Prijava

feltonu sam tako opalio bananu da sam doživeo tranfer blama....odgore ga poklopio, razbio sam parket kolko je puklo...a bogami i aleks lenu sam poslao loptu u publiku, mada mi se šupak revanširo odma dva napada kasnije
Taj Monroe.
Uvek dajem glupa imena igračima, nikad neko kul ne mogu da smislim

Ja počo novu karijeru,plej sikst men , zamjena irvingu u klivlendu #34 i u najdramatičnijoj utakmici vodimo 2 , minut ipo prije kraja, kradem 2 i skok i bježimo na 8. I u zadnjih minut izgubim 2 lopte i dodju na tri razlike, i kradu mi loptu i bježe, i ne znam kako peković kreće da kuca ( okle on u kontri, biće zaostao ) i ja se vraćam i čejsdaun od table banana. Pobjeda života, da umijem da snimim snimio bih i stavio na video bim!!!

ovo ti prva sezona i već te zvali na takmičenje? jel igraš na soniju il na pc?

На пецеу.

Сад сам одигр'о прво ову "рајзинг стар" утакмицу, био солидан, неких петнаестак поена, остале статистике јако мало... и после тога ја појачам закуцавања и стендинг данк (а пре тога сам уштекао пун курац скил поена), јер да не будем баш толика нубара на ол-стар такмичењу у закуцавањима. Кад ја тамо, а оно међутим... Нисам уопште мор'о трошити скил поене, јер уопште није битно колико ти је закуцавање, јер то функционише тако што она дугмад што треба да стиснеш лете доле на траци некој и ако све испогађаш, закуцаћеш к'о човек. Ја прво проб'о нека компликована закуцавања, ал' нема шансе сва та дугмад истискати како треба и онда изађем из игре, уђем поново и само сам нека лака закуцавања бирао, ту има мање тога за стискање... Узео сам поносно четврто место од укупно четири кандидата. Него то није толико битно шта ми се после тога десило...

Је л' се некоме од вас десило да пред ол-стар утакмицу одједном нестане цео распоред до краја сезоне и кад стиснеш старт да играш следећу текму, појави ти се крај сезоне? Е'о мени се тај баг малопре десио, почео сам плеј-оф. хехе И одма' прва текма у плеј-офу је уједно и моја најбоља у каријери. Учинак од 37 поена, 11 скокова, 14 асистенција(и то првих 5 у првих 5 минута) и 5 блокада. Шут из игре 15/19 (4/4 за три). Једва сам скокове сакупио за трипл-дабл, сва срећа играо се продужетак, једва смо победили Сан Антонија.

Niko nije ni stigo dotle ololo

Скинуо сам 2к14, ово ми је први НБА још од 98'. Ај дајте неки сетап за контроле на џојстику, које дугме шта да ради, до сад сам само фифу играо од спортских игрица, чудно ми како год да подесим.

Da li mogu da se edituju igrači iz evrolige?

Odigrao partiju zivota na karijeri... 41 poen, 4 skoka, 25 asistencija i 12 ukradenih.... Asistirao za pobjedu u produzentku.. Inace sad igram u OKC, i jebem keve zajedno sa Durantom covik je uvalio 63...

Počeću i ja ovu varijantu da pravim igrača smorila me asocijacija napravio sam takav tim da niko ne može da me dobije
1 postava:Elis,Evans,Gej,Lav,Pekmen
2 postava:Nedović,Tomson,Gilkrist,Buzer,Čejni(neki random ruki)
Ovo mi treća sezona skor 40-1
Nedović jebe ko igra asocijaciju obavezno da ga uzme trojke kad je sam sad ne promašuje ulaz odličan ima redovno 10+poena.

Који ће ми курац без Радуљице.

Ja igram scoring pleja za Klivlend, sad sam već prva postava, 35 ppg, 5-6 asistencija i 3-4 skoka po utakmici. Jako me jebe što ne mogu da probijem nikoga, te finte su očajno urađene u odnosu na 2k13. I takođe je sranje što pola puta kad idem na prodor izađe tip na mene i ukrade mi loptu. Asistencije da ne pišem, jedva nešto, ako ubode eventualno Irving trojku, eventualno Dži, u pikenrolu sam očajan, redovno mi preseku dodavanje, prođe 1 od 5

ja sad poceo sa suting gardom, smorilo me sa onim centrom, tolko sam dominirao, svaku tekmu zaradjivao skoro 1000 onih poena.....

medjutim, poceo sam i sa ovim da dominiram, max poena na tekmi 47, a dosta puta sam bio preko 40....prosek mi je 31....trojke sijem, a steal mi je 99....kradem po 7-8 lopti po mecu....osvojio sam i takmicenje u trojkama

Jel ima neko onaj bag da kad opali enter da igra all star utakmicu, da mu igrica simulira sve do početka plejofa?

Је л' се некоме од вас десило да пред ол-стар утакмицу одједном нестане цео распоред до краја сезоне и кад стиснеш старт да играш следећу текму, појави ти се крај сезоне? Е'о мени се тај баг малопре десио, почео сам плеј-оф. хехе

Desilo se i meni pre neki dan, odigrao sve utakmice do all stara, pa me prebaci na play off, toliko sam ispizdeo da sam počeo ponovo.

Ima li rešenja za to?

Uradiš odvojen sejv pre olstara, pa ako te izjebe ti se vratiš na njega, i posle toga ne verujem da će ponovo da baguje.

Ja počo novi GM
Sa bostonom pa kaže

Rondo - Bledso - Evans - Aldridge - Vučević

Bredli, Deni Grin, Salindžer, Plamli, Hardavej, Trej Burk , Džerald Grin

Novu asocijaciju počeo ...

protiv bruklina u prvoj rundi plejofa 7 utakmica

poslije 2 produžetka 168-161 za mene

Evan Turner 34p 12 sk 10 ast
Rajon Rondo 32p 8sk 18 ast
Avery Bradley 32p 8 sk 6 ast
Tristan Tompson 18p 9sk 4 ast
Javale McGee 11p 10 sk
Antentakuompo 10p 1sk 5ast
Brendon Knight 10p 1sk 7ast
Salindžer 9p 7sk 1ast
Jordan Hill 6p 5sk 1ast
Clark 4p 2sk 1ast
Fournie 2p
Allen 4sk 1ast

Ubih se, al sam morao nekom prenijet.

Kako je nerealan ovaj my player, ili šta već, koliko je bio bolji onaj iz 2k10-ke, kada prvih 25 utakmica nisi ni šansu dobijao, sve na kašičicu ili igrao NBDL par utakmica dok se ne probiješ. Ovde već od treće utakmice 20+ minuta ti projektuju.

Elem, iz više razloga mislim da su napravili da bude previše lak, igram četvorku, 6'8'' 235 lbs, atletik, na Hall of fame težina. Počeo u Pistonsima, i sredinom sezone oni trejduju Smita za Sandersa, od tada igram trojku. Završio sezonu kao ruki godine.
Druga sezona, prošao All star utakmicu, statistika: 27.5 poena, 8.5 skokova, 3 asistencije, 1 ukradena lopta i 2.7 blokada.

Overal ocena 87!? Dok završim sezonu ide na 92-3, a ako doguram u Play off, ide i preko 95, a sve šanse su da uspem jer sam trenutno osmi sa tri pobede više od devetog.

Mogli su da ga naprave da bude malo teže.