Prijava

Jesam ja. Reinstalirao sistem, i bilo mi dosadno.

Ja gledao Nešu, posle ugasio, mada i on je bio slab

Jel' ko izvalio tekst Nešine pesme? Pisao je čovek koga znam, i koji piše neverovatnu poeziju. Na prvo čitanje naizgled nerazumljivu, ali kad se dublje udje u tematiku, postaje neverovatno, i ispadne da sve ima smisla.

Nisam preslušao Šoneta Lijagu, ali čim pojedem nešto, moraće da se overi

Мислим да би једино Душан Свилар имао поштене шансе да уради нешто на Евровизији.

Kakav bre Dušan Svilar. Još jedna balada, kao da ih nije bilo dovoljno, i plus taj "inovativni" etno fazon. Nemo´ me za´ebavaš.

захвалите ми касније, ЖАЈК И ВУЧИЦА СТОП, СИСЕ И БУЉА ВУКАЈЛИЈАШИЦА ОН
http://www.youtube.com/watch?v=fdN9GQIsMJI

Ја мислим да је ово најбољи Беосонг икада. Песме су срање (главна предиспозиција за Еуросонг). Аутори извађени из нафталина и тотално дебилни. Кореографија хаос, аутфит хаос.

One skajsice, ili kako se već zovu, imaju veliku šansu sa onom klinačkom pesmom jer je ono najveće sranje koje sam čuo u poslednjih par godina.

Ove iz prvog glasa vadi ova Kosovka devojka, ostale dve imaju samo dobre sise i ništa više. A o tekstu neću ni da govorim.

I da.. Kad je Maja Nikolić otpevala onu svoju "pesmu" trebali su odmah automatski da je pošalju tako u Skandinaviju i tamo da nastupi u toplesu i prvo mesto je naše!!!1

Ja sam da nas tri kurfanele iz prvog glasa predstavljaju, da evropi damo Mirninu sisu!

sto ne posaljemo zeljka joksimovica?
nije bio dugo...

Sranje...Jedino ovu Beoviziju izvlači to što lično znam jednu od ovih Skajovih klinki, a samo Marija Mihajlović i donekle Svilar imaju kakve-takve pesme od finalista. Šteta što nisu prošli Neša i Maja Odžaklijevska...

Ја начуо нешто синоћ кад су моји пратили.
То је само учврстило моју одлуку да у моју собу никад више не уђе ни антенски кабел, а камоли телевизор.
Боље да сам гледао средњошколску интерпретацију Касандрине судбине.

sijalica
Sranje...Jedino ovu Beoviziju izvlači to što lično znam jednu od ovih Skajovih klinki

Jel onu garavu?

Добра гарава! Скроз је егзотична!

moje 3 su moja tri favorita!

Ovi imaju više gostiju od Lee Kiš...

И ко је победио?

Još uvek tupe kurac.