Prijava

Otac Gavrentije

protiv! Citanost je i sad dno dna,samo jos fali da krene kojekakva klincadija da zatrpava sajt.

Za početak, treba da čitaju više oni koji se žale na slabi čitanje. Realno. Ti, doduše i čitaš solidno, ali i to može bolje.

Treba vratiti na 3 defke dnevno, pa kud koji.

Treba vratiti na 3 defke dnevno, pa kud koji.

Ово ја одавно говорим.

kakva tema za sirotinju hehe

Treba vratiti na 3 defke dnevno, pa kud koji.

i ja sam za ovo, iako tad nisam ni bio aktivan na sajtu :)

kakva tema za sirotinju hehe

PISAJ PO SIROTINJI!!!1

Sad cu da ispucam svih 10, da se kurcim.

Treba vratiti na 3 defke dnevno, pa kud koji.

Ово ја одавно говорим.

Немој то. Шта ће ови што шибају квантитет?

Немој то. Шта ће ови што шибају квантитет?

Daće veći doprinos groblju. OPA!

jedino glavni da bude izuzetak lololo

Nek bude onako kako gazda kaže.
Imam osjećaj da bi pojedinci htjeli da niko ne piše i da, kad oni nešto napišu, to stoji kao da je na naslovnoj, i da modovi pobrišu većinu ostalog, tako da bi oni bili uočljiviji.
Tada se ne bi žalili ni na čitanje valjda.

Imam osjećaj da bi pojedinci htjeli da niko ne piše i da, kad oni nešto napišu, to stoji kao da je na naslovnoj, i da modovi pobrišu većinu ostalog, tako da bi oni bili uočljiviji

ja 'ocu da pisem!! Ima da doguram do tristote dabogda, samo da me inspiracija ne zezne! :)

Ne podrzavam jer meni ne pomaze. Imam dovoljno dozvoljenih definicija po danu, a i ne pisem.

Meni lično se predlog ne dopada jer mogu 12 dnevno da izbacim. OPA! Pišaj po sirotinji...

Ако можете дневно неки број дефиниција да избаците, то не значи да и морате.

ZAŠTO MI JE ADMIN OBRISAO POSTER U PLUSU?!

Подржавам да се оним добрима дозволи да напишу још једну дневно, ал под условом да замоле модератора, модератор им одобри, и онда да им то одузме од квоте за следећи дан. ПРОПИСИ СУ ПРОПИСИ!

Elem, obrni-okreni, stvarno nema potrebe da iko piše više od jedne defke dnevno (glavni, jes' pročit'o? :D).

Jesam Lukse...mislio sam da stanem na iljadu, ali ne mogu, jače je od mene. Jednog dana ću verovatno pisati manje i duže defkinicije.

Ako ste dovoljno kvalitetni ili ako ste se dovoljno kvalitetno uvlačili u bulju nekom od ondulatora, moći ćete i da pišete. Ako niste, tj. ako ste ovako glupi k'o ja, ko vas jebe. Ni ne treba da izbacujete više od 1/2, eventualno 3 defke dnevno.

Otac Gavrentije

protiv! Citanost je i sad dno dna,samo jos fali da krene kojekakva klincadija da zatrpava sajt.

Како би ово могло да допринесе томе да клинчадија крене да затрпава сајт? Не би ово била толико велика промена.

Ја уопште нисам рек'о да је мало једна дефиниција дневно, нити то има везе с мојим предлогом. Нисам доводио овај "свакоме по заслузи" систем у питање, само сам рек'о да постоји проблем да се чека 24 сата од тренутка кад си поставио последњу дефиницију. Истина је да аутори, који имају право на мањи број дефиниција, више осете овај проблем. Мој предлог је, да поновим: треба да буде могуће да поставиш дефиницију у које год 'оћеш доба дана. Да буде ограничење једна на дан (односно колико ко има и сад), а не сваких 24 сата једна, што значи да од 00:00 часова, па све до 23:59 можеш да поставиш дефиницију кад 'оћеш. По овом садашњем систему, ако неко, ко има на располагању само једну дефиницију, постави дефиницију рецимо око пола 11 навече, јер није стиг'о раније и намерава и сутра да постави једну дефиницију, али је рецимо раније отиш'о да спава, јер сутра ради, он је за једну дефиницију у минусу.

Није то толико значајна ствар, мада за амбициозне ауторе и може да буде, али мислим да је то побољшање у односу на чекање 24 сата од последње дефиниције, а ово је подфорум за предлоге за побољшавање сајта. хехе