Prijava

Znaci legendarna serija mog (a bogami i vaseg) detinjstva.
Najjaci su mi bili kam bekovi starih voljenih junaka,crni rendzer rulesss!!!

Ziveo sam za tu seriju,bila mi je sve,a pre neki dan sam pogledao neku reprizu,strasno,sad mi nema nikakvog smisla i ocajno je uradjena.Kad se samo setim :)))

Laki ni tada nije imala baš smisla, nego smo bili klinci pa voleli...
Ipak Zordana niko ne može da zameni...

Ha ha ha, odakle inspiracija? :) Priznaj! :)

Ja sam rendžere gledao kad sam bio negde drugi ili treći razred osnovne. Zimi dođem iz škole oko pola 5, odma' u pidžamu, već pada mrak i pred televizor. I gledaj rendžere. Najviše sam voleo zelenog, onog Adama, a Tomi me je strašno nervirao. Voleo sam i bitke onih njihovih robota, a ZeD mi je bio gotivan. :)
Gledao sam i kasnije verzije. Sve u svemu, jedan od simbola detinjstva nekolicine generacija.

Roboti su bili najači... Hiljade kombinacija, i samo čekam da opali neku raketu...

a nikad mi nije bilo jasno,za sta im sluze oni laserski pistolji oko pojasa?Aloo bre upotrebi te ih,samo jednom sam zapamtio da su ih upotrebili.

Ili kad im jednom ne uspe onaj zavrsni potez Mega Zorda oni odma odustanu,pa udru opet bre mozda ce posle drugog da umre :)))

hahahha, ovo za pištolje je do jaja. :D Ne zaboravite Bulka i Skulla. :)

Jaoj Bulk i Skull, oni su zapravo bili najduže u celom starom serijalu. Zamenjivali su rendžere ali oni uvek ostaju...

А ту су били и неки "водени" што нису могли да издрже дуго на сувом, јел' тако?

Сви су волели розе :)

Ja sam kao klinac bio plavi rendžer.
Uvek sam birao neke štrebere... :D
http://web.mit.edu/people/sturkle/BlueRanger.GIF

PS: Ođe ima nešto o kasnijim karijerama glumaca. Za crvenog rendžera je posebno dobro.... :D
http://dumbbaby.net/a/058.shtml

Pih, nikome se nije dizao na Zutu Rendzerku...
A niko da spomene Alfu, koji je isto kao i Bulk i Skull ostajao kad su se Rendzeri menjali.

I Alfa se menjao, on je valjda imao dve verzije - mada bile su vrlo slične. Sad sam video Piro članak - "još jedan dokaz da Azijati nemaju pojma da voze" - ajoj. Doduše ovo je prva generacije Rendžera, nisam znao za ovog Crvenog i Crnog - ali važno je da su svi imali istu šemu rada.

Jao, nisi znao za crnju Crnog? i za zutu Zutu? Pa to je bio glavni predmet rasprave da li su "Mocni rendzeri" rasisticka serija ili ne.
A u pravu si, menjao se Alfa 1 u Alfu 2, ako se dobro secam to je bilo onda kad su Zordona zamenili sa nekom drugom ribom koja je glumila... stagod da je Zordon bio. Ali mislim da je razlika bila samo u boji, da je cak i glas bio isti.

Ne glas je bio skroz različit...
I mislim da je bilo Alfa 5 u Alfa 6.

Јел' зна неко на шта ја мислим у претходном посту?

http://vukajlija.com/attached_images/0014/5787/101650_jason-david-frank-at-the-mighty-morphin-power-rangers-premiere-in-hollywood-in-june-1995.jpg

ovaj crni sa strane,to je bio moj favorit,vratio se jednom mnogo kasnijeu nekom serijalu sa onim starim grog ninja zordom protiv ovim savremenih zordova,i kao fazon pokvari mu se ,gubi moci,jer dugo nije bio rendzer i to :)

kako je to tada bilo mocno.....