Prijava

ја се истрипово да почиње неки трилер добар

све се наложио, звао бабу и сестру да гледају са мном

JEBEM TI ŽENO MAJKU BOGOVU

кад оно међутим...

ja se istripovo,dosao pijan,ukljucio vukajliju,vukajlija pecela da krvari

izloguj se pa klikni na bilo koji link iz browsera u kom nemaš adblok

da izvadim iz naftalina IE znači...

jok bre bruce, samo ASUS neki notbuk dole levo vidim. i to iz offa.

ni meni se od jutros nije pjavlival...kajzen doso sebi izgleda i sklinio je

jos uvek je tu punjacu. i ja upravo instalirao add block. cao zdravo reklame

Mene zanima jel siguran Adblock?

cekaj, adblock, 5 odabranih, ne pomaze nista? ja ne vidim... mozda je do mog provajdera lololo

Је л' има неко то да има пет одабраних а не склањају ми се рекламе? Таква ми је ситуација дуго, ал' се нисам жалио пошто ме генерално заболе за рекламе, не сметају, али ово црвено баш јебе? Тако да, 5 дефки, и даље рекламе, енибоди?

Је л' има неко то да има пет одабраних а не склањају ми се рекламе? Таква ми је ситуација дуго, ал' се нисам жалио пошто ме генерално заболе за рекламе, не сметају, али ово црвено баш јебе? Тако да, 5 дефки, и даље рекламе, енибоди?

Nema reklama sa značkom.

Nema reklama sa značkom.

Знам, мени је остао палац, а имам пет одабраних, питам да ли има још неко такву ситуацију? НЕЋУ ВАМПИРЕ ПРЕКО ЕКРАНА, ЈЕБО ИХ ДРАКУЛА

Па немаш Мићко, имаш 4 одабране...

Иначе, сад ми се жали ортакиња ван сајта да је препадају некаква чудовишта кад отвори неку страницу, дакле оно, Каизене... Реклама ти убија посету...

Niđe ja ne vidim da neko oće para ovdje https://chrome.google.com/webstore/detail/empty-title/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

Ja ga konzumiram već dugo vremena i otad mi vampiri ne iskaču i unuka sam udala.

puca mi kurčina za reklamu
ne smeta mi

MakaronMaster
puca mi kurčina za reklamu
ne smeta mi

uuu izvini zajebani, nisam te prepoznao.