Prijava

Novak je izgubio da bi nama bilo bolje.. #micaa #dushxaaaaa

Novak je izgubio da bi nama bilo bolje.

Jest nije govno ko kk Partizan #ĆOKILEGENDA
Ne može ova tema bez Ivane Žigon IDEMOOOO
http://www.youtube.com/watch?v=8QKbujUeBqw

Sigurno je Jelena prala gaće na svetog Jovana.

Мого је Мареј да сачека 2 године па да освоји Вимблдон као тенисер независне Шкотске.

Jest nije govno ko kk Partizan #ĆOKILEGENDA

Vidiš šta su kompleksi. #jugosleveni #gepek #malipartizan

http://www.youtube.com/watch?v=Zxe2x63ByOA

Nije Nole kriv, ureko ga vampir.

ЂОВАК ЈЕ НАШЕ БЛАГО.... Задужбина од давнина....

Nemojte se cuditi ako do kraja meca bude dvocifren broj uzetih brejkova, jer obojica bolje reterniraju nego sto serviraju.

Koji šugav sport, sa svojim šugavim terminima.

Sigurno je Jelena prala gaće na svetog Jovana

Il je kopala baštu četvrtkom.

Kad kaže Ana Ivanović "Onda sam ja nju brejknula" ja odem kod neke muslimanke da mi namešta želudac.

Sport je toliko dosadan da svaki pokret mora imati ime da bi imo komentator o čemu da priča.

JEBI NOLE GLUPE SRBENDEEEEEE

NA DANAŠNJI DAN ROĐEN JE SVETI JOVAN KRSTITELJ, KOJI JE POSTRADO ZA VJERU PRAVOSLAVNU I DA BUDE TETOVAŽA NA PLEĆKI JEDNOG LJOMBERA! NA DANAŠNJI DAN POSTRADO SI I TI, SIN SRBIJE I OTAV NACIJE, ĐOVAK! UMORI TE ŠKOTSKI NESOJ, OTIMAČ SVETE ZEMLJE ŠVEĐANINA, PODANIK ANTIHRISTOVSKE LOZE KRALJEVA BRITANIJE, ROBOVLASNIK I NADASVE MASON!

sada cemo da ga hejtujemo jer je izgubio!picka jedna odvratna.bolje nam je da gledamo dinkica po ceo dan,jebes sport.djokovic picka ima para,zaradio ih igrajuci,picka,mamu mu jebem.cale mu je ljakse,on je kriv.igra za srbiju,mamu mu jebem u picku izdajnicku.napreda nadal,legendo,ti si iz eu i mi te volimo.

NADALOVA SPANIJA NIJE PRIZNALA KOSOVO A DJOKOVICEV MONTE KARLO JESTE ZATO PSSSSSSST.

naravno,slazem se.puski kurac djokovicu i ti i to tvoje prvo mesto.samo srbi koji zive u srbiji su srbi!srbe na vrbe!napred janica kostelic!skijanje je sport!

Jesam li samo ja provalio da Truc kada pise ozbiljne postove pise cirilicom, a ove sprdacke latinicom?

PUSTIO GA JE DJOVAK, VRATICE MU ENDI NA JUESOPENU!