Prijava

savjet za ubuduće, kupi kuler master koji se stavlja ispod laptopa, zauzima čitavu površinu laptopa i hladi vrhunski. cijena 20-25 eura
http://benchmarkreviews.com/images/reviews/notebook/R9-NBC-4WAK-GP/Cooler-Master_NotePal_X2_led1.jpg

имаш ово и за мање пара ^

Корисна ствар, свакако

nije dobro da sami usisavate svoje lapove, odnesite ih u ovlašćeni tepih servis.

ima i za manje para, ima Gigatech za 10 eura ali je ovo ipak bolja marka

Какав је тај Кулер Мастер? Глед'о сам та постоља, има и за 900 динџи, испроб'о сам, ради одлично лаптоп кад играм игрице док то ради. Не треба ми Бог зна какво постоље, пошто не играм много игрице, па контам да ми се више исплати да купим јефтиније, мада и без тог додатног хлађења могу опуштено да одиграм коју партију Песа или баскета.

http://mediamarket.ba/components/com_virtuemart/shop_image/product/Notebook_Cooler__4f1981e022fcb.jpg
ovi od gigatecha se kreću toliko. pa ono ako baš nisi zahtjevan ovo bi ti bilo ok. samo se raspitaj za garanciju i tako to

Kuler master je kul, al slabo pomaže ako ti se tona prašine i kojekakvih sranja nakupilo u kućištu. Pre metar dana sam produvao svoj laptop, između ostalog, izletelo je i jedno pero od papagaja.

http://cdn.winwin.rs/media/catalog/product/cache/5/image/500x500/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/1/1153173.jpg
Мис'ио сам овај са два мања вентилатора да узмем, исто има гаранцију 24 месеца у ВинВину. А и ако цркне један вентилатор, ваљда ће други још шљакати. хехе

Brate nabodi ga brate!

Je l to onaj lap što sam prosuo pivo na njega zimus?

A toooo je, pa što ne reče odma'....

Nemoj da se zajebavas nego nosi u servis kad je vec u garanciji.

msmojne
Imam i ja problem, meni gubi kontakt kod mesta gde se savija laptop, zna neko šta je u pitanju? Kad ga cimam dobija sliku.

90% da je inverter, tj da gubi kontakt negde, kvar nije strašan i svodi se na otvaranje kućišta i nameštanje kablova nazad, tj njihovo pričvršćivanje.
Može bilo koji laptop servis ako nisu neki šalabajzeri, cena do 500 dinara ako je crko inverter kojim slučajem onda zavisi od modela invertera koji mora da se zameni od 600 do 1400 dinara.

Срета-Штета
Мис'ио сам овај са два мања вентилатора да узмем, исто има гаранцију 24 месеца у ВинВину. А и ако цркне један вентилатор, ваљда ће други још шљакати. хехе

Nemoj. Gledao sam taj u WinWinu isti kurac ko kineski za 600 dinara, i uzeo sam kineski evo ga radi ima neke fulfensimaks led diode koje svetle koje mogu da se ugase a vrši posao kako treba, tj hladi podnožje.

Sad sam ga malo onako usisivačem promandarao preko onih rešetki ali ništa. I dalje se čuje.

Da li smem da ga koristim sada dok se tako čuje?

Ne greje se, čini mi se.

Smeš, nemoj da igraš zahtevne igre, ako pravi problem i greje se puno odigni ga malo od stola na dve knjige onako sa strane da ima mesta otprilike prst ili dva od stola, na ćebe ili krevet ne stavljati nikako ono rundavo zatvara "pore" na ventilatoru pa se greje.

Možeš tako da ga koristiš neko vreme, al ne preporučujem duže od 5-6 dana.

ono sto ti se ugasio na igrici je sigurno zbog pregrejavanja moze biti zbog
ne radi ventilator kako treba
ima gomile prasine i raznih sranja
hladnjak na procesoru ili grafickoj nije zalepljen kako treba

a to sto ti se cuje definitivno je za servis, ja ga ne bi ukljucivao.

skini neki programcic koji meri temperaturu procesora i grafike, pa napisi ovde koje su vrednosti

a to sto ti se cuje definitivno je za servis, ja ga ne bi ukljucivao.

Odneću ga na servis svakako. U ponedeljak. Večeras ću malo blejati na Vukajliji, neću paliti igrice, pa ako preživi, preživeo je :)

Fala Bogu, ja takvih briga na laptopu nemam - jer je crk'o pre godinu dana..

Ovaj komp preko koga sam sad je kevin, jer sam moj zajeb'o jos otkad. Takodje na njenom sa prosuo fantu na strelice, otkinuo pola spejsa, u misa mi usao med i kabal gubi kontakt, ekran mi je ispljuvan... (mrzi me da nabrajam)

Preživeće on tako i nekoliko dana.