Prijava

@ L@ki: sperma :))

А је л' те ложи та девојка? Ако је одговор да, онда престани да гледаш порниће. :)

Ма није мени проблем ерекција,цело вреве је дигнут,и да ложи ме мала,али понекад никако не могу да стигнем да испалим метак,док она има по неколико ''излива нежности''.
И какве везе имају порнићи,ја то не гледам :))))))))))))))

Имају везе и те како порнићи. Људи се тако нагледају порнића и засите се секса, после их ништа не узбуђује. Или макар не довољно, што ти кажеш - није проблем ерекције, него испаљивање метка. :Д
Узгред, чиме се ти то храниш кад имаш енергије за неколико сати??? Или си на неком спиду, или поједеш кило кикирикија пре тога. :)

Ovak'a je stvar pa recite sta da radim.

Pre negde, u maju mesecu jedna drugarica mi je predlozila da se smuvam sa njenom najboljom drugaricom, Ana se zove. Ja sam malo oklevao, ne zato sto mi se ne svidja, naprotiv veoma je lepa. 8. maja smo otisli na ekskurziju i sa njenim odeljenjem smo u busu bili zajedno. Tad smo sedeli zajedno i malo pricali i blize se upoznali. Tad sam resio da ipak probam pa sta bude. Odmah potom stigli smo u hotel u Novom Sadu i smestili se. U busu mi je rekla da posle zurke u diskoteci sa nekim drugovima dodjeg kod nje i njenih drugarica u sobu da se zezamo. Poslusao sam je. Jedva sam cekao da se zurka zavrsi, nisam ni slusao jebenu muziku. Konacno rekli su da se vratimo u autobus pa naytrag u hotel jer je diskoteka bila nekoliko kilometara od hotela ''Stari krovovi'' u NS. Dosli smo u svoje sobe, ja sam rekao drugovima sta planiram, tj. da hocu da je smuvam ali da ne znam da ona hoce jer je to bila samo preporuka od zajednicke drugarice. Oni su me ohrabrili i rekli da se spremim i da me cekaju da idemo kod njih u sobu. Kad smo dosli izgledala je prelepo, imala je neku sivu trenerku i usku beli majicu. Svidjala mi se ali nisam se zaljubio uopste. Samo sam trazio zanimaciju dok sam na ekskurziji koja je trajala 2 dana. Tamo smo se svi nesto zezali, igrali masne fote i tako to. Nastavnici su poceli da se cuju kako isteruju sve iz tudjih soba jer su neki pravili buku, a bilo je proslo 2 sata. Rekoh sam sebi sad ili nikad, il' si nindza il' si mindza. Uhvatio sam je za ruku i rekao da krene sa mnom, doveo sam je u moju sobu, seli smo na krevet i rekao sam joj nesto tipa, valjda znas sto smo dosli ovde. Ona kaze pa znam. Ocekivao sam taj odgovor, poljubio sam je i vratili smo se kao da se nista nije desilo. Sutradan smo se nesto zakacili pa je na kraju dana sve bilo ok. Kad smo se vratili kuci, bilo smo u vezi jos 2-3 dana i posle smo raskinuli. Pomirili smo se zadnjeg dana skole i posle nekoliko dana opet raskinuli, zbog gluposti, jer sam bio ljut sto nije ispunila obecanje da se vidimo to vece. E posle je nisam video jer je bila na moru, u selu... Pre desetak dana kao da sam poceo da se zaljubljujem u nju, mislio sam da ce proci ali svakim danom je sve jace postajalo i shvatio sam da sam se zaljubio sto je retkost jer nisam zaljubljive prirode vecsamo trazim zezanje da mi ne bude dosadno. Pitao sam je da se pomirimo al ona te oce, te nece, pa opet oce, pa nece. Sta da radim, sta da joj kazem, sta da uradim... Bio bi zahvalan na savetu.

Вуле, нећкање и нестабилност су сасвим нормална појава код људи твојих година. И код тебе и код те цуре. Одмах да ти кажем, тешко да између вас може ишта озбиљно да буде. Чак и да будете заједно неких пар месеци, убрзо ће то да ишчезне и после пар година нећете ни да се познајете. Познајем само један пар који је остао заједно након ''везе'' која је почела у основној школи. Али било је ту милион свађа и раскида.
Немој да се нервозираш и окрени све на зезање. У тим си годинама кад треба да се зезаш и експериментишеш. Али без срљања. Памет у главу.

Kao sto sam i rekao kod mene je sve zezanje... Al posto smo se dosta puta svadjali a sad me meni stalo da se pomirimo. Ali u oktobru je ekskurzija od 3 dana pa cu tu nesto opet pokusati ako sad nista ne bude vredelo

Џими-misli da je kvalitetna ishrana,bodybuilding i istreniranost kljuc mog uspeha,bar tako ja mislim :)

Vukasine brate,kad si je odveo u tu sobu,sta si mislio da joj radis,samo da se ljubite?Mislim da si mogao mnogo vise da uradis.Al dobro imas popravni sad na toj ekskurziji.Samo opusteno i bez pritiska........

Vule, moja iskrena preporuka ti je da pochnesh da delujesh nezainteresovanije, tj da predstavish sebe kao plen, a ne nju.

Ono sto ja volim da radim u takvim situacijama(a jednom, doduse dosta davno, sam uspesno uradio i sa devojkom tvojih godina) je da uvredim zensku osobu, ali tako da pronadjem neku sredinu izmedju toga da ostane indiferentna na to sto sam joj rekao i da se toliko uvredi da vise nece da prica sa tobom.
(ne uvreda u smislu ti si ruzna/glupa/kurva, nego ostra reakcija i peckanje njene celokupne licnosti zbog zavlacenja)

Naravno, skoro sve devojke tvrde(ili zapravo misle) da im je potreban fin decko koji ce ih tretirati kao princeze, ali fini momci na kraju uvek gledaju devojku koju vole kako ih ostavlja zbog nekog neokupanog debila na motoru koji je(devojku) tretira mnogo gore nego oni.

Srecno.

Hvala Ekspo na savetu, Laki hehehe.. Ipak je bio sedmi razred, sto ti kazes sad je popravni. pozz

Evo od mene saveta Vule:
Pusti vreme neka prodje,nemoj nista da forsiras,ne zovi je,ne trazi je,a sto je najbolje-ISKULIRAJ JE I NA TOJ EKSKURZIJI!!!
Ako joj je toliko stalo do tebe naci ce nacina da ti pridje na toj ekskurziji,iako si ti kao ravnodusan.Tek tako ces uvideti koliko joj je stalo do tebe,a i sebi ces dati vremena i prostora za neku drugu.Vreme te cini otvorenim za sve cure i sve ti bude kristalno jasno.Ko zna,mozda postoji neka curica koja je u tebe zaljubljena i zasluzuje tvoju ljubav i paznju vise nego ta,a mozdase i ti zaljubis u neku drugu.:D:D:D:D:D:D

Vidis nije ni to lose... Razmotricu, inace hvala

@Vukasin95

Dragi Vukasine,

Uvati ti drugu... a ova kad to vidi ima da rga na tebe... Eeee... klinke su to... Predvidive... ne moze ona dozvoliti sebi da te pusti da odes kod druge... Vole one trofeje oko sebe, bar 10 koje u svakom trenutku mogu da vrte oko prsta, u po dan u po noci, plus oni koji bi isto svasta uradili za nju jer je dobra picka, iako se uprincipu ne loze na nju primarno...

Nego dobro... Dakle pocece da te muva, baca poglede kojima sece noge, juri, da skace na tebe... E tu je sacekaj!
Kad skoci na tebe, ti nemoj da bezis, kako ona ocekuje, vec stoji mirno... i hop! Zakucace se u tebe... Ona u tebe, a ti u zid- naravno nju! (oslonac).
*hint: kreci se blizu zidova.
Jos ako je ekskurzija (jer tamo obicno svi idu da bi ostvarili neki kontakt, po mogucstvu seksualni), pa ti si 85% zavrsio... Sa onih 10% je stisni, onako muski (jako i nezno u isto vreme).
Odrzavaj kontakt ocima! U ocima treba da se vidi poruka koja objedinjuje poruke- 'sad si ga najebala', 'imas mnogo lepe oci', 'necu ti nista', 'sta cu sve da ti radim', 'kako je sve ovo romanticno (jer sam romantican)', 'dobro ti stoji majca (znace ona da si mislio na sise)... Ali nista od toga ne smes da izgovoris, jer bi to onda moralo biti izgovoreno u isto vreme, a to je nemoguce, jel'?.
Ali ono sto je jako bitno, obavezno mora nesto da kazes, da joj sapnes na uvo... Ako ne znas sta tacno, sad bar imas one 'ljubavne letece startove' preko mobilnog. Oko 50 dinara kostaju. Isplati se.
Kad joj sapnes, onda je gricni i to je 99%...
Onih jedan posto stvarno ne znam sta bi moglo da bude, pa da ne uspes da je poljubis.
Mislim i da nesto iskrsne, uvek mozes da improvizujes. Javi kako si prosao.

Javljam... Al se uzdam u to sto smo bili vec u vezi i koliko ja znam jos je zaljubljena al joj valjda malo glupo jer sam ja raskidao sa njom nekoliko puta, al sad mi se cini da sam se zaljubio i ja u nju sto pre nije bio slucaj.

Ja imam jedan problem.Preselio sam se sam u Beograd pre nekih mesec dana.Razdvojio sam se od svoje sadasnje devojke.Svaki dan zovemo jedno drugo,ali ja sam se pre nekih nedelju dana zaljubio u drugu.
Tu drugu vidjam svaki dan u autobusu i zaljubio sam se.Svi mi kazu da mogu da budem sa obe,ali meni je glupo.Ne znam sta da radim.

Kako se vi lako zaljubljujete to je cudo jedno,pa bar za mene....
Ali iskreno,koliko ste se puta stvarno zaljubili u nekog,ali ono stvarno,da placete za njom kao malo dete ako vas nece ili da padnete u melanholiju i depresiju zbog neuzvracene ljubavi,ili pak suprotno,ako vam je uzvracena da sreci nema kraja...
Iskreno ja sam mislio jednom da sam se zaljubio ali to jednostavno nije bilo "to".....
Vodim se samo iskljucivo glavom svog "vrsnjaka".....

Zaljubi se u treću Kapetane, jer, problemi se rešavaju jedino većim problemom.

Ja sam se definitivno zaljubio u nju.Danas sam joj prisao u autobusu i upoznali smo se.Zivi na 5 stanica od mene.Razmenili smo brojeve.Ma,lud sam za njom totalno.I dalje ne znam sta da radim...

Taman sam se odljubila od jednog tipa u kojeg nisam smela da budem zaljubljena,i opet me snasla nevolja.Ovoga puta sam se zaljubila u dvojcu i ne znam sta da radim.Isto se zovu,i obojca su bas moj tip decka.Sa jednim od njih sam u losim odnosima,a drugi mi je komsija kojem se samo javljam na ulici i on meni,i nista vise od toga.Ne mogu nijednom od njih da pridjem,nijedan od njih mi nije dostupan...