Prijava

Možeš da zamisliš role playing, da si ti neki krimos :)

Dragisic
Lažni lekovi. Još ako se organizuje prodaja preko mrežnog marketinga, onda ta piramida može da zezne i Kurdov standard života.

Može to malo podrobnije da mi se objasni? :-D

1. Ti beše živiš na trulom zaladu. Koji god posao da radiš u Srbiji pošteno, nema šanse da stigneš blagostanje radnika na zapadu.
2. Mnogo se velika lova vrti oko lekova na svetu. Većina lekova je lažna. Zašto ne bi i ti smislio lažni lek. Izbegavaj dijabetičare i asmatičare, njihovi lekovi su pravi. Nemoj ni rak ni sidu da lečiš, mnogo su im skenjane priče. Ali zato je holseterol narodno veselje. Holesterol, uzročnil infarkta i šloga je veliko šišanje, od ribljulja, preko tableta, pa obavezna dijeta, pa fizkalija, pa atest na hranu.
3. Mrežni marketing ti je oblik trgovine, gde ti ponudiš svima koji kupuju od tebe da prodaju nekome drugom istu robu, ali da dobiju procenat ili da ti dobiješ popust. Piramida. Mrežno se prodaje sve, a poprilično prirodni/tradicionalni/lažni lekovi, tzv. preparati. U nekim varijantama, ako je roba i dil baš sranje, uzima se članarina uz prodaju žvake da ćeš kao član uštedeti milione ili zaraditi milione, a onda ti posle juriš još desetoricu da ih učlaniš da bi povratio svoje pare.
4. skratih

Nisam u životu pročitao roman Sidni Šeldona, niti planiram.

Čače, ne bih ni ja. Al' kad me moj dragi tada ubeđivao da je roman super (a ja bila zaljubljena ko budala, nikad čula za Sidnija), onda je sve to moralo da bude pročitano :)

Šta ću kad imam memoriju za neke budalaste stvari :)

@Dragisic

Kolega, ja uz'o c/p! :-)

znam lika koji uzima kes preko fejsa, lozi ljude da ima dojave i to, lepo mu ide.

Је л' то онај што је сјебо тебе, а ти мене? :Д

ma de bre on, jebo bi mu majku da znam koji je, ja sam mnogo vise para puko. Al znam mu podatke, doakaću ja njemu kad tad, ovo neki lik sto ga znam iz price. isto tako lozi ljude i oni mu placaju. moze se nakupi tako lepa kinta

Uzmeš 100000 ljudi na fejsbuku koji se pohvataš po onim silnim grupama za klađenje na engleskom govornom području.
Podeliš ih u 3 grupe, prvoj pošalješ da na određenoj utakmici pobeđuje domaćin, drugoj da će biti izjednačeno, a trećoj da pobeđuje gost.
Verovatno ti niko neće verovati, ali nema veze, ti si trećini ubo.
Sledeći put grupu kojoj si pogodio "dojavu" podeliš u tri grupe i ponoviš postupak.
I još jednom-dva puta.
Sada imaš hiljadu ljudi koji su ubeđeni da si ti mag za dojave i njima tražiš 20 evra za sledeću dojavu. Nije malo 20 hiljada evra za par meseci posla.
EDIT: Ne staješ tu, naravno.
Da kažemo da njih 700 prihvati i uplati ti. Ti u sledećem krugu imaš 250 ljudi koji ti veruju i 14000 u džepu, pa ponoviš ali im tražiš 50evra, i onda imaš 80 ljudi a 26 hiljada, i tako usitnjavaš.

Ma sad na tajmlajnu moze da se menja vreme objave. Prodje mec, stavis status utakmica 2-1 prelaz, promenis vreme i miran.

шверц! и то било какав шверц! шверц вијагре! ономад кацам купио (чисто ради занимацие хехе), са упутом овде је било 50 ојра! рецимо да га у србији нађем за 20, 25, а овде продам за 40 на црно, ето 15 ојра од 4 таблетице... набијемо дупло дно у курдов цитроен и комотно стане 2000 кутијица, 30000 ојра, једном месечно! што да не, курде, јави се на пвт ако си заинтересован

Одшмекам неку плавушицу која вози добар ауто. Пратим је кроз град. Кад се она паркира и оде, вежем јој за задњи браник о канап 5-6 лименки кока-коле. Сакријем се у оближње џбуње и чекам. Плавуша дође, откључа ауто, уђе кресне и крене. Лименке зазвече, она изађе да види шта лупа, ја улетим у ауто и .. одем .. и тако 250-300 пута годишње ..

Наватамо сморку и направимо дил са њом да кува кристал мет, а ми добављамо сировине и онда делимо профит од продаје на мало док не накачимо неког дистрибутера..
Није украдебо од брејкинг бед кунем се!

Кило траве око 1200 у великопродаји, ако ваљаш по крају испада да продаш то кило за око 4500 јевреја. Рипит фор инфинит мани.

Pacove to je cimanje. U Kragujevcu ili južnije nađeš za 800-1000 u Bgd prodaš za duplo više. Dobar soma evra što si prevezao 100 km. Nema cimanja nema ništa.

de da nađem dobro seme bemvas?

А на Косову колико ли може да се купи? То на велико је једно, пуца неко у колена јебига.

Jeftinije al sa njima nema igranja. U stvari nemoj da ih zajebeš i neće da ti fali dlaka sa glave. Stvar je prosta u Bg je najskuplje što južnije odeš sve ti je veća zarada. Kilogram već računaju na veliko kad je cena u pitanju.

Prenos po kilogramu trave odavde za nemacku 5k evra.