Prijava

Jel ovo cenotaf fora? xD

Ja sam večeras proslavio u krugu porodice, ali mogu se i vama pridružiti. Prava bi stvar bila da se sutra otvori tema: "Najveći carevi: klub nemamurnih prvog januara".

СРЕЋНА ВАМ НОВА ГОДИНА

Najljepše je u krugu porodice al kontam da ću svedno bit maHmuran.

Ja pijem neke antibiotike, zato nisam smio ništa da ločem. Samo sam nazdravio malo u ponoć.

Zafalnica Kurdistanu ili nekom drugom modu ako mi Kurd nije odabrao defku, duše ste! <3

Лепо је што су модератори одабрали дефке овим добрим људима (осим Веверици, он је смрад), дођете ко неки Деда Мразови.

WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

ваистину нова година браћо сестре и костићу!

пуно пичака, попаданих испита, полновенеричних болести и ништа мање бубуљица. србска дијаспора слави уз вас! елем, уђимо у нову годину господски, једном дивном песмом!

http://www.youtube.com/watch?v=B3NxINU1aTA

и такође, имам врхунску дефиницију о њему, па би био ред да и нас ђембеле погледате :*

љубац из двадесетог бицирка, станкела

Sretna Novaaaa ljubim vas sve!!!

СРЕЋНВА ВАМ НОВА ГОДИНА ДА ВАМ СРЕЋНА НОВА ГОДИНА СВИМА ВАМА СА ВУКАЈЛИЈЕ, БРЕ !

Veprikone jedi govna!
A i ti Jebač isto, jesam govno, al imam autorski potencijal. :*

напасеш ми се курца веверас :*

Срећна вам ова нова 2013. Нек' бидне боља од 2012. :)

Да сам знао да мож' да се добије одабрана ако останем, не би' ни иш'о нигде. Ионако је био неки труба провод. Све најбоље свима желим, па и оним душманима што ми дају минусе, коњи једни глупави! ехехе

Imam želju da ove godine napravim moju prvu reakciju i da napravim definiciju koja će da ima preko 50 pluseva. Odlučujem da ću početi da pišem definicije ako mi sada stavite jednu u odabrane kao motivacija. Molim te.