Prijava

ja bejah u crnoj gori, bosni, hrvatskoj, sloveniji, bugarskoj, austriji, madjarskoj, italiji i francuskoj.

Nisam rekao za gradove, već države, al' ajd sad...

Šta ti znači da neko navede samo države, bukvalno nebitan spisak. Bolje napišeš neko mišljenje o gradu u kom si bio.

Meni je ovaj gradić fantastican, ima pravi stari madjarski duh.
http://static.panoramio.com/photos/large/3739605.jpg
Mosonmadjarovar

Да л' сте реални да наводите ЦГ, Босну и остатак СФРЈ као иностранство? Шта је ту који курац страно и различито од овог у Србији.

Pa dobro, sve je to inostranstvo, jos i na kosovo da odem, i moze se reci da sam obisao sve okolne zemlje

Да л' сте реални да наводите ЦГ, Босну и остатак СФРЈ као иностранство? Шта је ту који курац страно и различито од овог у Србији.

Pa ne koristimo ekavicu ka neki pederi. Još mi u CG imamo akcenat pred kojim krvare mlade pizde svih Beogradskih maloljetnica od 13-14 ljeta kad se spušte do budve.

E da mi je vidjeti i tu boles koja se pali na crnogorski naglasak.

Pa dobro, sve je to inostranstvo, jos i na kosovo da odem, i moze se reci da sam obisao sve okolne zemlje

Па заправо, Косово ти ту дође највеће иностранство. лоло

E da mi je vidjeti i tu boles koja se pali na crnogorski naglasak.

Ups...

Земље у региону (већина), затим Русија и Израел (ЕДИТ: И Палестина). Ето, море вам ваљат' овај мој пост.

Štas radio kod jevreja širio pravoslavlje međ židove a :)

Па ишо на ходочашће ваљда. :Р
Какав је Израел, вреди ли то цимања?

Bio sam ja malo jače od dve nedelje u Izraelu i Jevreji su ubedljivo najprljaviji narod. To što su veliki rasisti neću ni da pominjem.

A i da odgovorim na pitanje: zemlje u regionu (BiH, CG, Madjarska, Makedonija, Hrvatska), Grcka, Ceska, Egipat, Turska (i na ovom i na onom kontinentu)...

Шунта
Србија, Босна, Црна Гора, Македонија, Грчка. И нисам се нешто напутовао.

+1

Ја сам баш пропутова' много, него ми мука да пишем, одужиће се пост у пичку материну...

Федерација БиХ, Српска Република, Србија, Црна гора, Хрватска, Маћедонија, Грчка :(

Kasniš mare ovaj je već bacio takav patišpanj :)
Ja bio ubosni,CG i mađarskoj i ekskurzije u italiji i grčkoj

А окле, душане, нисам га мрда' ниђе.... Није да нисам има' прилике, али оно, будало ка будало, ако ми је у тренутку кад ми се понуди досадно и смор, сто посто нећу поћ' па све да је бесплатно, тако нисам пошао на електријаду прије двије године, све џабе било, мени било мука да идем и курац :)

I Hrvatska da. HRVACKAA