Prijava

E jebiga, ipak ću da probam. Razmišljam da prebacim na slabiju grafičku možda da tera, mada ne znam koliko ona može da izvuče.

Ne puno. Integrisana grafička će pokrenuti sistem i možda igre na fejsbuku al to ti je to, najviše što će klati to će biti drajveri i to ako uopšte bude hteo da pokrene DX11 igru pa čak i DX9.

Da, saću da probam, eto me za pola sata sa vestima :)

Sad sam igrao igricu i sve je OK. Nije je izgasio, nije se pregrejao i kul je sve. Samo zuji svakako.

Meni je zujao nakon čega sam ga rastavio i očistio. Zujanje prestalo. Mađija :)

Dok sam igrao podigla se temperatura na 58-60.

Masu bgate...Kuler ti je malaksao, vjerovatno :)

Da, riknjava.

Nosim u ponedeljak na servis. Hvala svima na odgovirima, posebno Radijaciji koji je sa mnom ceo dan pratio stanje laptopa :)

Ošo ti kuglični ležaj na kuleru, ba.

Zamijeni kuler.
Neće crknuti, nije mu ništa, no će sve više i više drndati.
Ili ga skini, rastavi (nije neka nauka), uzmi brajštoka il' grafitne masti i nalepetaj tamo, sklopi sve nazad i vrati kuler. Neće više kloparati. Dok se ne potroši mas'. Pa onda jope Jovo nanovo.

Il kupi jebeni novi kuler za 5€ :D

laptop caletov se stalno gasio,svakih sat,dva,cim se pusti neki duzi klip odmah rikne,a o filmu nije bilo ni reci...bagovao je nenormalno...kad je uzeo kuler sad radi kako valja

Il kupi jebeni novi kuler za 5€ :D

To rešenje mi se sviđa :)

Нисам читао ниједан пост осим уводног, вероватно је неко рекао да се сјебао лежај на кулеру (као што је мени већ две године па трпим то такдркање) и да мораш цео кулер да мењаш.

Нисам читао ниједан пост осим уводног, вероватно је неко рекао да се сјебао лежај на кулеру (као што је мени већ две године па трпим то такдркање) и да мораш цео кулер да мењаш.

Promeniću ga. Da ne tandrče jebiga. Bitno mi je da nije nešto ozbiljnije sjebano. A dok ne promenim neka tandrče ko mu jebe mater.

Скупи кулери маму им јебем. Кад се мени покварио тражио сам да купим и били су углавном преко три сома па сам одустао. И сад већ другу годину слушам оно говно и не иритира ме као некад, навикао јебига. Додуше, не чује се увек, некада је тих, некад јебе кеву, чује се као трактор. Ти Џони провери који је модел кулера па погледај на сајтовима типа лимундо да купиш полован ако ти се не дају три сома.

Pa pošto je u garanciji mislim da će oni morati da zamene to, a ako budu nešto vrdali, kupiću ga pa kud puklo da puklo. Planiram da mi ovaj lap top preživi makar još tri godine u dobrom zdravlju, pa ću nešto drugo da pazarim.

Е па боли те курац ако имаш гаранцију.

Imam, međutim upravo sada je odjednom zujanje prestalo.

Zadaj mu neke operacije da se oznoji, vratiće se osim ako se čudo nije desilo.