Prijava

ne marim, šta preferira... osetljiv sam po pitanju klinaca maksimalno, sve podređujem njima...

Jes, ja sam baš danas jednoj mladoj mami preporučila par piva koje bi mogla da proba jer inače nije pivopija.

Mada pivo ne deluje, ja sam moju napravio pivopijom ali ništa nije pomoglo...

Ја сам имао неку комшиницу на мору која седне буквално на сред улице, извади сису онако скроз и крене да доји дете и прича тако с људима, ко да се ништа није десило... Отада ми је живот згадила...
Али мислим да може то да се обави у јавности тако да није упадљиво. Рецимо те мараме и шта ти ја знам.

Inače, Lemajo, ovo ti je već druga tema o grudima... slučajnost?

jel jeste? koja je bila prva?

cole, deder elaboriraj što ti bilo gadno?

Pa prethodna beše problematika Andjinih grudi... :)

ona i da 'oce,ne mere vise.

Trivalićeva, kad ti budeš dojila, javi da gledamo i da ti čuvamo leđa. Nećemo tražiti novce za monitoring, samo mesto u loži da gledamo k'o ljudi. :*

Toliko priče o Lemajinim grudima... ko Jeti majkamustara... legende se raspredaju a niko ih ne vide...

nikako da mi mozak pa ni kita skapiraju sisu dojilju u javnosti kao lož predmet, stoga, ja sam protiv toga
edit: vid, ima rime huehue

mene više brine menjanje usranih pelena po sred kafića de se ispijaju kafe i švepsovi.

Манијак
mene više brine menjanje usranih pelena po sred kafića de se ispijaju kafe i švepsovi.

+ x teži beskonačno

Sve za bebe. Ako je dete gladno nek jede kad i gde hoce, žena i njene sise su mi tu u drugom planu. Čak ohrabrujem žene da slobodno nahrane bebu a ako treba skloniću se ili joj naći mesto da to uradi a da je niko ne vidi.

a i da, ima one pumpe, može dizmuze mleko pa ponese u flašicu.. a i ovo što kaže nana og...

Od korišćenja tih pumpi mlaz mleka slabi i u sisama nestaje mleka. A to nije ok.

cole, deder elaboriraj što ti bilo gadno?

Гадна је жена сама по себи укратко. А ја сам био тад клинац па сам се запрепастио кад сам све то тако видео.

Valja pitati i bebe.
Verujem da će se složiti.

Inače, podoji su na svakih 2-4 sata (mislim na uzrast do 3 meseca) pa bi bilo krajnje uljudno zamoliti dete da zaustavi svoj metabolizam na par sati ne bi li se javnost držala i nirvani.

Pa čak i ako ima neizdrž od gladi, uljudno je zamoliti da ne plače jer to tanji nerve nevinih posmatrača.
Takođe, usrdno zamoliti i dojiljin organizam da napravi razumnu pauzu u lučenju mleka i time sprečti mastitis.
Naravno, ne zaboraviti ni bebin metabolizam. Neka ga zaustavi kako zna, zar treba posle pedijatar da se zabrine oko "stolica gladi"?
U slučaju da ne može da se sprovede ništa od gore navedenog naterati odojče da pojede parče pice, pljesku i sve to zalije redbulom.

I tako, što su bebe mlađe, to su prilagođenije spoljnem svetu pa će imati razmevanja za majčin stid (ukoliko je, sirotoj i bolesnoj, važnije mišljenje bolesne okoline od plača sopstvenog poroda) ili za likove kojima smeta prizor dojenja (a inače je sasvim OK viđati sve prizore modno& egzibiocionističkih ispada pripadnica lepšeg pola od puberteta do duboke starosti).

Zanimljivi su mi odgovori u kojima je navedeno GADNO.
Šta je, bre, gadno????
(Sreća pa se ne sećate da ste i sami najverovatnije bili u istoj situaciji. Mama vam je ponudila sisu i sve je bilo OK bez obzira da l' ste podojeni u u sobi, parku i sl.)

Majav objasnila i zaključala temu.
Elem, slažem se u potpunosti sve što je Majav navela. Ne može se dete i majka iskontrolisati radi nekog tamo pajvana ili pajvanke kojima je to gadno. Ako im se ne sviđa neka okrenu glavu na drugu stranu.

Koji licemeri, gadno... Šta bre gadno koji q! Gadno je kad stojiš do brade uronjen u septičku jamu dok po tebi uriniraju dva gubavca, a od prizora majke koja doji dete nema ničeg čistijeg i nevinijeg na ovom svetu. Što opet ne znači da moraš da buljiš u sisu. Ili da ne treba da stojiš u toj septičkoj jami.