Prijava

47 ФК Црвена Звезда @Sport i život bvdlga pre 12 minuta
8803 ФК Партизан @Sport i život Johnny Kurajber pre 17 minuta
6917 KK Partizan @Sport i život Johnny Kurajber pre 18 minuta
16114 Vukajlija Ol Star fudbal Јohnny Kurajber pre 20 minuta
28469 Кладионица Nienna pre 37 minuta
1433 Vukajlija Premijer Liga Predictor #1 Млатони pre 38 minuta

Ne ceo sport. Konkretno, zvezda-partizan. Previse tema za dva tupava kluba :)

Jedan podforum, gomila tema - i "problem" je rešen.

realno,ceo taj podforum u igre...koji kurac postoji to,a ne recimo nauka podforum

jebale vas teme za jadovanje, kurčenje, prozivanje debila, farme, koga zabole kurac, legende srbije i ostala govna
pu!
Ne dirajte sport, bagro botovska!

Loš predlog.

Mene recimo apsolutno ne interesuju pojedine teme na forumu; npr. Teretana, Automobilizam, Podelite sa Vukajlijašima, Kladionica, Transfer blama, pa ih jednostavno ignorišem.

Isto tako kao što ti smatraš da smo mi internet huligani, moj argument može biti da na Teretani postuju likovi tipa "vidi me kako mi je nabreko biceps". A opet se ne bunim. Ne može svako da bude aktivan na svim temama i zainteresovan za sve, to što tebe sportske teme smaraju ne bi trebalo da bude razlog da se ukinu/spoje.

Ne možeš jebote prenebregnuti činjenicu da na Zvezdinim i Partizanovim temama ima nas najmanje 30-40 što smo vrlo aktivni, i u najvećem broju postova vrlo konstruktivno i diskutujemo i razmenjujemo korisne informacije. To što u postovima pomalo provejava trolovanje i zajebancija, ne znači da smo spameri.

A i bolja bi bila diskusija, sve na jednom mestu, pa pricajte o cemu god sto je aktuelno u tom trenutku.

Očajan argument. Šta mene briga šta se dešava u Zvezdi i obrnuto? Zato i postoje odvojene teme, da diskutujemo o "internim" pitanjima.

dobro bre ciklon, to i jeste jedan podforum, sport i zivot, i to je kul. ja bi samo da zvezdu i partizan stavim u isti kos i prebacim u igre recimo.

duvaj ga makaronac
samo nesto kukas i places u zadnje vreme,gubis se,pre si bio kul lik

Podforum "Zvezda vs. Partizan" - više od autonomije, manje od nezavisnosti. Nemojmo praviti greške koje su srpski političari pravili sa Kosmetom.

Podforum "Zvezda vs. Partizan" - više od autonomije, manje od nezavisnosti. Nemojmo praviti greške koje su srpski političari pravili sa Kosmetom.

Ovo je zapravo odlično ahahaha

ma puca meni kurac za forum, svejedno mi šta će biti
šprdam se

кога реално заболе курац за књижевни конкурс, песничко ћоше, фарму 5, живе легенде србије, труле србије и остала говна

Podforum "Zvezda vs. Partizan" - više od autonomije, manje od nezavisnosti. Nemojmo praviti greške koje su srpski političari pravili sa Kosmetom.

ovo je carska ideja :D

mozemo i da ih nateramo da stave uvek dodatan tekst uz temu. i da ih gurnemo pod tepih.

Mnogo sporta. Neka ostane u svom podforumu, ali da se ne prikazuje u poslednjim aktivnim, kao Igre na forumu. Ko voli, neka ide i uživa, da ne davi druge.

Pa da, ajde sada svaki moderator koga ne interesuje neka tema da nađe par istomišljenika i da prebacuje tu temu u igre. Super ideja.

кога реално заболе курац за књижевни конкурс, песничко ћоше, фарму 5, живе легенде србије, труле србије и остала говна

A koga realno zabole kurac za dva ispusena tima kako se mlate u 4-5 sportova?
lepo u igre gde je i mesto celoj toj prici.

moderatori su imali trojke iz fizičkog ahahhahahahah

Mnogo sporta. Neka ostane u svom podforumu, ali da se ne prikazuje u poslednjim aktivnim, kao Igre na forumu. Ko voli, neka ide i uživa, da ne davi druge.

Ovo je čak i još bolje! Podržavam. Ionako na Zvezda/Partizan teme odlazim preko "Javne teme u kojima sam učestvovao"

Mnogo sporta. Neka ostane u svom podforumu, ali da se ne prikazuje u poslednjim aktivnim, kao Igre na forumu

Ne. Nekad ajde ok je da ima tema za svetsko ili evropsko prvenstvo ili tako nesto, to je kul.

Nije kul da non stop slusam istu pricu u 20 tema o dva tupava kluba.