Prijava

Defka koja uđe u popularne je dosta čitana, a skoro svaka koja je baš dobra je ušla.

Jes' kurac svaka dobra. Više je dobrih što ne uđu u popularne.

E ako se dobro zagledate, primetićete da se ovde više vodi rasprava o odabranim nego o čitanju. Znači opet neću dobiti odgovor kako neki ulaze u popularne a drugi npr. 5 defki za redom imaju skor 15:0, 17:0 i naravno ne ulaze u popularne jer nemaju dovoljan broj ocjena a kvalitet naravno imaju. A neki konstantno u popularnim, providno je da se ocjene namještaju.

Ја сам увек транспарентан, тако да ћу рећи да сам Нејеахбач и да сам дошао са дуплог. Нисам тролџија.

A lepo vam rekoše ljudi - način da se poveća čitanost je čitanje. Ne možeš imati par hiljada datih ocena, a očekivati da imaš osamdeset hiljada pluseva. To ni Straja nije uspeo i pored svih mahinacija :)

Pa nije toliki promašaj. Defka koja uđe u popularne je dosta čitana, a skoro svaka koja je baš dobra je ušla.

Pa i nije...fifti - fifti. Pojedini se toliko reklamiraju gde stignu, da to što završe u popularnim često nema veze s mozgom.

меној ти мени тако да се обраћаш некад се знао ред на сајту због оваквих као ти ће на сајту остати само сморка јебач бата гуги и брус и онда ће кајзен изабрати и јебача за мода ал неће смети он да се петља око сморке па ће само бата гугија смети да банује коментарише и прати ахахах
е тад се сетитие мојих речи како је некад било боље а данас је срање
можете да нас банујете све али не можете да нас пошаљете у прошлост јер смо ми из прошлости саградили будућност и такви као ти то никад неће разумети

Тако је, Нат. Популарне су завадиле много људи овде. Некад ноћу јецам и сећам се како је све било лепо некад.

A lepo vam rekoše ljudi - način da se poveća čitanost je čitanje. Ne možeš imati par hiljada datih ocena, a očekivati da imaš osamdeset hiljada pluseva.

Jedino možda ova taktika, "ej brate pročitao sam te, aj i ti mene, presladak si"?

на сајту остати само сморка јебач бата гуги и брус

Ja moram da ugasim svetlo, tako mi odredili.


брале

Тако је, Нат. Популарне су завадиле много људи овде. Некад ноћу јецам и сећам се како је све било лепо некад.

Baš umeš da budeš dosadan.

Vratiti definiciju dana, s tim što bi modovi na kraju dana odlučili da li zaslužuje naslov ili ne, nekim glasanjem ili štatijaznam. Ako ne, onda prvu ispod nje i sve tako, redom.
Pošto svi vole pluseve, trudili bi se da napišu što bolju definiciju, jer bi ona conjdrala 24h na naslovnoj, skupila bi 'iljadarku plusića, autor bi imao erekciju svo to vrijeme, svi zadovoljni. Sadašnje odabiranje na svakih sat - dva niti skuplja prijeko potrebne plusiće, a i sve dobre definicije se poodabraše, pa će vremenom na naslovnoj sve veća govna stajati.
OĆU PONOVO DA ČITAM, UVAŽITE MI PRIJEDOR!!!

brate sta bih dao sam bio aktivan na sajtu 2003-2004-2005 dok su sajtom vladale velicine kao sto su delvera, smare, mr moon, zmia, reme, uros, pajkoNP, ming i ostali carevi, to je bilo najvece vreme vuke, tad se znao svako saliti i na svoj racun....a pricale se i ozbiljne teme, nisu bili ovi glupi spemeri ko danas...

pa jedan ollanik je morao biti ubiven zbog ne znam ni ja kakvih definicija sa naslovne?

Ево трудићу се да више не смарам. Обећавам.
Опростите ми што сам желео само најбоље за сајт :((((((((((((

brate sta bih dao sam bio aktivan na sajtu 2003-2004-2005 dok su sajtom vladale velicine kao sto su delvera, smare, mr moon, zmia, reme, uros, pajkoNP, ming i ostali carevi, to je bilo najvece vreme vuke, tad se znao svako saliti i na svoj racun....a pricale se i ozbiljne teme, nisu bili ovi glupi spemeri ko danas...

molim vas, preklinjem, ispravite naslov
svaki put me žigne srce kad vidim ovo "riješenje"

Brale, dosadan si samim tim što nam genijalne postove ostavljaš na prethodnoj stranici.

aktivan na sajtu 2003-2004-2005

to je bilo najvece vreme vuke, tad se znao svako saliti i na svoj racun

To si u pravu, tih godina su jedino i znali da se šale na svoj račun...

svaki put me žigne srce kad vidim ovo "riješenje"

Jes' pa da me posle Bosijanci napadnu zbog ekavice :)

pa napiši ijekavski, kako bog zapovijeda :((((