Prijava

njednostavnije je prositi.za pocetak prosis sam,posle mali cigancici prose za tebe.nedostatak morala je od presudnog znacaja.to ne bih mogao.mada,svidja mi se ona robin hud varijanta.ovde je opste poznato da dosta ljudi pati da li ce obuci nekog kavalija i ostatak tih pedera.novopazarska fora,malo modifikovana.pravis farmerice za 400 dinara,prodajes za 200 evra.oni prodaju za hilajdu dinara.preduslov je da ih malo pocepas i da usijes tacno ime kreatora.ima da ide ko alva.

Obrisali ste mi golog đembelog dedu s malim kurcem kako piški bez ruku na temi smešne slike, a ovde navodite korisnike vukajlija servisa da se bave kriminalom?!

prodaja kaseta mire skoric po gradjevinama sirom srbije bi mogao biti unosan posao.naravno,kasete bugarske,presnimljene ;)

@Zoom

GENIJALNA IDEJA! :-DDD

Menjanje žiro računa na fakultetima pred upise godina i ispitne rokove.

Ја га лично знам напамет, тако да не могу да ме зајебу. И позив на број и позив на број.

postanes predshjednik.

Potpišeš ugovor sa ciganskom familijom da ti šalje đecu od 4 do 8 godina da prose za tebe. Ljeti oni uzmo po 40 50 eura minimum. MI NI MUM. Malo ih hraniš, ne previše, malo robe, opet ne previše i eto ti zarade. Daješ im i 5 posto, ali im nudiš zaštitu da ih drugi jači cigani ne biju. E sad, kad odrastu dovoljno, tačnije prerastu i postanu grdi cigani, vratiš ih početnoj familiji da se razmnožavaju, a oni ti pošalju novu turu đece. Đeca cigani donose više para jer su simpatičniji pa im ljudi daju pare.

Plus je skoro legalno jer imaš kupoprodajni ugovor sa familijom.

Ju! Sve kriminalci do kriminalca. :)
Sa svakog računa skidati po dinar. :)

Lažni lekovi. Još ako se organizuje prodaja preko mrežnog marketinga, onda ta piramida može da zezne i Kurdov standard života.

а што не дилујете ко сав нормалан свет?

Katarina Rebrača stajl brate moj.

film ,,Pasje popodne,, daje vrh dobru ideju za pljacku banke...imas taoca i sve je u tvojim rukama...ali jos bolje je da ti saucesnik glumi taoca,jos lakse,kao on se nasao tamo slucajno,kao ne poznajete se

Курдињо кажи ти нама од чега си купио ЦИТРОЕНА.
Од Каизенових пара, а? Како си сјебо хедмастера?

Курдињо кажи ти нама од чега си купио ЦИТРОЕНА.
Од Каизенових пара, а? Како си сјебо хедмастера?

Pre nego sam se vratio ponovo da modujem, imao sam tačno 5 automobila, dva komercijalna, dva putnička i jedan džip...pričam o sredini 2011.
...A sada imam jedan jebeni C5.
Osećam da ako nastavim da modujem, sledeće godine ću da vozim C4, pa C3, pa C2, pa C1, pa će onda Natnat da bi uzajmi onaj njen bajs...

Dragisic

Lažni lekovi. Još ako se organizuje prodaja preko mrežnog marketinga, onda ta piramida može da zezne i Kurdov standard života.

Može to malo podrobnije da mi se objasni? :-D

Menjanje žiro računa na fakultetima pred upise godina i ispitne rokove.

ovo možeš po supovima i ostalim sranjima sa šalterima. Samo zameneš papir na kome piše primer

Ovo ste ukrali od Sidni Šeldona iz nekog njegovog romana, nemog' se setim imena :)

elitna prostitucija. ništa lakše.

Bra'o lemajo :)

elitna prostitucija je superkeš, ali nije nikakva kriminalna radnja.