Prijava

Bruce je objasnio.

2078
nikada nemoj da se kladis na kvote manje od 1.60

Миле, плагијатору стари. Ја са једног од мојих зилион дуплих већ направио такву поруку :)

http://vukajlija.com/2186-godina/516084

У моје вријеме то није тако било...

2156
srbija je stvarno bila drzava,nije mit.

2050.

Ракија је закопана чим се уђе у подрум, па са десне стране.

ЕДИТ: Јебига, заборавите. Није више.

3991
Ako ti neki grobar spomene basket, hokej, kriket, svetsko prvenstvo u banatskim šorama, ti blago meni samo spomeni 1991.ipak sad je 2000 godina od toga hehe...

2213.

Pošaljite ovu poruku meni u prošlost ako ste otkrili vremensku mašinu:

"Anđela je kobila. Ne treba ti to"

2214.

Ako nijeste otkrili vremensku mašinu čitajte onu poruku svake godine dok se ne otkrije. Hvala

2313.

Драги нечаће, ја сам у трећем замрзивачу лево

2071.
forumi su za picke.

Da se pročita 2070. godine

NIGDJE NEMA NA SVIJETU ŠTO OZRENCI VOLE, SVETO MJESTO I MANASTIR SVETOGA NIKOLE!

Radite sve što vam je volja i što je u trendu u to vaše doba.
Slobodni ste u izboru samo su dvije stvari zabranjene:

1) Homoseksualizam - ne možeš biti peder. Il lezbejka. Za to se glava gubi.
2) Prodavanje zemlje balijama - nismo Kosovari, jebemu kolje...

Oružje je i dalje u šumi, ispod jasike što sam posadio specijalno za tu priliku.
Konzervirano i spremno, samo da se otkopa.

Šargija je na tavanu, gusle su pored. Lyrics za gusle su pored biblije.

Nastavite tradiciju svinjokolja, ne nasjedajte na priču da je to neljudski. Ne koljete ljude no krmke. To samo može biti nesvinjski.

Kad pečete pečenicu il' samo rotirate za ćeif - kad ispadnu kosti na plećki e još pola sata nek vrti pa skidaj. I ne štedi soli, pobogu.

Djetelina polegla, moja žena pobjegla, pobjegla je jadna, bosa, razbijenog nosa...

Čitajte Kjerkegora.

2089

Baba ti je bila kurva!

Hiberniraj, levitiraj
Covek je stvoren da prokreira
Danima slave dizi velike tanjire
Kontempliraj, demonstiraj
Dizi utege, jedi stejkove
Ne daj koncentraciji da spadne
pzodrav iz Golden Stejta
i znaj ovo Nam Myoho Renge Kyo

-tvoj djed

Skočimiš
Da se pročita 2070. godine

NIGDJE NEMA NA SVIJETU ŠTO OZRENCI VOLE, SVETO MJESTO I MANASTIR SVETOGA NIKOLE!

Radite sve što vam je volja i što je u trendu u to vaše doba.
Slobodni ste u izboru samo su dvije stvari zabranjene:

1) Homoseksualizam - ne možeš biti peder. Il lezbejka. Za to se glava gubi.
2) Prodavanje zemlje balijama - nismo Kosovari, jebemu kolje...

Oružje je i dalje u šumi, ispod jasike što sam posadio specijalno za tu priliku.
Konzervirano i spremno, samo da se otkopa.

Šargija je na tavanu, gusle su pored. Lyrics za gusle su pored biblije.

Nastavite tradiciju svinjokolja, ne nasjedajte na priču da je to neljudski. Ne koljete ljude no krmke. To samo može biti nesvinjski.

Kad pečete pečenicu il' samo rotirate za ćeif - kad ispadnu kosti na plećki e još pola sata nek vrti pa skidaj. I ne štedi soli, pobogu.

Djetelina polegla, moja žena pobjegla, pobjegla je jadna, bosa, razbijenog nosa...

Čitajte Kjerkegora.

Skocko, morem li da metem na profil ovo? Inace si los u pisanju (lolololo), al si ovde pokid'o, naravno stajace tvoje ime ako unuci slucajno vide moj profil pre tvog... :)

Iako su došla čudna vremena, jedi kuvano!

Dragi moji potomci koje gođ da ste koljeno...

Ja sam vaš prapračukunđedvrač i pišem vam ovo u najboljoj namjeri. Ako još nije izmišljen električni kramp na daljinski ima moj ručni zakopan u šumi pokraj starog hrasta fi meter i dvaes u panju.
Što se tiče politike nemoj da dođem nekad kasnije s vremenskim teleporterom ili nekom crnom rupom u vaše vrijeme i jebem vam mater zato što str u otišli u ldp ili neku drugu pedersku stranku.
Uvijek pijte ispred prodavnice i to nije seljačluk kako malograđanština kaže. Ako oćete neki čokančić otvorite i nagnite dok ste još u prodavnici.
Obavezno, ali obavezno, morate da nabavite sebi po jednu kašikaru da imate. Ako ne možete da nabavite zakopo sam ja zdruge strane hrasta.
Nemojte ženama da uskraćujete analni seks.
VAŠ PREDAK

2067.

Изађи бре мало напоље пичка ти материна, само гледаш те петодимензионалне порниће и телепортујеш се на Њу Трафорд диграш ПЕС2068!

Ma meći šta oćeš.

I saću te izminusiram jer si reko da pišem loše.

Pičko.

Da je neko drugi rekao bih...STA JE PICKO AJD NA TROSARINU...ovako...jbg...lol