Prijava

A što ćemo ako izađe na scenu i tekst zaboravi? I sa njim mu treba ura ipo da se snađe.
Eto nez, ostara je malo možda... Jezgrovit neko treba sig.

Dobar presjednik države bih ja bio npr. ali je pitanje bih li pristao.

A ko bi to bio bolji bilo iz vlasti ili opozicije? Fićo je već bio transfer (mada mislim da je Fićo dobar čoek ali da se "uvatio lošeg društva"), ostalo iz DPS ne znam ko bi... Marković? Ni on mi se ne sviđa.
Iz opozicije bi mogao Milić eventualno da djeluje uljudno na toj poziciji ali Milić je Srbin previše bi podjelio se narod tu i ne bi pobjedio, jedino Lekić može da pobjedi opušteno i da bude odličan na toj poziciji.
Danilović isto kao Milić, Dritan isto, samo što je on Albanac pa bi još manje ljudi glasalo za njega (mada Dritanu treba još par godina da se uozbilji prije nego bude pravi čoek za te visoke pozicije), Rakčević mi djeluje kao neko ko bi ušao u previše prepucavanja sa DPSovim kandidatima i onda bi oni i njihova mašina gledali što više da ga sjebu tu... plus je biznismen opušteno bi mu smjestili neki skandal.
Iz DF-a niko realno ne bi bio dobar ali baš niko jebeno... Bulatović je tamo jedini koliko toliko uljudan ali mislim da bi opet napravio previše podjela.

E daa, ima i Bečić ali mislim da je previše mlad i da se kao ni Dritan još nije dovoljno dokazao, mada mi djeluje ozbiljniji mnogo od Dritana, iako kod Dritana upravo najviše gotivim to što je onakav ludak haha :D

Dakle realno kad se sve sabere i oduzme Lekić je jedini opozicioni kandidat koji bi mogao da pobjedi na predsjedničkim izborima

Svi su oni gospoda, ne poričem ja to i meni je milo što je tako, ali evo sad će trides godina a pun kurac ljudi nema osnovne uslove za život, tri obroka dnevno, radnici se raubuju... Pitam kolegu koji mi je pokazao člannsku kartu DPS-a da mi da potpis podrške da izađemo na izbore, rekoh 'što misliš, kolika će ti bit penzija?', odgovara: 'Kakva penzija, jesi ti lud, pa ni ja ni ti nismo osigurani slušaj ovoga'. On to zna al ga boli kurac. I onda ovih 73 % što su izašli na izbori glasaju za to da se ništa ne mijenja, a ne mijenja se jer je opozicija nesposobna da smijeni vlast toliki niz godina, DPS-ovci što njih 150 hiljada vuku sve nas u glib u kojem oni obitavaju i pojavi se nešto nevino i čisto poput Alternative i psihopate ka ubiju kao malo mače... Ali mačke imaju devet života. I ja bih glasao za bilo koga samo da je dobar za narod.

ova pozitivna crna gora jel su to sidaši?

Da nema kojekavih Mandića, Medojevića i Radulovića opozicija bi odavno pobjedila DPS, jer bi se međunarodni faktor umješao i omogućio građanskoj opoziciji da pobjedi na fer izborima... ali neeee, moraju oni da se ponašaju u skupštini kao da su u kafani... i to onih par dana što provedu u skupštini jer ostatak bojkotuju.

A i to Mesjo što kažeš za te što glasaju DPS po automatizmu nekom.. juče sam brate pričao sa jednim drugom koji ima 23 godine, nikad u životu nije probao da nađe posao, pare mu dolaze nemam pojma okle i kaže mi bukvalno "ali brate, nekad je prosječna plata bila 250€ a danas 500€! To je ogroman napredak koji nam je donio DPS!!!" i ja mu objašnjavam da je nekad zaposleni bračni par sa po 250€ platama mogao da izmiri sve račune i obaveze finansijske i da ne razmišlja oće li od 20-og u mjesecu, pa do prvog u sljedećem đeca imati ljeba da im jedu... ali on to ne kapira jer jednostavno nije osjetio tu inflaciju.
Objašnjavam mu kako funkcioniše fiskalna politika i kako ljudima čak i kad bi te plate rasle i bez inflacije ikakve i dalje ne bi ništa značilo jer ih ne primaju redovno... ali njemu je to sve "aa brate, pa kad oni oće da rade kod privatnika po voliju i po pumpama benzinskim" mislim smučio mi se život..

Ali hajlajt te rasprave ubjedljivo je "Milo nam je donio nezavisnost!"
I ja mu kažem, "Pa brate ako je narod stvarno htio nezavisnost bilo ko je mogao da vodi kampanju... na kraju krajeva suverenitet upravo proizilazi iz naroda a ne iz neke pojedinačne ličnosti" i njegova priča je "aa jeste brate ali Milo je napravio dogovor sa Albancima, sa muslimanima, pa je platio masu Srba da glasaju"...
I onda ja koji sam prvi bio za nezavisnost se sad osjećam kao totalna stoka... Bukvalno čoek kaže da se ponosi 'namještenom' pobjedom... Pljuje na te referendumske tekovine kojima se Milogorci toliko ponose. Nevjerovatno.

I ja prvi više volim što je ovako (mada mi realno nije smetala ni SCG jer smo i tu inmali visok stepen nezavisnosti s obzirom da smo imali svoje zakone, ali SRJ je bio sranje koncept) ali ne bih mogao da kažem da se ponosim namještenom pobjedom... Ja mislim da ta pobjea nije bila namještena ali najgore je upravo to što Milogorci misle da jeste i jebeno to konstanto ističu... Takvi moralni idioti su to da je mene baš baš sramota

EDIT:

ova pozitivna crna gora jel su to sidaši?

Pa s obzirom šta ljudi pričaju okolo za Jasovićku ne bi me čudilo hah

Marković najrealnije.
Lekić osim ovoga što sam reka nema podršku dovoljnu, jer je Drohan ljut što je jednom već pretrpio izdaju od čovjeka kojeg je smatrao zvijezdom vodiljom. Kako mu ne može više vjerovati slijepo, volio ga je, lagao je lijepo itd. tražiće sig da se front ka najjača opoziciona stranka pita, da ne kažem predloži Banja Radulovića za kandidata, eventualno Lekića ako istetovira 4S i obeća da će se boriti za prava Srba, anti-NATO kampanju i da će redovno cirkus pravit đe god se pojavi. To nas vraća na početak.

Drohan

Ko je Drohan?

Inače Lekić može da ode kao nestranački kandidat, znači kao što je prošli put ušao u izbore i da se dogovori sa ostalim kandidatima da ko ispane u prvom krugu, pozove svoje glasače da u drugom glasaju za onoga što je ostao od opozicionih...
Imaju još vremena da se dogovore ali ja se nadam da će se na kraju dogovoriti da izaberu Lekića jer ja prvi ne bih izašao na izbore da moram da biram između Radulovića i Markovića...

Pazle, to istina jes, ali istina je i da je narod jedno govno veliko koje to samo traži.
A ako veliš "svi bogati su nepismeni, ja ću konobarisat dok se ne snađem i oparim, jer sam najsposobniji i najpametniji" i naravno pare na konobarisanje zarađene potrošiš na Ajfon i kurve i moraš krast ratkapne da bi paštetu kupio, ni Milo ni front ti krivi nijesu i treba baš da ti za vrat sjedu, da se maknut ne možeš.
Ne mogu svi biti jednaki i svi da se kurče istovremeno jbg.

Ako već oćemo biti divljaci i bačati pare, bačajmo do kraja, nemojmo biti pičke da se žalimo poslije.

Drohan = An dro

GTD
Pazle, to istina jes, ali istina je i da je narod jedno govno veliko koje to samo traži.
A ako veliš "svi bogati su nepismeni, ja ću konobarisat dok se ne snađem i oparim, jer sam najsposobniji i najpametniji" i naravno pare na konobarisanje zarađene potrošiš na Ajfon i kurve i moraš krast ratkapne da bi paštetu kupio, ni Milo ni front ti krivi nijesu i treba baš da ti za vrat sjedu, da se maknut ne možeš.
Ne mogu svi biti jednaki i svi da se kurče istovremeno jbg.

Znam GTD da ima takvih, i od njih ni ne očekujem da izgrade na iole racionalan način svoje poltičke stavove, ali ima mnogo ljudi koji se trude i ne mogu da se snađu za posao kao i onih koji rade koji sebi jedva obezbjeđuju egzistenciju... žive bukvalno od prvog (ako uopšte i dođe plata prvog) do 15og, pa onda od 16og do 31og preživljavaju... Ti ljudi treba da budu ciljna grupa opozicije a ne ni kojekakvi pavijani koji troše pare na način na koji si opisao (a koji su realno najzadovoljniji opet jer su teški paraziti koji žive na račun roditelja koji opet žive na račun zemlje koju im je ostavio neki čukunđed), niti četničke vojvode, niti srbomrzci, niti bilo kakvi drugi nacionalisti i šovinisti kojih imamo za izvoz a koji svi prilete DF-u

Realno najbolji način da opozicija uspije jeste da odu čelnici DF-a... i da na njihovo mjesto dođu neki mladi ljudi sa više građanskim pristupom politici

A front ima veća leđa trenutno od Lekića i vjerujem da neće Drohan poslušnik biti, no da će polako muda da pušta, jer ga 20% ljudi voli, wow.

Istina je Pazle i velika sramota da doktor taksi vozi, ali je evidentno da ovih drugih previše ima. Jahanje tih dok ne lipsaju + više upošljavanja po kvalitetu, ne po vezama bi dobro bilo, ali vele nacista ispadaš.
No eto, nadajmo se da su pametni i obrazovani ljudi sposobni da "provale" društvo ovo i na kraj se snađu i pišaju po sirotinji na neki način.

20% ljudi voli DF, ostalih 80% ih mrzi. I sa DPS-om je potpuno isti slučaj samo što DPS ima mašinu za krađu glasova tako da prividno imaju duplo veću podršku nego što je realno stanje.

Ostale opozicione lidere... pa ne znam, među njima nema toliko kontroverznih ličnosti.
Ranko Krivokapić se može smatrati kontroverznim npr... ali opet i tu ima bolje šanse od bilo koga iz DF-a. Mislim da je Ranko čak najperspektivniji kandidat opozicioni uz Lekića.

Lekića fazon 60% naroda više-manje gotivi, 35% je ravnodušno prema njemu a 5% zadrtih DPS-ovaca vjerovatno ga prezire jer im nabija komplekse pošto je zilion puta sposobniji od bilo koga, koga oni mogu staviti naspram njega (uključujući i dežurnog demagoga Mila kojem bi bilo đe u svijetu isključili mikrofon onog trenutka kada bi po pedeseti put krenuo da ponvlja jedno te isto samo na malo drugačiji način) osim moooožda Igora Lukšića i Svetozara Marovića ali nijedan od njih neće biti kandidat sigurno tako da ono... tough luck

E sad kad DPS kupi glasove za svog kandidata Lekić bi vjrv mogao da raspolaže sa nekih 40-45% podrške plus u kampanji da proba da pridobije još nekih 5-10% što nije nemoguće ako bi cijela opozicija opet stala iza njega

+ više upošljavanja po kvalitetu, ne po vezama bi dobro bilo, ali vele nacista ispadaš.

Tražim posao u struci da radim dok studiram. Odličan uspjeh u srednjoj školi brate moj i uvijek konkursi budu raspisani samo po jedan dan... i poslije ti kažu "pa jebi ga, kasno si se javio"... Ali bitno je da su oni nekoga ko se jedva provukao primili jer su mu javili mjesec dana unapirjed kada i đe treba da se javi... plus naravno će taj ili ta imati i preporuke i to vjerovatno bolje od mojih (a nema ko me nije hvalio kao vrijednog, radnog i odgovornog dok sam stažirao). Ma nek se gone u kurac više.
Sada tražim i van struke ali ono izbori su sad bili ne mogu ništa da iskopam ali nadam se da ću uspjeti nešto da nađem prije praznika...

Traži vezu brate, neće ni Lekić ni ne znam ko korupciju moći da iskorijene dok ne sazrene društvo u tome smislu.
I ja sam svoje pomaga iako nijesu možda ni najpametniji ni najsposobniji, ali eto, dobri GTD braći pomaže.

Realno najbolji način da opozicija uspije jeste da odu čelnici DF-a... i da na njihovo mjesto dođu neki mladi ljudi sa više građanskim pristupom politici

Front je potreban jer bi se u suprotnom ti glasovi rasuli, ako ode Andro upraznice se mjesto za nekog novog Dobrila Dedeica. 15-ak posto glasaca su zadrti srbi i oni nikako ne kapiraju da svojim ponasanjem skode opoziciji. Danilovic je evoluirao mislim da moze i Mandic.

Možda je djelovao na njega onaj štrajk glađu.

Hahhaha sjecate se one Androve kampanje sa osmjesima, izgledali su ko drvene lutke za trbuhozborce.

Koja si struka Pazl?

Front je potreban jer bi se u suprotnom ti glasovi rasuli, ako ode Andro upraznice se mjesto za nekog novog Dobrila Dedeica. 15-ak posto glasaca su zadrti srbi i oni nikako ne kapiraju da svojim ponasanjem skode opoziciji.

Od ukupnog biračkog tijela:
15% je zadrtih Srba
20% je zadrtih "Milogoraca"
5% je zadrtih Crnogoraca
5% zadrtih manjina
10% je onih koji će prodati glasove

Bukvalno ostaje jedno 50% normalnih Crnogoraca, Srba, muslimana i Albanaca na koje se može uticati da glasaju građanski (a mislim i da je 50% previše optimistično)

Prejadno jebeno u XXI vijeku

Danilovic je evoluirao mislim da moze i Mandic.

Danilović je uvijek bio, i dan danas je veliki Srbin ali je oduvijek (a naročito danas) bio mnogo odmjereniji od ostatka četničkih vojvoda... Mandić je skroz drugi tip ličnosti... To je čoek koji nam priča o tome kako će on da se obračuna sa kriminalom a ne može da smiri svog sina koji ide okolo i bode ljude noževima.

EDIT:

Koja si struka Pazl?

Medicinska