Prijava

To je pao server jer je počo rat sa Kim Džong Džongom i mrskim okupatorima, ap onda od nukleranih eksplozija ona EMP kurčić pa onda crkne server.

Пре неко вече сам случајно налетео на вести "Гласа Америке"

GLEDAŠ B92!!FENDERE IZDAJNIČE I STRANI PLAĆENIČE :)

kizo

Америка може да изазове сукобе било где на планети, али је питање да ли би и свуда изашли као победници. Више се курче него што су стварно јаки. Не знам за морнарицу, али Кинези почињу да шију и Амере и Русе у свему, тако да не верујем да су они толико наивни да им и морнарица није наоружана како треба. Све у свему, ратовала или не, Америка ће сигурно пропасти до 2020. године и економски, а и војно. А нико не обраћа пажњу на Бразил и Индију које напредују у сваком погледу из године у годину. Мислим да би пропаст Америке значио слабљење ЕУ јер ће Америка повући све своје сателите у пропаст (Велика Британија, Француска и Немачка). Ми смо ионако пропали начисто, сад само можемо да им гледамо весеље. Полако, заиграће мечка и пред вратима чланица НАТО-а.

dusan1001
GLEDAŠ B92!!FENDERE IZDAJNIČE I STRANI PLAĆENIČE :)

Ма иди, бре! Срам ме било! :)))))))))))
Ма морам да гледам вести Б92. Увек треба знати шта непријатељи Српства раде, тј. да ли нам раде о глави. :))))))))))

Мало сутра ће се формирати светска влада којом ће управљати Америка и масони. Мало сутра ће Руси и Кинези дозволити да реч Америке буде важнија од њихове. Те глобалистичке глупости неће проћи.

Живи били па видели.

Све у свему, ратовала или не, Америка ће сигурно пропасти до 2020. године и економски, а и војно.

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/masonry/000/261/183/744.jpg

Opet sam otkucao kilometarski post, pomenuo sam i BRICS, i naouraznje, i motivaciju, i fanatizam, i dotakao se ekonomskog pogleda, i opet ZABODE SAJT I OPET NISAM KOPIRAO I OPET MI PROGUTAO POST!

TERAJ SE KAJZENE U TRI PICKE MATERINE I TI I SAJT I ANONIMNI I SVI!

Izgleda da nije sudjeno da svoje misljenje podelim sa vama :D

el moguće da postoje ljudi koji misle da postoji veća vojna sila od Amerike trenutno? Vi niste normalni, pogledajte samo vojne budžete top15 država. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures

Ameri su 2012. potrošili na vojsku, tj za vojni budžet više nego što im je bio vojni budžet od 1946. do 1989. ili tako nešto.

Čak ovo je apsolutno tačno, ali si ti prevideo samo jednu stvar vezano za ovu listu ko koliki budžet za vojsku ima. Ameri najveći deo tih para koriste za održavanje silne vojske i baza koje imaju po čitavom svetu, pa je zbog toga i njihov budžet mnogo veći u odnosu na ostale države. U realnosti oni zapravo ne ulažu toiko veliku količinu novca u razvijanje oružja, uzevši u obzir koliki im je budžet.
Inače me malo više zabole kurac za Amere, Ruse, Kineze, a i ovu ostalu buraniju.

Više se kurče nego što su stvarno jaki?
Zajebavaš?
Oni su i dalje jedina velesila. JEDINA. Ponavljam, jedini su koji mogu intevenistai bilo gdje i bilo kad. JEDINI. Zato što imaju čim. Kina i rusija ukupno imaju DVA nosača aviona. Ni jedan nije nukelarni, što odmah znači da nisu nemijenjeni eksurzijama po bijelom svijetu. Zajedno oba nose borebenih vazduhoplova koliko jedan američki nosač. Onda moraš uzeti obzir da su američke snage jedine koje su od Drugog svjetskog non stop u borbenim dejstvima. Iskustvo koje američke oružane snage posjeduju u bilo kom obliku ratovanja su neuporediva sa bilo čijim. Tehnološki su daleko ispred drugih. Zatim pare kojim raspolažu američke oružane snage. Ostali zajedno nemaju takve troškove za odbranu. Oni su sila sa pokrićem, dokazanim. Ostali su potencijalni pratioci koji teže drugom mjestu. Što se vojnih pitanja tiče.

Ovo je moje viđenje nečega, nije apsolutna istina, ovo sve može biti potpuno pogrešno, ali MORATE PRIHVATITI DA SAM U PRAVU!

Kakav crni rat. Prvo što je to jebeno skupo,drugo, ako i bude, neće biti nuklearnog oružja, makar ne između dve nuklearne sile. Jer znaju da, ako to počnu, da će ovi uzvratiti, i sve ode u kurac.
Amerika jeste najjača vojna sila na svetu, i mislim da će to i ostati, dugo. Kizo sve objasnio.

Kakav crni rat. Prvo što je to jebeno skupo,drugo, ako i bude, neće biti nuklearnog oružja, makar ne između dve nuklearne sile. Jer znaju da, ako to počnu, da će ovi uzvratiti, i sve ode u kurac.
Amerika jeste najjača vojna sila na svetu, i mislim da će to i ostati, dugo. Kizo sve objasnio.

Realno kizo je objasnio temu.
http://oi48.tinypic.com/24d254h.jpg
Evo kad pogledaš ovo sve ti bude jasno. Čak i da je sama Amerika može da se bije uporedo sa Rusima i žutaćima. Plus što će joj se sigurno prikloniti Francuska, Britanija i još buljuk zemalja iz Evrozone pa još i Australija, ma komplet Nato savez.

Znaci NATO vs Ostatak sveta?

AJ da krenemo od BRICS-a.

Kina - milijardu i 300 soma ljudi. Boga pitaj koliko vojnika. Ima nuklearno oruzje.
Rusija - 150 miliona ljudi. Boga pitaj koliko vojnika. Prilicno savremena tehnologija koju se nece plasiti da upotrebe. Ima nuklearno oruzje.
India- Milijardu i 300 soma ljudi. Boga pitaj koliko vojnika. Ima nuklearno naoruzanje.
Brazil - 200 miliona ljudi, boga pitaj koliko vojnika. Tehnologija verovatno starija, al verovatno imaju i nuklearno oruzje.
Juzna Afrika - 50 miliona ljudi , ima tu vojske,ako nista da ih salju u prve redove. Nema nuklearno oruzje.

CEO NATO IMA 900 MILIONA STANOVNIKA - STO JE ZA 30% MANJE SAMO OD INDIJE I KINE POSEBNO!!!!

Da ne pricamo o neprijateljima amerike sirom sveta - Venecuela, Kosooki, Iran, Sirija.. To su sve zemlje koje bi rado doprinele u rusenju amerike.

I samo ovo. Udju Kina i SAD u otvoreni i direktan sukob. KINA SUTRA PRODAJE 3,2 TRILIONA DOLARA U JENE!

to je 3 200 000 000 000 $! Pa amerika 2 godine ratuje po Africi ne bi li se ovajdila stotinak milijardi. Prekosutra, toalet papir je VREDNIJI OD DOLARA!
KAD NEMAS PARE NEMAS NISTA!

kosa neće da mi se lepo ukovrdža.

Ja ne mogu da provalim da li je Gazimudo jedini tard koji je ozbiljno shvatio ovu temu, ili se samo zajebava kao i svi ostali...

газимудо капира да број војника може нечему допринети у модерном ратовању. фејсјебенипалм

Pa što oni već sad tako ne bi uništili dolar? Šta ih spriječava?
I što se o tim potencijalnim suparnicima SAD govori kao saveznicima?
Indija i Kina nisu u najboljim odnosima. Ratovali su, a i poslije rata je bilo čarki na granici. Veće su šanse da Indija u eventualnom sukaobu bude na suprotnoj stani od Kine. Pakistan ima zavidnu saradnju sa Kinom, a Pakistan i Indija, zna se. Indija i Kina su prije suparnici nego saveznici. Pa onda Kina i Rusija i problemi oko prodaje aviona, avonskih motora, svašta nešto. Reci, gedje bi se vodile borbe u tom potencijalnom sukobu? Na kom području?

Al najvažnije, reko si i sam, imaju nuklearno oružje. Znači nema rata između tih država.
Nema svjetskog rata.

Ja kad sam bio mlad imalo je kod nas rata svako malo, gde god ti duša ište, a sada gledamo po Azijama ili Amerikama dal' će da bude i hoće li da nas zovu.
Srbijo šta si dočekala...!

Газимудо, не милијарду и 300 сома него милијарду и 300 милиона.

CEO NATO IMA 900 MILIONA STANOVNIKA - STO JE ZA 30% MANJE SAMO OD INDIJE I KINE POSEBNO!!!!

Da ne pricamo o neprijateljima amerike sirom sveta - Venecuela, Kosooki, Iran, Sirija.. To su sve zemlje koje bi rado doprinele u rusenju amerike.

http://en.wikipedia.org/wiki/Railgun

http://news.softpedia.com/news/U-S-Army-Is-Developing-Plasma-Weapons-53296.shtml

http://en.wikipedia.org/wiki/Powered_exoskeleton

As of 2006, the United States was believed to maintain an arsenal of around 9,960 intact warheads, of which 5,735 were considered active or operational, and of these only a certain number were deployed at any given time. These broke down into 5,021 "strategic" warheads, 1,050 of which were deployed on land-based missile systems (all on Minuteman ICBMs), 1,955 on bombers (B-52, B-1B, and B-2), and 2,016 on submarines (Ohio class), according to a 2006 report by the Natural Resources Defense Council.

*

За ово се прича јавно. А шта се крије по пустарама Неваде и Њу Мексика, оним планинчугама на средњем Западу, можемо само да теоретишемо. Кизо +1

Pa što oni već sad tako ne bi uništili dolar? Šta ih spriječava?

Где леже кинеске паре? У америчким банкама. Која је валута америчких банки? Долар. Шта се дешава са кинеским парама ако упропасте валуту америчких банака?

Znaci kad se kaze da Ameri razvijaju plazma oruzje to je fakat,a kad se pomene da bi HAARP mogao da ima i vojne svrhe, onda smo mi neobrazovani i skloni teorijama zavere.

Kineske pare u americkim bankama? Daj ljudi, informisite se,nemojte zajebavati.

Zasto isto tako Rusi ne bi mogli da imaju skriveno tajno oruzje o kome niko nista ne zna? Zasto su samo ameri zaduzeni za ta "senzacionalna otkrica"?

Ako sad ja kazem da imam 23187129371289371289378912 bojevih glava i da sam mnogo zajeban decko,jel to znaci da ja to stvarno imam?
I sta kao, oni su mnogo pametni pa samo njihovi naucnici mogu da smisle tako kul i zajebana oruzja..? Cemu toliko slepo verovanje u americku superiornost?

Ne kazem da su ovi drugi superiorniji, al nije ni blizu odnos kakvim ga vi opisujete - a to je da niko ne moze americi ni da prismrdi.

Sad da iskoristim vasu retoriku. Ako su toliko superiorni, sto sami ne prejebu Izrael, Palestinu, Siiriju, Rusiju, Kinu i Kosooke? Sta cekaju? Mnogo su fini pa im glupo?

ne znam zasto smatras apsurdnim saradnju Kine i Indije? Pa vec su u Briksu, saradjuju i vojno i ekonomski. Mislis da bi se koristili Hitlerovskim metodama pa prvom prilikom napali Kinu.. Tesko..