Prijava

Na naslovnoj samo prolazi strajizam

'ogare, ako je ono Ana Ivanovic, ja ne znam.. :)

Јамајчанин
Kako se zvala ta defka za Anu Ivanovic, nisam procitao?

Koliko sam razumeo tvoje pitanje, tražio si naslov defke. Linkovao sam ti post u kojem se nalazi naslov. Ne razumem!

АВ АВ АВ мудоратори дураде нешто!

Ok, kako sam i pretpostavio...

Nema neke preterane filozofije ovde. Iako je moja defka u pitanju, nije da se nešto posebno cimam zbog toga što je stavljena na naslov a kamoli zbog toga što je skinuta sa istog. Davno mi je objašnjena politika sajta da reč KURAC ne sme na naslovnu stranu i iako sam od tada nekoliko puta naišao na isti, ( i to ne samo u tekstu jedne definicije već i u njenom naslovu ) nijednom se nisam žalio niti na bilo koji način pokušao modere da podsetim na ovo njihovo objašnjenje. E sad, ta defka o Ani Ivanović mi je posebno draga i to iz više razloga, a ponajviše zbog toga što je tačna. Drago mi je da se dopala gomili ljudi i da je naišla na pretežno pozitivne komentare. Nastavljamo da se zajebavamo k'o da ništa nije bilo, k'o što i nije. Peace.

Pozzzz

Profa

Dobro veliš moj profesore. I jedna moja defka je skinuta, doduše nema kurca u naslovnoj, nego prskanja :)
76 autora je omiljenovalo, oko 90 pozitivnih komentara, nabila je za dva sata 300 pluseva, al jebi ga, ne uklapa se u profil sajta. Nema plakanja za prosutim mlekom.
Ili bar nema svrhe.

Nije k'o da će neko da dobije zlatne gaće ovde, ako me razumeš...

A ta defka ti je do jaja, često se setim onog jebitačnog kraja i uzvika SRBIJAAAAA!!!

Igramo se, brate, ništa više :)

oćete kurčine da gurate na naslovnu, a? Ne damo!!!

Igramo se, brate, ništa više :)

Oćemo kurčine!!! :)

Aj što nam ga šuknu otpozadi, ali ne mora baš i u oči da nam se gura :)

76 autora je omiljenovalo, oko 90 pozitivnih komentara, nabila je za dva sata 300 pluseva

Nema plakanja za prosutim mlekom.

За чим нема плакања? лолооло

E pa, kurac ćete da gurate na naslovnu!

Hteo sam da vratim kurac na naslove, ali mi ne daju. Vele, zelen sam i dalje...

TO JE SVE POVEZANO SA PROTESTIMA U CARIGRADU.

Овде се догађају неке чудне ствари у задње време... Има превише Хрвата, чамуге се фурају као нешто позитивно, не дају нам да пљујемо по црнцима, педерима, Циганима, Јеврејима, Немцима, Бугарима, и осталим нижим бићима. Доживео сам пре неки дан да ми обришу дефиницију. И постер су ми један обрисали ономад. А то је зато што сам Србин, и што сам у Дверима.

Сто посто је Каизен променио веру! Издао је православље и прешо у масоне, па сад мора да слуша шта му кажу. А сви знају да је и Ана Ивановић масон, па ви саберите два и два.

Ево вам једн поучан филм о тим темама:

http://www.youtube.com/watch?v=1TM6-_nCJAk

Ti si u Dverima?

За чим нема плакања? лолооло

Ma plačem ja, ali ne javno :)))

Vele, zelen sam i dalje...

A kad ne budeš zelen, boleće te taj isti kurac i za nas i naše definicije :)))

Bruce
Ti si u Dverima?

(сарказам, волим да глумим параноика, мош то и по мојим деифницијама да видиш)