Prijava

Miskim da bi trebalo da bude 10 rijeci ukupno pa ih ti rasporedi dje oces, naslov + tijelo + primjer. I da se "i", "a", "trt" i "mrt" takodje racunaju u rijeci.

Podrzavam Grujana! Ako vec samo smisljamo ideje za kratez, sta ce nam onda primeri koj' moj!?

I ja bih da se prijavim, ako ima mjesta.

Mislim da bi trebao da bude primjer, ali jako kratak, tih 200 karaktera je ok, sto je u sustini jedna SMS poruka. Cisto jer neke definicije trebaju da se pojasne i pokaze u kom kontekstu se koriste.

Miskim da bi trebalo da bude 10 rijeci ukupno pa ih ti rasporedi dje oces, naslov + tijelo + primjer. I da se "i", "a", "trt" i "mrt" takodje racunaju u rijeci.

Ovaj Paninarov predlog je dobar.

fala bogu da i ja upadnem na neko takmicenje.
sacu ve rasturim.

Onih 200 karaktera kao limit za pisanje u primeru po mom neskromnom mišljenju bi trebalo da ostane na snazi. Evo i zbog čega:
- zvanični naziv takmičenja: Vukajlija freestyle: takmičenje u pisanju kratkih definicija
Dakle, definicija, kratkih, na vukajliji.
Dakle ne aforizama u blicu. Ne sastava za pismeni iz maternjeg. Nego definicija, kratkih, na vukajliji.

Aj' da se igram i ja. Da podržimo masovno kratežiranje!
I slažem se da treba bude što kraća, mnogo je 200 karaktera za primer,
onda i nije pravi kratež.

1. Da li smeju da se koriste nedefinisani izrazi sa teme na forumu "Ideje za definicije"?
2. Da li trebamo da ti šaljemo na pvt defke Zyclone jer nemamo određeni naslov, pa da bi znao koje su defke za takmičenje, a koje ne?

1. Da, smeju.

2. Za sada mi ništa nemojte slati. Ako bude trebalo, postaviću obaveštenje. Detalje ću znati tek kada budem znao tačan broj prijavljenih.

Примјери су овде сувишни. Ја бих их избацио.

Ako je rok za prijavu do nedelje, da li bi to trebalo da znači da takmičenje startuje u ponedeljak ?
Bitno mi je da znam...

Ne, takmičenje neće početi u ponedeljak. BIće pokrenuto u toku nedelje iduće, ali još uvek nisam odredio tačan datum. Sve zavisi koliko će se autora prijaviti i kako ću ih rasporediti.

уу, добро је што сам већ пријављена :)

ziklonatore upiš i mene da bude takmičenje jače!
edit: hehe

Prijavio sam se već ali da ne tražim svoj post da bi ga editovao ovde da reknem da primer treba da se ukine.

Ljudi, kontam ja da vi niste za primere, ali primeri nisu obavezni. Ko hoće, neka napiše primer. Ko neće - ne mora. 200 karaktera je tu kao ograničenje, da se ljudi ne bi raspisali. Uostalom, nebitno je da li definicija ima primer ili ne - ljudi glasaju za ono što im se svidi.

Ajde pa da probam. Piši.

ЦИКЛОНЕ ТУРАЈ ВОКАСИЈА!