Prijava

Brate... Reklamirao si se nekoliko puta na puji.

Боље него буље да лижем и рекламирам се по приватним порукама.

Da, ali kazes da ti se sere od ljudi koji ti prilaze. Da se nisi reklamirao, ne bi znali da vodis Puja.

daj nemojte se svađati jebote.

Гаргија је универзална и може се котистити било где и било када.

Meni je ortak sa oduševljenjem pokazao moj poster sa bliznakinjama.

Чак је и пожељно користити гаргију, има ту дозу хуманизма, ренесансе и сељаније...

Strašna pička lajkovala moj poster. Bio sam u iskušenju da joj kažem da sam ja taj dečko, sa sjajnim smislom za humor, koji pravi tako kul postere. Nisam smio :(

Нису они сазнали ко сам кад сам тих два пута окачио дефиницију.

Meni se desilo jednom na okupljanju, priča bila o posterima i koji su najjači bili te godine. I neko spomene sterpo o nekom kosturu koji se davi u vodi sa ribom nekom i kao tekst ide "Au ženo, al' je ladan potok" i svi se smeju kao, do jaja taj poster. I ja kažem, to moj poster matori. xD
Naravno da ti je drago kad te ljudi prepoznaju jer si ih nasmejao, nego bač glumi zvezdu koju više ne interesuje scena, šatro preš'o igricu fazon :p

Трансфер блама је једини израз који је настао на Вукајлији, а који користим у живом говору. И то зато што се захваљујући интернету сасвим солидно раширио (користе га на фејсбуку људи који иначе пљују по Вукајлији). Користе га и неки моји другови, који не блеје на Вуки. Некад извалим да се људи зачуде, али ми се чини и да сконтају из контекста шта би могло да значи. Али никад не питају :)

Има још један израз који сам више пута хтео да употребим ван сајта, али сваки пут сам себи лупио менталну превентивну ћушку. Искулирам, јер знам да би ме гледали ко морона кад бих рекао који патишпањ јеботе. А тако је до јаја.

То су, по мом мишљењу, једине нове речи/значења које је Вука изнедрила.
Има још пар ствари које су ми кул, као нпр. паркинг, који из неког разлога није заживео ни на сајту, тако да у говору тек неће.

Проблем је што сам из малог места и већ су неке локалне будале сконтале да водим ултразајебану и популарну страницу, сад ће сва омладина да сазна па ће једни хтети да ме смарају како сам цар а други да бију јер сам им буље испомерао.

Dobar je sterpo. Saću dizazivam krkutanje smijeha maloljetnica po fb. Fala Marv.

Fala Marv.

A dusxa ;* A ne, realno, to sam pravio pre dve dine, kad sam bio na starom nalogu i dok kriterijumi humora nisu bili toliko visoki, pa je i prošlo kroz masu. Danas je sranje i meni, ali to je samo dokaz koliko smo vandimenzionalno transcedentovali humor blejeći ovde godinama, da ti apsolutno ništa više nije duhovito..

Проблем је што сам из малог места и већ су неке локалне будале сконтале да водим ултразајебану и популарну страницу, сад ће сва омладина да сазна па ће једни хтети да ме смарају како сам цар а други да бију јер сам им буље испомерао.

Pa kako da ne skontaju da si ti, kada si linkovao SVOJ komentar na onoj grupi "Miljenko i Manjina'' ili tako nesto. Ono krem banana...

Искулирам, јер знам да би ме гледали ко морона кад бих рекао који патишпањ јеботе. А тако је до јаја.

Ja sam par puta govorio to. Uvek su me pitali sta znaci. I kad objasnim oni kao: Dooooooobro i upute mi zacudjen pogled.

Па не мора да значи да бих свој коментар окачио. Свеједно су глупи да би сконтали.

Vidis da nisu lolo
Al' ok. Dobar je Pujo, nasmejem se cesto.

Па не мора да значи да бих свој коментар окачио. Свеједно су глупи да би сконтали.

Ako su glupi da im pomeraš dupe običnim trolom, što i radiš, glupi su i da ukapiraju da si se reklamirao, nego si išao na onu "okačio Pujo, i da im se ne sviđa daće + jer je okačio Pujo", "Pujo im je IN". Iskreno ne bih da komentarišem one koji se prime na troldžijska podbadanja.

A ovako, iskren da budem, malo njih i zna da bilo šta pišem na Vuki, a i sa onima koji znaju, retko pričam o Vuki kao takvoj, o nekom posteru, defki ili reakciji i da, ali da pričam, "E OKAČIO SAM POSTER DANAS IMA SKOR 44:0, KOJI SAM PROOO", oću boli me kurac.
A već vidim Pujo generalni sponzor "KK CRNOKOSA"... :)

Koristim katkad tako poneku foricu, ali kad sam u kursadžijskom okruženju, onda ništa, čak ni "normalan" humor ne prolazi.
Isto par puta mi se desilo pokazuju mi kao e, ima dobra fora, a ono moja malenkost autor. Izdržim momački :D

Petar Pan PezoŠ
rč se koristio u mom kraju još dok sam ja bio osnovna

Je l' se hvališ ili žališ? Keke