Prijava

Ako pogledate moj CV videćete da umem lisp programski jezik. Ok?

Čovječe, evo ja sam relativno zdrav i prav al sumnjam da bih uspio preživjeti hemoterapiju koliki su to otrovi, ja sam ubijeđen da jedno 80% ljudi koji su oboljeli od tumora ne umiru od bolesti već od hemoterapije. Al eto bitno je da oni imaju stealth avion a to što ljudi umiru od lijekova to nikom ništa jebem ti narod tačno treba neka kataklizma, ne zaslužujemo mi ništa

Al Skočko, rak se posle operacije mora ubiti, oni odstrane hiruški to..ali u ćelijama koje su bile pored tumora moze ostati i neka zaražena. I onda ce se rak vratiti.

E sad, kontam da bi trebalo da postoji nesto manje stetno od hemoterapije.

Ma sve ja to razumijem, moraju nečim dejstvovati, ali zar mora toliko štete napraviti usput? Ili postoji način ali je mnogo skup za proizvodnju pa im se ne isplati? Al eto nosač aviona od 50 milijardi nije skup, jebiga, nosi 30 aviona, jebeno je to.

Хемотерапија јесте веома штетна али не вјерујем да убија више него болест. Организам нема шансе да се сам избори са ћелијама рака, хемотерапија је да кажем мање зло. Ја мислим да је проблем што код су код нас прво нестручни доктори па не знају коју тачно хемо да пропишу, онда вјероватно рокају исту неку најјефтинију за све врсте рака, фазон ко што за сваку упалу дају исту врсту антибиотика што је на листи, амоксицилин и палитрекс а овамо 100 врста упала и 100 врста антибиотика.
Ено Шешеља и сад жив а двије метастазе на јетри имао. Како? тако што га лијече најстручнији доктори и придају му посебну пажњу о којој остала гологузија може само да сања.

Znači, ipak je narod govno?

што је народ говно, не контам?

Pa eto, imaš dostupno nešto što može spasiti čovjeku život a tebe boli kurac da se iscimaš

Па онда у овом случају доктори су говна. Па јебогати, колико је људи умрло због докторске курцобоље или сујете? или ко не да мито може да цркне. Да сваки доктор сваком пацијенту посвети максималну пажњу па била би нам гробља бар дупло мања. и да се за здравство даје исто ко за војску

E sad, kontam da bi trebalo da postoji nesto manje stetno od hemoterapije.

За туморе у лобањи постоји радиохирургија - ако си читао можда о оном гама ножу што је Онкологија добила, али опет није свако кандидат за такву врсту процедуре.

Постоји за најагресивније туморе циљана тј таргет терапија - таблете које уносе супстанце које нападају тачно један процес у ђелијама рака а истовремено спречавају раст крвних судова и тако га брзо изгладњују. Проблем највећи што су такви лекови скупи а правила о примењивоању врло строга, и неће свугде да их преписују јер држава шкртари на томе и не даје довољно новца за такве програме лекова. (видети за Сутент)
За такав тип лекова најбитнија је здрава јетра јер она главна фабрика за антитуморске ензиме које те таблете активирају,

Требаш знати доктора и где да му подмажеш ако желиш да преживиш неко срање као што је рак, а и то није само да је наш народ говно, ко има паре тај добија шесто пресађивање срца и живи до 145-е.

Nema više doktora, uglavnom ostao šljam. Priča koju sam čuo pre par dana, tašta mi radi u KC, došla neka njena rođaka i naduo joj se deo stomaka..doktor neki rekao rak, išla na rendgen i potvrdio isto, konsultacija sa kolegama i potvrđeno. Zakazali operaciju, spremili je i dan pred operaciju njoj nestane ta izbočina. Ladno žena imala kilu koja se povukla sama od sebe. JEBENO JE SPREMALI ZA OPERACIJU KANCERA ALOOO.

Pa koja je to psihološka trauma bila za tu ženu jbt, ko je sve danas doktor.

Jeste, zejtin i ceđ marihuane leče benigne rakove.

Pa recimo da je sad ona žgadija koja nije mogla naći posao nikada dočekala svojih 5 minuta jer su dobri doktori otišli vani gdje se to plaća koliko je i zasluženo. Ostalo još par onih matorih doktora što je stara škola i profesionaci do kraja a prestari su da se sad jebu po norveškim selima. Naravno, bude tu i neki dobar mlađi doktor al ode vani čim ispuni sve uslove.

Тако су мом ћалету мислили да ће срце да откаже јер су нашли неку бенигну масу на рендгену (јесте да цепа вињак на дневној бази и пуши паклу дневно), па му преписали неке јаке лекове за снижавање притиска и стално слали на рендген да прати срце.

Шест месеци касније тек укапирали да му је једно плућно крило било пуно воде, па се то видело на рендгену.

Koji trip, ja znao da se piše rendgen pa negde pročitao da je pravilno rentgen i to furao jbt. I to baš kad sam neku defku pisao lolo

Elem, previše grešaka lekara u zadnje vreme..ali previše. Svakakav šljam na vezu završio medicinu i na istu vezu se zaposlio. Čast izuzecima ali nema ih mnogo.

Ne, tripovao sam da je rengen a ne rendgen lololl jbt što teška reč, sad nađoh tu defku da proverim. Baj d vej 4 god sam ovde?!?!?

http://vukajlija.com/rendgenski-vid/381733