Prijava

Baš me istripovalo, a i onako sam pod živcima, jbg... :P

Podrška za reklamu.

izgleda da kod mene ovo značka + adblok djeluju.

што уопште гледаш из оффа? :D

Zato što ponekad nemam vremena da džedžm ovde i čekam da se neko smiluje i postuje zanimljivo pa samo držim otvoren tab dok radim redovan posao i uključim se kad krene zajebancija.

@enemy: kaže čovek: "Molim te da mi malo para uplatiš jer ovo nije džabe", jedino što kradem od softvera su majkrosoftovi proizvodi, sve ostalo koristim legalno ili ne koristim.

Kaizen. Šalje decu kod neuropsihijatra od 2013.

Enemi, brate, od mene imaš pivo!! Hvala za link!

jedino što kradem od softvera su majkrosoftovi proizvodi, sve ostalo koristim legalno ili ne koristim.

Чек'... Зашто?

zato što je majkrosoft imperijalističko govno koje treba srušiti, a mali čovek programira za sitan dinar i treba mu pomoći ili barem ne iskorištavati ga :)

EDIT: a sem toga, kad se ulogujem nemam reklame :))

Не би мали човек ништа радио да нема добру кинтицу од тога, веееруј ми.

Интернет има право да ти душу узима рекламама, да ти неуморно спемује инбокс, да ти потура неке разноразне искачуће вампире, да ти краде податке како би ти рекламирао производ који ти треба... А ти немаш право да један мали програмчић позајмиш? лолололо

ja sam bio haker devedesetih godina, ostalo mi u podsvesti, jače od mene...

адблок брат мој <3

ne znaš ti kako je bilo zajebano provaliti čitove za Commodore 64 :)

haker devedesetih godina

Hakovao digitrone i tetris... lolololo

Мораш ићи у корак с временом Брусе! :Р

Hakovao digitrone i tetris... lolololo

Tetris je tad već bio stara fora, imali smo već crno-beli internet, doduše bez www, a devedesdruge se čak i miš sa dva dugmeta pojavio, tad je bilo boza...

Bruce

ne znaš ti kako je bilo zajebano provaliti čitove za Commodore 64 :)

Ja sam imao modul sa uputstvom, napravio neki lik iz Zagreba, učitavao sam turbo 250 iz odma.

ne vredi - protiv ovog crvenog proliva pomaže samo povratak na spektrum (i to 16 K) . Komodor je već nemoćan!

Ja sam imao modul sa uputstvom, napravio neki lik iz Zagreba, učitavao sam turbo 250 iz odma.

Uh, a kasetofon mi bio sa rupom iznad glave, krene učitavanje, ostavim linije na TV (ko zna o čemu pričam) pa u toku učitavanja vizuelnom metodom podešavam azimut glave jer se traka opustila pa ne učitava kako treba. Posle snimim na novu fero kasetu pa pošaljem ortaku za BL da ubaci u distribuciju...