Prijava

Da, u pravu si konačno ste me ubedili da se sad otvorim i ispovedim pred svima vama: strašno mi se sviđa ona i sve sam to napravio zbog nje, aj sad laku noć pozdravi kući itd

Ja imam opak kurac debeo bolje da ne pricam, jaja mocna isto

Hahahahaha jebem ti dan kakvo leranje

Ko u Remeovo vreme

Sta ste napali coveka, brat mu dugovao 600, razvalio mu vrata od 300 i oterao kurvu zbog koje je izgubio 200, buraz i dalje 100e u plusu. Taman za kurvu dok ne nađe neku novu koja voli dobiti batina.

Tehnicki, sada ona njemu duguje 200€, sto u Nikola80KGovom univerzumu iznosi neka dva seksa i drkanje. Kakav kurcevi vitez, iznudjivac.

tačno ne verujem da ova tema opstaje sve te nejebalo

Pa jbg nije da kao nešto smisleno diskutujemo.

Trifors pickice malena dodji meni razvali vrata dok bijem zenu ako smes!

Koliko lose poznajes rodjenog brata od nula do triforce xd

kolko sam ja uspeo da zakljucim iz cele ove price desilo se ovako nesto:

---- trifors je vec duze vreme potajno zaljubljen u devojku od brata
----- kad je bio u zagrebu kod brata cuo je brata kako prebija devojku koju on voli
----- oko 18h je provalio vrata da je spasi i kad je utrcavao u sobu sapleo se i pao udario glavom o stolicu
----- kad je devojka bezala iz sobe triforse je onako pogledao u nju i ispruzio onako ruku prema njoj da stane
---- brat ga je krvnicki isutirao dok je lezao na zemlji
-----d da bi se osvetio sve je ispricao na jednom od popularnijih sajtova u zemlji

dal iko od vas gleda parove, jbt promenicete misljenje o udaranju devojaka...ponasaju se ko kabadahije i agresivnije su od likova, stalno nesto prete likovima jebacu ti mamu polomicu ti koske unose se u facu i sve hahah ni likovi to ne rade toliko...ili otvoreno prete gepekovace te moji ortaci pisace ti u usta kad te dovate polomice te ne znas ti ko sam ja

da mi neka picka tako namesti neke batine kod nekih likova ili jos gore tako neko ponizavanje, slobodno bi mogla da se seli na drugi kontinent jer bi joj smrsko svaku kosku koju ima i ona mala sranja od kostiju u usima sto imaju pa nek me onda opet nalupaju ti njeni mejmuni ako oce

te huliganke se previse osile ili zato sto poznaju tako neke zajebane likove pa im je uvek bilo dozvoljeno da se izivljavaju na drugim likovima, a da im pritom ne bude vraceno...ili im likovi jednostavno nisu vracali jer su zensko, i onda se takva osili, ja tvrdim da gomila tih huliganki stvarno tripuje da moze da prebije muskarca, ne shvata da joj samo nije uzvraceno....nikad necu zaboraviti u skoli jedna klosarka koja je tako stalno se kacila sa likovima i sve glumila ludilo, uzela da maltretira lika koji uglavnom miran ok decko, i zvekne mu ona samarcinu pred svima kao jebem ti mamu polomicu te i sve to...brt kad joj je svekno krosej u glavu izvrno je iz batika bukvalno nije se dizala pola sata....u zivotu svom vise nije povisila ton ni na koga, a kamoli da udari vise nekog

https://youtu.be/AW4NKtpbRBc
Evo ga taj momenat samouverenosti neposredno nakon što je ošamarila pandura ubeđena da je najjača i kao Ke? E?

da da to je to hahah, ili kad se vendi dere na milica i preti mu unosi se u facu kao znas ti ko sam ja mogu i kro kapa da iznabadam, i on je samo malo odgurne vratima ona pocne da vristi i place i valja se po podu kao kakav si ti nasilnik na zenu si udario junacino

Slazem se sa pezosom povodom ove teme

Žene su nežna bića, ne serite.

Apsolutno se slazem da jesu i tako ih i treba tretirati osim kad ih jebemo. Al evo primer: i ti si neznije bice od mene pa da me udaris kosti bih ti izlomio nemas tu sta