Prijava

Boji se ako proguta zatrudneće vanmaterično.

Alo Pakle Juga jesi ti sad mudonja neki zajebavaš Belču aj idi otvori neku temu tipa Smrt parama.

Ne diraj paka de te u glavu ne bi pogodila štaka.
PS ajmo pako na rep betl

dok sam ja glumeo retarda na vukajliji moji postovi su bar bili duhoviti. vi niste ni sebi zanimljivi

da, baš ste nekvalitetni retardi

bas su ono, useles, da je bar neko iskusno napusavanje nego su fore tipa celava ti keva i ae picko jedan na jedan

Janpi ti nikada nisi glumio.

kao ovaj ce ovom da svrsi u usta a ovaj bi progutao ali ce da zatrudni pa ih ovaj treci savetuje dal da mu svrsi u dupe. nisam samo povezao kakve veze jadno prase ima sa njima, dal ce da ga jebu sta ce da mu rade ne znam jadno prase

ne slusas rasni upravo o tome pricam. upotrebio sam tu rec jer sam ocekivao da ce bar jedan od vas da upotrebi foricu " ti ne glumis ti jesi retard" ono predvidljivi ste, niste izazov za napusavanje.

blejis na vuki vec godinu dana a ne evoluiras ili digni skil na veci nivo ili prestani sa postovanjem, stagniras.

(omg pretvaram se u vendi)

Ovo me podseća na one školske tuče kad učiteljica dođe da razvađa i kaže: Pa kako vam nije žao, zar ne vidite da nema jednu nogu.

Hahahha kakav je ovaj pakao intelektualna zbljoha i verbalna hinjara. Vidi da su ovog jadnika svi spopali pa daj da ga sutiram martinkom u vugla dok je jos na zemlji

Vidi da su ovog jadnika svi spopali pa daj da ga sutiram martinkom u vugla dok je jos na zemlji

+

Пакле, туко си лика који нема једну ногу?

zasto to "lik nema jednu nogu" to je lik koji IMA jednu nogu. nije casa polu prazna vec polu puna

Pakle kako idu planovi za promenu sistema u Srbiji

janpi

zasto to "lik nema jednu nogu" to je lik koji IMA jednu nogu. nije casa polu prazna vec polu puna

То је и даље једна мање од осталих учесника туче. А изгледа да је више њих тукло тог лика, пошто се учитељица обраћа у множини.

Kako bi se ja zatvorio na neku livadu sa nekim degenericnim likovima odavde i poceo da se mlatim. Palicama

Kada bi ovi postovi mogli da se čuju, zvučali bi ovako

https://www.youtube.com/watch?v=mli-zMDmSPo

Rasni

Kako bi se ja zatvorio na neku livadu

ti bi se zatvorio na livadu? jel se sprdas ili ozbiljno, mozda ja ne kapiram tvoj humor