Prijava

Nesa,nas Doktor Fil.Nenade,ja neznam zasto devojke mene odbijaju kada im pridjem mrtav pijan i pitam ,el oces se jebes,.Mozda bi trebao da budem malo suptilniji,a?

Treba da pitas dva puta, da ne ispadne da je laka.
I da ne budes mrtav pijan. Kakvo to jebanje zamisljas ako ne mozes da kontrolises osnovne pokrete, da ne pricamo o slozenijim.

E vidis to je dobar savet :)

Ja vazda kad im priđem (nebitno p'jan ili trijezan) i pitam ih 'oće li da se jebu, oni mi reču da hoće. Ali ne samnom.

Jeste li sigurni da su ovo LJUBAVNI problemi?

Kako da nisu Mrs. House, ovo su čak ljubavno-jebački problemi. Instant vic:
Šta je to vođenje ljubavi?
To je nešto što žene rade dok ih muškarci jebu.

Jeste, jeste, bili bi takvi problemi kao što ti kažeš, pod uslovom da volite ili ste bar zaljubljeni u ove što hoćete da ih nagnate :-)

e mrs mrs.
pa, muskarci se zaljubljuju (za ozbiljno, a ne ono decije) obicno posle, a ne pre. :)
tako da ovo i jesu donekle ljubavni problemi

I ja se zaljubljujem samo posle, nikad pre :(. Nešo pomozi mi, to mora da se promeni! :)

Ondak da ga krstimo predljubavni problemi - mislim da su oni ionako zanimljiviji od ljubavnih :-)

A ako može i mali spam, pošto je moj problem neljubavni:
Nisam se zaljubila, ima već 5-6 godina. Da li sam normalna? Molim vas, pomagajte!

Pa, probaj ovu foru. Prvo se kresni, pa se mozda i upalis (zaljubis) posle...

Hvala, doktore, videću šta mogu da uradim po tom pitanju.
Vaša Mrs. House

Dr. celt
Helping young women to get laid.
:)

zaljubljen sam u neku vec 15 godina i konacno sam skupio hrabrosti da joj pridjem al ona mi je rekla da nemam nikakve sanse kod nje jer sam mali, debeo, mnogo gadan a i siromasan....sta da radim :(

Eternalu, ima rešenja, ne brini brigu.

Jebote sad sam provalio da je Mrs.House ustvari zensko,ja imo utisak da si musko i nisam ni pomisljao na drugu opciju,trip........

a za eternala tesko da ima resenja,osim da opljackas neku banku pobegnes u rusiju,tamo pocnes da se bavis sex trafikingom,namlatis jos para,promenis identitet,malo liposukcija,promenis identitet,vratis se u srbiju,i izadjes pred malu.Ako joj se opet ne svidis,ima sigurno da padne na lovu,kola,smekericu,mafija,ovo ono.......
sto sam ja genijalan,al nemoj da me slusas ovo je vise za neki film

laki pa nije to st e sko...probacui

Poslušaj mene Eternelu.

Ja imam jedan problem.Desava mi se ponekad da mogu da jebem satima (ozbiljno) i da pritom nikako ne mogu da finisiram,to jestr da svrsim.Dzaba da budem istrajan,nekad to traje i po 3-4 sata i jednostavno odustanem i odem.
Sta to meni fali?