Prijava

Dejanče maši poentu i postuje šaljive, posterdžijske skečeve-pošalice.

Elem..
Ulovi lik zlatnu ribicu i kae joj da mi ispuniš tri želje. Prva: pare, druga: dobra kola i treća: ženske. Kaže mu ribica: beži bre tamo.

Играју телетабиси јамб 2на2. По и Тинки Винки против Дипсија и Лале. Дипси најави ручни јамб и не добије га, а Лала га погледа оштро и каже му:"Будало". Тинки Винки и По се гледају и смеју се. По шапне Тинки Винкију "хаха глупи су". Тинки Винки му одговори "Да". У том тренутку Сунце крену да се смеје. Телетабиси нису знали одакле допире смех јер су јамб играли у соби, а Сунце је напоље. Дипси погледа кроз прозор и рече Лали да и он погледа. Лала је погледао кроз прозор. Док су Лала и Дипси кроз прозор посматрали како се Сунце смеши, По узе њихов папирић и прецрта њихово поље које је означавало ручну кенту. Тинки Винки се смешио и брзо потапша Поа да баци оловку јер су се Дипси и Лала враћали са прозора. По је на време бацио оловку. Беше ред на Дипсија и Лалу да бацају коцкице. Дипси најави ручну кенту, а По и Тинки Винки им рекоше АХАХАХА ПА ТО СТЕ ВЕЋ ИГРАЛИ, ВИДИТЕ ДА ВАМ ЈЕ ПОЉЕ ПРЕШВРЉАНО АХАХАХАХА

Idu dve kifle preko mosta
jedna padne a jedna sa džemom

- Иди у Кушкундаљево, код Малише Циганина да ми донесеш један цуцобер.
- Не могу, кренуо сам у Палидрндарево до Љубише Врљавог по шломбоцнасти цинцулатор!
- Ма дај то ти је успут.
- Како успут? Па не идем преко Клатимојмиловца, него преко Обортртмилојковине и Разгоропађеновице.
- Али треба ми хитно!
- Па не могу, крмача ми се опрасила.
- Еееее! Па тако ти и треба кад немаш бензина у резервоару!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Иде човек пустињом, упадне у море, изађе на обалу, упадне у снег до појаса, улети брзо у разапет шатор на ливади и викне: "Мајсторе, задња!"

Иде човек пустињом, упадне у море, изађе на обалу, упадне у снег до појаса, улети брзо у разапет шатор на ливади и викне: "Мајсторе, задња!"

Kida

Dobri su vam vicevi. Znači glupi su vam, pošto su ovde glupi vicevi dobri.

al moraju biti i smesni,ne samo glupi

Došao termostat kod zubara i ovaj mu kaže pošto mleko a ovaj drugi viče hladno mi je, hladno mi je i dodje fen za kosu i kaže pa moram priznati da to baš i nije nešto visoko

Evo šta sam našao na internatu
ima i dobrih

No 1 Uzeo slep covek turpiju. Pipkao je pipkao... 10-tak minuta... A onda je bacio: "Piii, nista gluplje skoro nisam prochitao..."
. No 2 Razgovaraju dva tipa u pustinji. Prvi: Znaš li koliko je sati? Drugi izvadi toplomer, pogleda i kaže: Danas je deseti. A prvi kaže: Hvala, ne pušim.No 3 Pasla dva konja travu na livadi. -Ajmo na drugu livadu prekoputa. -Cuti bre budalo! Nemoj da te neko cuje. Znas da konji ne govore.
115. Uđe krava u teretanu i kaže:
- "VADITE ME ODAVDE!!!"
114. Vozi motociklista motor. I parkira u luci. I pita motor glisera: -Jeli gliseru koliko ti imas konja? A gliser odgovara: -Konju jedan, nisam ja konj, ja sam gliiser.
severoistok.....

Pre par godina na zimovanju, blejimo ortak i ja pred spavanje i ja uzmem da ga useravam izmisljenim vicevima o Romima... I prosle godine neki bilde na TDI kvizu kaze isti vic kao ja, znao sam da treba da izdam zbirku, ovako svaka pica moze da ukrade.

kako se zove ciga na pustom ostrvu? Rominzon Kruso
Kako se zove ciga koji voli pomfrit? Krompir

Napije se orao kao zemlja i padne na neku
livadu,vrti mu se u glavi i kaze: STA JE
OVO LJUDI,KAO DA SAM KOPAO ,A NE
ORAO...

Bili Muja i Hasa , i Muja pita Hasu , Haso jel Haslujes Hasl
Hasa mu kazem nemam pojma Patrik Svejzi je umro ziv je Kurt Rasl

- Kako se zove perverzna muslimanka?
- Anala.

al moraju biti i smesni,ne samo glupi

dođe terorista da pomogne radnicima da digne lesonit ploče i diže ih sve odjednom u vazduh

idu dve patke i jedan kit pustinjom i naiđu na drvo. Kaže patka vidi drvo jebote, kit veli vidi ovu banderu i patka kaže dobro je to i dodje Pantela i kaže kacam rasan i u tom trenutku se se otvore Šabanova vrata i ovaj obere bostan

napiše prosečni srbenda glupi izmišljeni vic i ja ga ne pročitam
hahhahaahhhahah

hahha a srbenda koma hahahaha