Prijava

Obuces beli mantil i ides po selima da pelcujes zivotinje (vodom naravno) jos ako imas pomocnika onli skaj iz de limit

Obuces beli mantil i ides po selima da pelcujes zivotinje (vodom naravno) jos ako imas pomocnika onli skaj iz de limit

I kad te seljaci izvale šta ćeš onda? A garant te vezuju ispred zadruge, polivaju medom i čekaju da te pčele sjebu. I bumbari.

uz dobru pripremu ce te jako tesko izvaliti, mozda nakon izvjesnog vremena, a sumnjam da ce murija raspisati potjernicu za misterioznim veterinarom

I kad te seljaci izvale šta ćeš onda? A garant te vezuju ispred zadruge, polivaju medom i čekaju da te pčele sjebu. I bumbari.

Ili te namazu govnima i ponude muvama.

Upišeš farmaciju, pripatiš se jedno 5 godina dok ne pofataš osnove, poslije toga napraviš neku labratoriji i praviš eksere, naravno kvalitetne i odeš na exit i tu zaradiš ogromnu lovu može ti biti godinu dana, nema toga ko ga ne bi uzeo.

Brate lupaš, nije vreme Tita sad, svako selo ima svog veterinara jbt. Što neki lik ne dođe kod tvog ćaleta i kaže od danas sam ja vaš sin ako me razumeš.

Ja bi organizovao neku "albansku terorističku organizaciju za oslobođenje juga Srbije od Srba" na internetu i skupljao dobrovoljne priloge od istomišljenika.

Treba samo da se zna šiptarski jbg... :-(

То сам и ја размишљао, ал' не знам шта је најбоље за скупљање тих прилога преко нета, кредитна картица, Пеј пел... шта? Шта је најбоље да те не раскринкају?

Pa otvoriš lepo račun negde, samo da nije Srbija, da ne bude baš očigledno i daš broj da se uplaćuje. :-)

Slinavka i šap - Nije dozvljen prevoz goveda preko granice. Oplemenjivanje sorte se vrši osemenjavanjem. Seme se prevozi u termos bocama.
Preko nedelje pustite termos bocu po odelenju, a vikendom na selo, pa osemenjavate junice, svinje, koze, ovce. Ja mislim da je 1000 dinara tretman. Sve stiglo iz švice.
A kad bude veliki novosadski sajam, u hali 42 izložite najkrupnijeg deliju iz razreda.
Baš će murija da vas pusti da trgujete njihovom robom.

Kurde, prodaješ šiptarima online ostatke ove torte:
http://www.youtube.com/watch?v=9jGuj8d9MkU

Anarchyst
Obuces beli mantil i ides po selima da pelcujes zivotinje (vodom naravno) jos ako imas pomocnika onli skaj iz de limit

Ovo zvuci smesno, ali znam licno lika koji se obogatio na ovaj nacin. Seoski veterinar, vec 20 godina. Stavi vodu umesto nekih lekova i onda daje prasicima. Posto nijedan veterinar ne garantuje da ce prase da ti ozdravi, nije on pravio lek.

Наватамо сморку и направимо дил са њом да кува кристал мет, а ми добављамо сировине и онда делимо профит од продаје на мало док не накачимо неког дистрибутера..
Није украдебо од брејкинг бед кунем се!

Može i heroin. Mada je malo problem sa opijumskim makom, mada, ionako me dosta zanimaju biljke i kao farmaceutske i poljoprivredne sirovine, možda bi mogao da se primeni neki genetički inženjering da se promeni boja cveta, pa da svi misle da je običan crveni, bar na neko vreme, još se prijaviš kao fabrika kolača, u semenu svakako nema morfina.

Inače one vrane mogu da zapamte šifru i od osam brojeva na prvo gledanje, kada bi mogle da se dresiraju da stoje kod prozora bogatih kuća ili na drvetu kod bankomata, pa ti samo drpiš karticu, a ona ukuca šifru, ili uđeš u kuću i ona ti ukuca šifru sefa. Niko ne bi sumnjao.

А да синтетизујеш нову гудру од татула на пример, избацимо нови производ, преплавимо тржиште наркотика као кокаин 70'. Татула ионако има пун курац свуда.

Sinteziranje LSD. Napravimo eksploziju esida na balkanu, kao onu u Americi 60-tih. Nasi drotovi ni ne znaju kako to izgleda, tako da možeš biti miran nekih 5-6 godina.

Убијеш човјека, погледаш му у новчаник. Ако има пара, узети их, а ако их нема, потражити следећу мету. Поступак поновити више пута.

U Bosni sad ima legalan nacin da se uzme velika para, samo je potreban velik pocetni kapital. Kutija cigara poskupljuj za 0,3 maraka. Na 10 000 kutija to ti je 3000 maraka ili ti oko 1500 eura. Za to ti je potreban kapital od 15 000 eura. A to je preko noci, 31.12 uzmes te cigare 1.1 ih prodas po novoj cijeni. Znam likove koji ce da uloze i milion, boli ih kurac.

А да синтетизујеш нову гудру од татула на пример, избацимо нови производ, преплавимо тржиште наркотика као кокаин 70'. Татула ионако има пун курац свуда.

To je stara fora, imaš osećaj kao da letiš, to su veštice mazale u vidu kreme ispod pazuha. Ima i srodnih vrsta tamo u Americi, Indijanci su ih koristili za ''proricanje'', mada, zašto da ne, neki retro fazon, a i lako je uzgajati i tatule i bunike na okrutnim zemljištima uspevaju, opasne te Solanaceae.

Али да се синтетише нешто ново, да буду као ексери у таблетици. А да буде природно скроз, да нема споредних ефеката на здравље и да се ублажи дејство, прва сигурна дрога типа. Згуташ пилулицу и привиђаш свашта а ниси разјебан после, тај неки рад. После легализујемо то, отворимо сопствену фармацеутску компанију, заштитимо производ, постајемо корпорација, пара к'о плеве, јебено смо богатији од државе, закупимо пола Монте Карла да гледамо Формулу 1 и наручимо чварке да нам донесу за мезе, цела планета гута Татулум Пилс, срећа и радост свуда, нема ратова, нема глади, сви весели, умиремо и одлазимо у рај јер смо решили све светске проблеме, граде нам споменике, називају школе и улице по нама, деца нас читају у уџбеницима, постајемо бесмртни, ХА! ЈА, ГЕНИЈЕ!