Prijava

imam recept za sifilis i herpes,oce neko?
za sidu se obratite smilji...

ceo dan me boli leva strana lica
u onom mesu iznad zuba ko da imam ekser unutra,u uvetu uboko se nesto upalilo i to boli ko zmaj isto,kao i slepoocnica...cela leva strana lica mi je u kurcu lolo

uho grlo nos
neš ti braćala još dugo

ma samo mi treba nesto da ubije bolove,boli me kurac sta se desava unutra :D

Čuo sam da vutra pomaže, ali nemoj posle da bude da sam te ja navuko na duvku.
Ako ne smeš to, onda, brate, kafetin. I moraš kod zubara.

ma vazi sto vutra pomaze...osecam se ko da me neko nabada bejzbolkom konstantno u glavu lool...uzeo sam gengigel za zub,kafetin za glavu,a kasnije i cuvarkucu za uvo...valjda ce do sutra proci

ko bude imao bolove takve preporucujem ovo sto sam nabrojo...pomaze do jaja,za dan dva sve proslo skroz

zivot mi je gorak. sta da uzmem?

uzmi slatko lolo

Već možda 10ak dana imam krvave sline. Kad izduvam nos krvi izadje. Jel to normalno?

nmj da duvaš nos. duvaj svećiće
skeč

da. normalno je da deset dana krvariš. pobogu...

Neće ti biti ništa. Udri C vitamin onaj običan na kilo što se kupuje.

Neka logika je da su ti osetljivi sinusi/nosni kapilari. Imao ja taj problem kad sam bio klinac, kad god se malo prehladim, oma teče krv, sad mi poteče krv fazon jednom u nikad. A ako su kapilari (ako malo jače zakačiš nos, krene odma da teče) to možeš da "spališ", nije strašno ko što zvuči. Stračnije je posle kad ti čupaju tampone od po metra iz nosa, a ono čupa i ono malo sivih ćelija što imaš. lol

A možda si zapatio neku zajebanu boleščinu, štaznam.

Rasni curi ti mozak kroz nos.

A možda si zapatio neku zajebanu boleščinu, štaznam.

LOOOOOOL

Ma nisam ni obratio paznju do veceras.
Mislim kad sam razmislio skontao sam da je to tako vec veci period, i bilo mi malo cudno.

Šansa za to je ista kao da se obogatiš od prišivača.

Mada, khm, da me je neko pitao kolika je šansa da rasni proda prvu i jedinu, autentičnu, delije vukajlija stranicu, rekao bih da je ista kao da se obogatiš od prišivača, tako daa....

Meni ne raste nokat na malom prstu na levoj ruci već nedeljama, ostali rastu normalno. Ništa me ne boli i sve mi je okej, al' ne kapiram koji mu je, kome god da sam reko ubeđuje me da sam ga slomio, al' nedeljama da lomim isti nokat to mi nije realno.
Nije trol.