Prijava

ja na ovoj temi ništa ne razumem sem da je neko karao Islanđane...

Bruse, ti malo zalutao? Nije ti ovo žensko ćoše, ololo

İslandjani imaju ribe, bole ih uvo.

Bruse, ti malo zalutao? Nije ti ovo žensko ćoše, ololo

Ponekad pomislim da sam previše u dodiru sa ženskim delom svoje ličnosti :)

Ne pratim fudbal već deset godina, totalno sam van fazona...

İslandjani imaju ribe, bole ih uvo.

Mi naše vode trujemo leševima. PRAVDA ZA RIBE, STOP DAMPOVANJU SA DOKOVA!

Mislite da se sad recimo İslandjani kao npr. mi opterecuju kad izgube !? Kao sto rekoh, imaju ribe, bole ih uvo...

Ja napravi defku od ovog čuvara mreže lolo

Napravi nesto Dzoni, ti to umes da nakitis.

Ali ona utakmica Honveda protiv Celika mi ne izlazi iz glave, velike pare su se tu uzele.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/le-mine-za-zvezdu-vec-u-trecem-kolu-136001.html

Ne znam da li ovo menja nešto, ali Levski je izgubio 2:0 u gostima, Žilina 3:1 u gostima a Rozenborg 0:1 kod kuće...

Menja ako ispadnu...onda je zvezda povlašćena.

Da, sad gledam na Vikipediji, od nepovlašćenih je iznad nas samo Hajduk.
Ali je sutra žreb tako da ne znam kako utiču ovi rezultati na to.

Хајдук је упао међу повлашћене, јер су неки морони изгубили од аутсајдера. Тако да смо ми први испод црте, а да је још неки фаворит испао, упали бисмо и ми.

Ко ће сконтати усрану уефу.

Gledam nešto ove sinoćnje rezultate, i mislim da ipak ne bi trebalo da kukamo, osim Rijeke i Slaska niko nije ostvario ubedljivu pobedu, čak je bilo i iznenađenja među kojima su glavna Rozenborg i Utreht, a to drugo kolo kvalifikacija je uvek bilo čišćenje te boranije, tako da jebeš mu mater iako mi ta fraza "daas svi igraju fudbal" deluje otrcano možda je ipak i tačna.

Pa dobro, nije rezultat za kukanje, barem kod mene i mislim na Partizan, nego igra je bila najveći užas koji sam ikada video. U Beogradu moraju da se iskupe. I to ozbiljno. Ne samo rezultatski da odigraju kako treba, nego i trud i zalaganje da se vidi.

Jagodina i Vojvodina su oduševili. Večiti dosta ispod nivoa.

Vojvodinu nisam mogao da odgledam. Gledao sam uglavnom Zvezdu, pa Jagodinu. Tekma Jagodine je bile fantastična. Tempo je bio jako brz, a stvarno je imalo šta da se vidi.