Prijava

Bozo Barselona slavi titulu, reklo bi se :)

OH! kako divan pogled na kanjon odavde!

супер сте, читам вас још од 2005е, али сам се тек малопре регистровао, може одабрана? могу админа? позз

Da kažem i ja nešto za dnevnik.
Nema razloga da ne budu psovke na naslovu.
Živ sajt, srpski jezik, normalna stvar.

Pa nije ovo biblioteka u sklopu muzeja pa ti glupo da stoji knjiga "Oće neko kurca hahahaha" - Sime Srbin, nego Vukajlija.

Neke od najboljih defki imaju reč krac ili pička u naslovu.

Inače nikada nije objašnjeno tačno zašto ne može na naslov tako nešto. OK, ne treba mi sada nešto preterano objašnjenje, niti se smatram nekim faktorom da se meni bilo šta objašnjava, ali ne vidim razlog da ne bude na naslovnoj takva defka, osim u slučaju postojanja nekog zakona kojim država striktno to zabranjuje.

мени кад је био онај армирани курац на насловној, променили су курац у киту, с објашњењем да није лепо да буде курац на насловној због ради фирми које се рекламирају ође на сајту, па као њима смета (тако сам некако сконтао)

због ради фирми које се рекламирају ође на сајту, па као њима смета (тако сам некако сконтао)

Onda OK. Mora sajt da živi od nečega.

Nisam ni ja tu načisto. Odabrao mi je lično Kaizen defku u kojoj stoji "pička ti materina" u naslovu, ali "kurac" očigledno nije dovoljno ugodan...

Nije da nećemo opet probati ponekad :D

Ja samo nikad neću prežaliti što nemadoh muda da okačim kurac krasni na naslov...

Sponzori vole pičku na naslovnoj lololo

Ne znam za njega, al Pazl je u jednom momentu imao sve defke na naslovnoj :

Како ово лоло

мени кад је био онај армирани курац на насловној, променили су курац у киту, с објашњењем да није лепо да буде курац на насловној због ради фирми које се рекламирају ође на сајту, па као њима смета (тако сам некако сконтао)

Takoe, a i tako je defka bila dobra.
Jbg, privatan sajt, gazda oće na Tajland da sunča, mora da kane nešto, a treba i platiti dodatnu disk-kvotu za Džonijeve defke.
Nego, modovi, čim smotrite da Kaizen nije malopre, nego je "pre dva dana" ili tako, znači da je otišo u neku štetu, te ga neće biti da ruši sneška, pa mećite "onu stvar" na naslov.
Kad može on, možete i vi lolo

Izaberita skočka za moda, da bude jedna pička u mod timu.

Izaberite mene za moda, biće pičaka na sve strane.

Ако мене умодујете свима ћу да вам асфалтирам пут докуће у селу.

Ne znam za njega, al Pazl je u jednom momentu imao sve defke na naslovnoj :

Како ово лоло

Na četu su se nešto zezali, bio tu i jedan mod i iz zajebancije mu odabere sve. Na kratko doduše, ali... :)))

Na četu su se nešto zezali, bio tu i jedan mod i iz zajebancije mu odabere sve.

Jbt, ja mislio da modovi imaju neke kvote za izbor.
Možda su ih otad uveli? :))

sećam se da je bilo par defki (2-3) sa kurcem (u originalu)... ali ne mogu da se setim kad tačno..