Prijava

Ne znam šta da kažem,skidanje defki s naslovne me ne pogadja mnogo...više me je razočarala činjenica koju sam upravo skontao,jedan autor je trajno banovan i obrisana su mu sva autorska dela.Pa je drugi autor ko zna odakle prekopirao njegov (inače odličan) poster i sad nema dokaza da je u pitanju plagijat.
Kapiram odavno da se ovde nadležni rukovode slobodnom voljom a nekim pravilnikom,al ovo je baš,baš previše...

E to za postere mi izaziva neviđene bolove :)))

Kaizen je kriv jer voli hehe defke, ma da ustane kuka i motika i seljaci napaćeni ovog sajta, pa ako, mićo, ne'š milom... Pravda za kurce i ostale sehi tematike! Lik šes' godina na sajtu a piše ovako nešto, jes' teletabis jeb'o li ga Straja u prkno lolo

Al mu je Gonzo objasnio :)))

jes' teletabis jeb'o li ga Straja u prkno lolo

lolo

da nisi napisao lolo, trajni ban bi bio -lolo

jedan autor je trajno banovan i obrisana su mu sva autorska dela.Pa je drugi autor ko zna odakle prekopirao njegov (inače odličan) poster i sad nema dokaza da je u pitanju plagijat.

fatal eror?

Jbm li ga šta je...al jednostavno nije fer,sad se neko drugi nekažnjeno kiti tudjim perjem.
Ness,verujem da su ti bolovi negde u predelu prepona lolo

ae odaberite mo još samo 1 defku dimam onu mogućnos za groblje, pa je skinite pose par sati, el ostaje pehar il jok?

Ostaje kitu lastinu. Sad bi Pazlfoks imao krunu

Ne znam za njega, al Pazl je u jednom momentu imao sve defke na naslovnoj :)

Tako je bio u mogućnostima. Kvalitetan autor jako i gotivan lik, šteta što je lud.

Да се ја питам, ја би их све скино, аукурац више...

To kajzen oce da ubavi opciju "download" pa da skidamo definicije?
Jao kako lepo...

AJD SAD OVAKO
ENEMI JE NEŠTO U POSLJEDNJE VRIJEME NERVOZAN
I PREKINITE DA SE PONAŠATE KAO DJEČURLIJA, JER MU POJAČAVATE NERVOZU
IMAJTE BAR MALO POŠTOVANJA PREMA KOLEGI, JEBOGALJEB!

Енеми добио.

ozbiljna sam. ovaj narod se stvarno pomamio.
ako treba da bijem koga, samo javi