Prijava

Medicinska šta, majka od bivšeg komšije je pižđela kad su je pitali 'je li ti sin ginekolog' a on medicinski brat :)

Medicinska šta, majka od bivšeg komšije je pižđela kad su je pitali 'je li ti sin ginekolog' a on medicinski brat :)

Ma brat medicinski najobičniji haha. Al ono počeo sam sad i da šaljem prijave za neke druge poslove, slao sam u telekom u banku neku još na par mjesta al još ništa mi odgovarali nijesu... a nešto sam sanjao da me zove neko za razgovor na posao tako da ono nadam se sad :D

Istina, radije bih obavljao neki lakši posao nego u mojoj struci ali u struci tražim najviše jer kapiram da su mi tu najveće šanse al evo skoro pola godine bez uspjeha (plus sam izgubio dobrih 3 mjeseca jer sam čekao nekoga za 'siguran posao za tako sposobnog i finog momka' pa me ispalili)

Nema od toga ništa bombas, u Crnoj Gori je najbolje bit opozicija, vlast je za sve kriva a ti primaš 2 hiljade eura od državnog posla i sve što ide uz njega. Kao kad su bojkotovali parlament godibu dana a plate samo pristižu iz mjeseca u mjesec mmm...

Meśa - glas razuma

Kao kad su bojkotovali parlament godibu dana a plate samo pristižu iz mjeseca u mjesec mmm...

E ovo znači... Toliko kukaju kako su oni neki stub opozicije a vamo u parlamentu sjedi po 2-3 nezavisna poslanika što su napuštila DF i Pozitivnu.. plus nekoliko iz SNP-a.
A oni ispred skupštine boli ih kurac... Još Mandić onda pobjegao u kristal da se najede nakon onog sranja... Pa jao jao ming jao

Pazle, viđi sad na ovaj autoput xDD

jel ima staziranja kod vas?ono,6 meseci za dz slajke.za medicinare.

haha je l mi vjeruješ da sam gledao, ali ne primaju bez položene B kategorije... a ja samo umijem da divljam na motoru

EDIT:

jel ima staziranja kod vas?ono,6 meseci za dz slajke.za medicinare.

Da, prošao sam to

A jbg xaxa
Viđi neđe ka sekjuriti, to je isto top. Ili da postavljaš ležeće policajce, mislim da će toj službi trebati radne snage masu kako su krenuli.

Po Evropi su u deficitu sa medicinskim kadrom, ako te ne mrzi učit jezik i nisi zimomoean piči tamo da radiš za doktorsku platu. Ođe teško jer mi samo zatvaramo umjesto da otvaramo radna mjesta, vidiš i sam... Ja da mogu primat socijalu ne bih radio u taksi po 10 sati dnevno šest dana nedjeljno. I svi se čude kad to kažem. Pa jebo duplo, pa i troduplo većee primanje kad fizički i psihički stradaš, od sjedenja, krv ne cirkuliše, nikad se naspavat, a gužve u saobraćaj, nervoza, stranke nekulturne, samo odgovaraš na debilna pitanja 'im li posla, moš li što zaradit, je li zima ahaha/pakao je napolju, je l ovo dizel, kolko je kubika, čegović si'. Pomalo bih trenirao, šetao i duže drkao a ne da mene drkaju.

Ma ujutro ću ja odma da nastavim sa slanjem prijava đe god stignem haha. Na kraju se možda i za komunalca prijavim... al dosta o tome pukne mi glava čim krenem da se sjetim svih sranja oko cimanja za posao koja će se nadam se u što kraćem roku završiti...

Takođe se nadam da sad niko neće bačiti skeč "Što ne glasa DF pa da Crna Gora radi!"

ako te ne mrzi učit jezik i nisi zimomoean

Zimomoran nijesam a jezik mi ne pada na pamet da učim nijedan više. Znam engleski i služim se japanskim i stvarno ne planiram da u taj asortiman dodajem kojekave švedske, finske, norveške... nek se gone u kurac

Ja te sjeverne ne bih moga trika nema, ali sam učio njemački u školu.

Taksista gospodin, Golf 2, taksi tabla, peškir oko vrata, druže moj...

Taksista gospodin, Golf 2, taksi tabla, peškir oko vrata, druže moj...

a narandžasta jelkica? Ili je sad to out pošto su ovi iz pozitivne narandžasti

Bubble gum brate, eventualno vanila. Eno mi vise dvije u auto.
I bočice su dobre, no ko zna kakva je hemija sve u to.

Da, da one male bočice su dobre ali ipak mislim da je jelka institucija u svijetu predmeta koji vise sa retrovizora.

Ono iz bočice bi nagrizlo i Terminatorovo tijelo koliko je jako, oni mirisi što liče kao da su od peleta napravljeni su dobri, uzmeš kokos i ne moš pogriješit. Ništa loše s kokosom ne postoji.

Док је Мило још активна тема:
http://i.imgur.com/YuiON2W.png