Prijava

аха кул :) ма ништа ја од ових ствари не узимам константно, само пред испит типа 10-15 дана кад је најхеви... не знам шта ће то теби кад си средњошколац?

pa zato sto tako organizujem 'ucenje' da moram da se iscimam samo par puta u polugodistu. a da se i tu ne bih cimao mnogo, uzmem ovo.
plus sam 5.00, pa nije tolko lako da se odrzava.

аха, контам... ништа ако будеш узимао нешто од ова два, пиши овде да знам за јануарски рок, за сад треба прво мемоактив да потрошим

ok :)
a koji je tebi najbolje radio?

ako ti je bas frka, a nemas problema sa uzimanjem amfetamina, najbolji ti je aderal.

ali ja to ne mogu iz nekih nebitnih razloga..inace bih samo to cepao lolo
ili ritalin

па само сам узимао акулти и мемо, и у односу на та два мемо кида а да не причам што нисам могао да спавам првих пар ноћи јер сам касније у току дана узимао :Д нисам толико очајан за дс, ал овако неке проверене таблете без сајд евеката су ми ок...

a pa ok

jesi li cuo za ritalin? nije bas nootropik, ali isto poboljsava koncetraciju. mozda cak i vise nego nootropici.
tipa izmedju njih i spida lolo

ako hoces da kupis, mogu da ti dam na pvt sajt. 30 tableta za 25e.
a ovako ti inace treba recept...

5.00 си а пробао си 300 дрога.. ја нормалан а ништа лололо

taman sam hteo da kazem da je umerenost sustina, pa shvatim da nije lololo

pa znas kako, moras dizdvojis vreme za stvari koje volis, tako da ti ne uticu na 'normalan' zivot

није ми јасно како постигнеш и на блеју, и на комп, и на плејстејшн, и на дрозу а завршаваш једну од најтежиш школа у бг-у са 5.00

KAPACITET!
lolo salim se
pa ne znam brate..tako mi nekako ide. zajebavam se do kraja, i onda kad mora, ja ucim.

a ovako usput radim fiziku i matematiku, to mi dodje zabavno.

nije bg, al isti kurac...

a ovako usput radim fiziku i matematiku, to mi dodje zabavno.

ШТА БРЕ ЗАБАВНО КОЈ КУРАЦ АХХА
ЕДИТ: бемти капслук

pa resavanje problema zabavno lolo
a zajebano jeste

najvise mi je zao sto informatiku radimo skroz neozbiljno, a ja planiram da upisem softversko inzenjerstvo

ти си луд јеботе.. теби школа зајебанција а лаганица ти. наклон мен!

a doro, nije bas zajebancija..
uvek se pokidam oko istorije npr.

Edi, čini mi se da sam te slučajno našao na fejsu lolo
Jel si skoro komentarisao nekom liku (Kaletu) neki link gde su kultni likovi Bg-a, za Kaleta, "N1" ? :D
video po profilnoj a pretpostavljao sam da si ti..
meni izašlo na početnoj da je neko lajkovao

а не зезај.. нећу ти ништа лолол
претпостављао сам да си ти јер писало на некој слици нешто за есид лоло

haha pa ne radim samo ja esid u celoj srbiji jebote lololo

па нисам ни мислио хаха
брате, идентични описи, иста ова слика коју имаш и овде, нигрутин стил, средње године
све се уклопило лололо

неко ти краде идентитет
џоџоџ