Prijava

Ma zezam se ja malo, Brus... :)

Ma zezam se ja malo, Brus... :)

Zato smo ovde, ne sekiraj se nemam plitku matericu :)

Fercera pravo

Sinoc je i meni "Adblock Plus", dobro radio, međutim jutros isti smor sa reklamama. Sad sam dodala i taj "Adblock" i opet radi.
Inače, koristim CoolNovo, jedna verzija Chroma, meni bolja od samog Chroma.

Bruce
Uh, a kasetofon mi bio sa rupom iznad glave, krene učitavanje, ostavim linije na TV (ko zna o čemu pričam) pa u toku učitavanja vizuelnom metodom podešavam azimut glave jer se traka opustila pa ne učitava kako treba. Posle snimim na novu fero kasetu pa pošaljem ortaku za BL da ubaci u distribuciju...

Jao Basf fero extra I.

Imam još nekoliko komada kod kuće, jedini sam bio sa C64. Sad su nam ostali samo emulatori.

Ja sam do sad kulirala reklame, jer na Operu ne volim da kačim add-ove, ali sad sam već morala d'uključim blokadu.

ih bre, ja bi tražio neki Operablok da je imam na kompu :)

Na operi dugo nije bilo tih adblokova jer može ručno da se odradi blokada, samo ubaciš listu, ako ne voliš dodatke pogledaj po netu kako to tačno ide.

Odavno sam nakačio operablok nisam ni primetio dotičnu reklamu, morao sam da idem na hrom da vidim o čemu se radi.
Ajd jednom, al svaka strana, pa malo je preterano.

sve bih vas ja pobanovao što koristite adblok taj, rušite koncepciju sajta.

Jel stigla pezija?

pitaš li mene?

nisam ja još u penziji, nažalost, imam da derem još najmanje 25 godina do nje. ali, hvala ti na lijepim željama. e da mi je dočekat penziju.

Pa nisi ti tolko mator ko što se predstavljaš.

čeljade od četres i kusur godina nije matoro, možda u zrelim godinama, ali matoro nije. a što to tebe interesuje, zašto smo započeli ovu priču?

Eto jebi ga. Monotono, dosadno.

ја реко нека вирушчина неке ал каиде нешто.

Ovo je najzanimljivija konverzacija koju sam imao na Vukajliji od petka. A skoro da nisam ni učestvovao.