Prijava

И 'ладно одабраше. Добро, фала у сваком случају.

Faco pljz još onu. Ipak sam ja otvorioo temu. Pljiiiiizzzzz

Таман хтједох рећи ''ноу'' кад одабраше је. А послије кад дође каизен ''нисмо ми криви, фаца је'' :)
Али нека. Добар је нессс, опростићу му што ми је марно идеју :))

A JAAAAASAM POČOOOO DA LUTAAAAAAAAAAM JAVIŠE NEZNAM SKIIIIIIIIIIIIM

ДЕСТЕ ЉУДИ СРЕЋНИ ВАМ МЛАДЕНЦИ

Ја био добар ове године, спасио сам неке људе да не оглуве од пиротехничких гована тако што сам растеро ситне групице јебених дебила који бацају оно. Умал да се побијем с неким мајмунима, али било их 6 пута више него ових мојих, шташ. Баш сам витез заштитник.
Шта да вам каем, буте добри, јебите ове године више него икад, ако немате шта, онда вам желим да вам маторци што чешће остављају гајбу празну како би могли наглас да пустите Аса Акиру да вришти док џркате курчине и ето. Поздрав од Тодоровића, модови одаберите ми дефку.

где ћете за први мај?

модови одаберите ми дефку.

И мени, каже народ како почне у првом дану тако иде и цијеле године. Па оно :)

Uuuuu, pa fina je ekipica ovdje :D

gotovo, ja sam ispunio kvotu do četvrtka, posle može reakcija ili poster do nedelje, a za Božić ko me zatekne na Vuki dobiće odabranu defku

АЛ ОПИЛА МЕ ТВОЈА ЛЕПОТАААААААА
КО ВИНО ДА САМ ПИОООООООООООО

Таман хтједох рећи ''ноу'' кад одабраше је. А послије кад дође каизен ''нисмо ми криви, фаца је'' :)
Али нека. Добар је нессс, опростићу му што ми је марно идеју :))

Dobar si čo'ek brate. Sve drugo što bih sad reka' je suvišno.

Ijao, Bruse, ima da te vijam onda za Božić! :D

ЕО ВАМ ЈЕДНА ПЕСМА НАКО ФИНА ЛЕПА ТАМАН
http://www.youtube.com/watch?v=NXPW8ilfOsw

Обећаћемо вам да ћемо вас имати у виду, ал' као што рекошмо на вечерас је стављена тачка. Моште наставити с међусобним честиткама, све док не дође брат Ценотапх и пожели свима колективно да се наједу знате већ чега. То ће бити тренутак када ћемо тему закључати :)

Ево могу ја ?
Наједите се људског измета у новој години као што сте јели и у старој.

Ijao, Bruse, ima da te vijam onda za Božić! :D

Imaću te u vidu, čim prođe ovaj post :)

Faco ja odmah prvi da rezervišem. 15. januara u 00:00h ili za Božić da mi se odabere neka def. na ovom profilu da bih moga' 2 na dan da izbačam. Unaprijed zahvalan.

МА ЗАЈЕБАВАМ СЕ ЈА ЗА ОДАБРАНУ ЈЕБЕШ ЈОЈ МАТЕР МОШТЕ ОДАБРАТ АКО ОЋЕТЕ АЛ МИ ТО НЕ ЗНАЧИ МНОГО МИСИМ НЕЋУ ЈЕБАТИ АКО МИ СТОЈИ ДЕФКА НА НАСЛОВНОЈ ОДАБЕРИТЕ ОВОЈ ЂЕЦИ ШТО СУ ПРЕРАСЛА УЗРАСТ ОД ДЕСЕТ ГОДИНА ПА ВИШЕ НЕ ПРИМАЈУ ПАКЕТИЋЕ ПРЕКО СИНДИКАТА ЊИМА ЗНАЧИ ЖИВИЛИ