Prijava

SasvimNebitna
A koja je fora što ga svi pitaju za kao neke savete?

Ma zajebavaju ga. Vidis da je ovaj kao imao operaciju i nece kita da mu raste lolo

ISKRENO se nadam da se zajebavaju...

pa i nije mu tolko mali

moram te nesto pitati :) imam 13 godina i 7. sam razred , i nemam nokteeee :O znaci odvratni su mi , ni nemam ih. Bas ih zelim imati a nmg jer pustim ih al opet nista , sad bi te htjela pitati sta mislis da ih nadogradim , ne velike msm imam 13 godina već male skroz,šta kažeš ? da nadogradim ?

ахаххахахахахаха јеботе.

najgore je od svega sto ljudi koji prodaju travu misle da su dileri,a trava nije droga,trava je biljka,znaci niste dileri,nego obicni cvecari !

lololololo ja rekoh u nekom postu gore da je lik kraljina :)

Kako li vi samo nađete ove bolide da mi je znati

Kakvo je ovo šizenje?
Linkujete nešto od ovog majmuna, pa se svi kao smijemo, je l' to?
Ovu temu treba obrisati, a samozvane trolove i balavce što se dive ovome pobanovati, jer sramote ovaj sajt koji postaje sve jadniji zbog istih.
Nije ni čudo što je većina pravih autora i forumdžija napustila sajt.

biće vuka tru dok si ti ovde šalabajzeru ništa se ne brini

Šalabajzer

Kakvo je ovo šizenje?
Linkujete nešto od ovog majmuna, pa se svi kao smijemo, je l' to?
Ovu temu treba obrisati, a samozvane trolove i balavce što se dive ovome pobanovati, jer sramote ovaj sajt koji postaje sve jadniji zbog istih.
Nije ni čudo što je većina pravih autora i forumdžija napustila sajt.

Transferises, niko mu se ne divi. Zajebavamo se.

E ljudi aj mu postavljamo pitanja na onaj transfer ask.

Ne verujem da ce ciganstura odgovarati na ona neprijatna pitanja.

Pa necemo ga pitati je l mu Keba cale, nego nesto da se on nalozi. Tipa, "je l istina da si kar'o Natasu Bekvalac"

ima mali kurac,zato jebe decu 99. godiste

Kuzman92
biće vuka tru dok si ti ovde šalabajzeru ništa se ne brini

Dok ti imaš dozvolu da bilo šta postuješ - neće.

Transferises, niko mu se ne divi. Zajebavamo se.

Zajebavati se s debilom uopšte nije smiješno. Evo, ja neću s Kuzmanom92, nije smiješno.

ko ispada debil ovde trenutno? Iskuliraj popij pivo :)

Треба закључати тему. Овакивх ликова који на јефтин начин привлаче пажњу има превише. Свиђало се то нама или не, данашње клинке су углавном ретардиране и крешу се јер се и оне сад такмиче која ће више рецки да убије, а ни ове старије нису боље. Такво је време. Ретардирано. Повежеш две реченице у неку мисао, мисле да си уврнут. Овакви к'о што је Ђура јебу, остали могу само да га бацају у несвест. Популаран си у јавности онолико колико си популаран на Интернету (Фејс, Твитер, Аск). Једино ми је иритантно што су овакви ликови јаки само у маси. Ако неко покуша да га пребије, он ће да скупи још 5 таквих кретена да пребију тог једног јер такви не умеју и не смеју 1 на 1. Овакви као што су Ђура има на сваком кораку, сваког дана их видим, а само се курче кад су у чопору.

Jeste da ima istine u tome što veliš, ali to ne menja činjenicu da smaraš.

Jeste da ima istine u tome što veliš, ali to ne menja činjenicu da smaraš.

c c c combo breakeeeer