Prijava

Žao mi naroda al glupi smo ko kurac. Što je najgore i kad prođe sve ovo sranje ništa se neće uraditi po pitanju eventualnih sledećih poplava.

Šta je jednom u 10 godina da se desi ovakonešto

Bijeljina je straobalno najebala ako izlije kanal a fali mu otprilike pola metra.
Drina izliva, Sava izliva.. kanal isto.. U pičku materinu dje sam se doselio:
https://www.facebook.com/fanstranicabijeljina
Evo koga zanima

Brate, nisu ovo prve poplave. A još gore je sa požarima. Svako ljeto isti kurac. I ništa, naravno.

Треба се што чешће подсећати и како неспособни људи схватају превенцију и уштеду на њима:

Budžet Sektora za vanredne situacije smanjen je za 1,2 milijarde dinara. Ništa od nabavke opreme neće moći da se realizuje, kaže za RTS načelnik sektora za vanredne situacije Predrag Marić i ističe da se u Sektoru nadaju da će rusko resorno ministarstvo pomoći da se i ovo leto "pregura".

Nedavno usvojenim rebalansom, budžet Sektora za vanredne situacije smanjen je za 1,2 milijarde dinara. Od tog novca, trebalo je da se obnovi oprema za spasavanje, nabave protivgradne rakete, obezbedi bolja zaštita od požara, poplava i drugih nepogoda, ali ništa od toga neće moći da se realizuje, kaže za RTS načelnik sektora za vanredne situacije Predrag Marić.

Прво ти сјебу све што имаш, па после дођу да те мало и подјебавају:
http://www.youtube.com/watch?v=9RZP7vaGx4w

NIsmo u stanju da instaliramo sistem za navodnjavanje već jebeni arapi to treba da rade umesto nas. Kladim se da su iskusniji i u odbrani od poplava.

U Banjaluci izgleda Dodik zabranio poplave. PU!

Ко нам јебе матер кад смо глупи као курац, и треба сви у воду да се подавимо. Нама су професори на факсу и причали још марта како има да пљушти киша цело пролеће јер није падао снег. Па нисмо у Сахари па да целе године не падне ништа. Џабе кад то дилеје овде боли курац, чим мора да се размишља више од 24 сата унапред одма се гаси мозак као да ће да се преоптерети.

Изненадиле нас кишетине у пролеће ахахах који смо ретарди.

lolololo brao Peks

Изненадиле нас кишетине у пролеће ахахах који смо ретарди.

To je onaj zonfa kad putare iznenadi snjeg u januaru.

ja živim preko puta zemunskog keja znači najebao sam.. šta mislite hoću li preživeti?

Mi misli da su kiše zadužene za jesen, a suuuuušno leto rod nikakav ništa nam ne ide na ruku.

predosećam da će se pojaviti neki neo noje da gradi arku i da trpa ljude i životinje unutra uopšte me ne bi čudilo

Zamišljam samo nekog prepera koji se dosetio da pravi farmu u nekoj kotlini.

DOLAZE POSLEDNJI DAAANI

Kaze slinavko na tv-u-"...alarmantna situacija (truc-buc).... prvo spasiti i izvuci ljude, potom spasavati domacinstva, TO JE NAŠA IDEJA!".
MA AJJJJJJJDDDDDDDDDDDEEEEEEEE..... KAKO SE NIKO TOGA RANIJE NIJE SETIO??!!?
Cestitam vlastima na toliko inovativnim idejama!

Realno, prvo treba sapsiti narod. Najbolje ideje su uvek najjednostavnije koliko god glupo zvučale. Neš valjda prvo domaćinstva da spaseš :D

Nije to poenta, poenta je predstavljanja samih sebe kao vrsnih znalaac i profesionalaca. Da nije njih, niko drugi se ne bi setio da to tako uradi.

Ko je slinavko? Jel ima prepera u Srbiji? Jel se oglasio Vođa?

Brana u Zvorniku puštena kompletno.. Tako da ljudi vidimo se.