Prijava

da isključim ove preko 30 što imaju

Nemaš pojma!

Hahaha, nisam isključio zato što su preko 30 loše, nego ih ne znam toliko, a i koje znam neću da pričam :)

Slab sam na te preko 30, iskren da budem... ;)

Ja znam da neću jebat' ovde, i super mi je. Kad ne misli čovek o seksu, može da se posveti duhovnom životu. lolo Podjednako dajem minuse i pluseve i muškarcima i ženama, imun sam dibidus na manipulacije sisama na avataru (ne'š, kolegin'ce!). Od golotinje na PVT sam jedino dobio Lamin kurac, i to nisam ni tražio. Spominju se neke sise na PVT-ovima, ali kakve sam sreće jedino bi mi pristigla Leprikonova. Stoga, rizik je velik. Et', tako, pozdrav od Luksa sfamelijom. ;-)

LEPRI PRVA SISA SAJTA

Razmišljao sam kao Luks, ali jbg, desi se, pogreši čovek... lolo

Ružan avatar- dobra riba

Ako ćemo po tome onda je Selenijumka najjača riba na internetu otkad isti postoji.

LEPRI PRVA SISA SAJTA

Lepri mora da zipuje sisu, pa je tek onda može okačiti na internete.

Kolko li će vas i muških i ženskih da bude gadno kad porastete, pustite škembe, krenete da gubite kosu, a krenu malje po ušima, sisama, trbuhu. Bljak.

Čače, daj nešto po svom ukusu u pvt, a ja ću tebi poslati najnovije slike sestrara jednog cenjenog vukajlijaša. Može?

hahah, ja ću da mu dam za džabe

Jebi se, Radjarde, imam novi foto sešn! PRC! Čače, ponuda stoji.

Od golotinje na PVT sam jedino dobio Lamin kurac, i to nisam ni tražio.

LAVANDA

Citajuci ispovest jednog forumasa koji je upoznao dosta ljudi sam dosao na ideju za temu. Dakle, njegova teorija je da internet forume posecuju samo ruzne zene ili u najboljem slucaju one prosecne lepote

Мора да је тај форумаш имао овакво искуство. :))))))))))))))))

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/q71/988234_687642887917640_413544999_n.jpg

Čače, daj nešto po svom ukusu u pvt, a ja ću tebi poslati najnovije slike sestrara jednog cenjenog vukajlijaša. Može?

Kog cenjenog, ja sam mislio da je to Kuzman?

богами, ја кад сам се учлањивао овде, надао сам се љубавној авантури, а оно све неке што мршикају народ и пију конобареву сперму на сплавовима
тачно треба да доведемо неке вукајлијашице из албаније

Meni je Hevy Rain poslala slike sisa u PVT,al su to bile sise od nekog 200 kilaša. Možda se sljedeci put zajebe pa pošalje i svoje

Žene šaljite mi sise u PVT neću nikome da pokažem!