Prijava

Bukv msm da je Kajzen ovim potezom pokazao da je neki next lvl genije što se bola u kurcu tiče. Ima nečeg sartrovskog u ovom potezu. Sva egzistencija kao takva je bizarna. Sto da ne stavim za moda stevču na ionako mrtvom sajtu. Da se ovo desilo u nekoj epizodi rika i mortija balavili bi svi kako iza ovoga stoji neki genijalac. I stoji. Ovo je poruka. Ovo je performans. Ovo mene vraća na sajt jebeno

Hahahahahahahah ismijao sam se na ovo al tebra ti znas duboko u sebi da nikad ne mozes otici (river flows in you u pozadini i slideshow svih bob rockovih duplih)

Kaizen je reptilijan body snatcher iz budućnosti i druge dimenzije.

Kaizen ujče na svi old gods.

Jahtun, najveći mizantrop i otrov na sajtu koji saseče u korenu i najmanji pokušaj nekoga da mu lepo objasni zašto nije u pravu, izjavljuje da će se njegovim odlaskom ukinuti spem etc.

Stevčo banuj zapatu razmahao se ljuto

Ne razumem zasto zapata ne udje sa primarnog kao nekad preee

Pravi Zapata je u pećini spava sa konjem svojim i čeka da se probudi kako bi ponovo pomogao narodu vukajlije

Sto je najgore, verujem da nije

Sto je najgore znam lika dobar sam s njim

Zabole me kurčina za sve i za moderatore... Dok je fejda u čekaonici i jedne iste ekipe. A ti osobo što si došla da palamudiš sa nekoliko profila koji su registrovani pre nekoliko meseca napuši se debele kurčine. Stevča je dobar dečko koji je potekao iz čekaonice i koji ima pohvale od Boga zvanog fade. Pozz
Ugulaže mali vraže

Jabi modulatora, poii

Hahahaha ugulaze mali vraze ovo volim da ti kazem (pazi rime)

Ajmo čekaoničiri da stavimo Rusa za moda da čekaonica opet ima svog čoveka u vrhu