Prijava

Ahahahahaha, celte

vatikan

bio, video, savet: ne vodite decu :)

Ако ће да прерасте у хваљење - набијем ти тему на курац.

Ако ће да прерасте у хваљење - набијем ти тему на курац.

sve je hvaljenje na ovaj ili onaj nacin, da se ne lazemo. hvalis se kolko si pametan, hvalis se kolko si duhovit, kolko si lep, samo probas da ga zavlacis. ili krijes ono sto mislis da ne valja.

ovde ne zavlacis, nego kazes otvoreno.

Целте, пусти их бре да љубоморишу, шта им одговараш.

Добар паризер, сиротињо, а?!

Jebo putovanja ako fotografije ne osvanu na Fejsbuku ;-)

Profe, iguane zelene velike? Mnogo kul! To je raj na zemlji za mene.
Ima li još neka država tako da ima mnogo kul insekata i gmizavaca da se mogu vidjeti? Većina kul insekata živi u Južnoj Americi i centralnoj Africi a to je široko za probrati :D

Ima u zoološkom vrtu u Budimpešti FE-NO-ME-NA-LAN insektarijum, a i blizu je;)

Majka mi stalno priča da je Budimpešta mnogo kul, mada mene Evropa generalno ne privlači. Ako ništa, vrijedi zbog toga posjetiti :D

Мач у пичку код Пере

Nisam nikad bio van granica srbije za svojih 27 godina.

Osim ako ne računam crnu goru 1989 (nije greška, 1989 je) kad sam imao 3 godine i bio sa kevom na moru.
Eto jebi ga.

KARTA SVETA ZA MENE SUVIŠE JE MALA, BOGAT SAM, BOGU HVALA! - Bane Sanšajn

Putovao sam zahvaljujući sportu, ne bih išao dalje od CG da sam zavisio samo od kućnog budžeta.
Bio sam u Pragu, Budimpešti, Portorožu, Veroni, Lido di Jesolu, Veneciji, Monaku (Monte Karlu), Kanu, Nici, Sen Tropeu, Barseloni, Ljoret de Maru; u CG u Baru, Budvi, Sutomoru, Čanju, prošao kroz nekoliko manjih mesta i kroz Hrvatsku (ali se nisam zadržavao).

Ima u zoološkom vrtu u Budimpešti FE-NO-ME-NA-LAN insektarijum, a i blizu je;)

+1
Tropikarijum šuri, ne samo insekti, ima i raznih riba, fazon hodnik gde su zidovi i plafon u staklu i plivaju ajkule iznad tebe, pa bazen koji ima nešto poput kapsule gde legneš pa plivaju raže iznad tebe.. Sve u svemu, do jaja. Ostatak Budimpešte me nije nešto oduševio.

Prag je najlepši grad u kom sam bio, bar na prvu loptu. Na koju god stranu tu da odete nećete pogrešiti. Metro im je do jaja.

Monte Karlo ima najlepšu plažu na kojoj sam bio u životu, pesak kao brašno, voda predivna.

Sen Trope i Kan isfurana sranja, da se smoriš živ ako nisi buržuj raspali. Čak i tako samo će ti biti dobar klabing i bleja na jahti.

Barselona je fina, iskoristio sam priliku kad sam bio da odem na predstavljanje Ibrahimovića kad je potpisao za Barsu. Ima svašta da se obiđe i vidi, a garderoba je prejeftina.

Eto, malo udavih.

Nisam rekao za gradove, već države, al' ajd sad...

Kad bih nabrajao gradove, ispisao bih 2km dugačak tekst!

Ako ćeš se hvaliti, nabijem ti temu na kurac!

Čuj, nabi je ako hoćeš, ovo nije hvaljenje, nego nešto drugo...

Ma kakvo crno hvaljenje dalekobilo. Seli smo da popijemo milfordov čaj od šipurka iz Meissen porelanskih šoljica. Inače veoma poznato ime u svetu porcelana osnovao ga je koliko me sećanje služi nemac Ehrenfried Walther von Tschirnhaus od milošte Žikica i to u Drezdenu. Sjajan grad, hoće neko after ejt.

Digging Bill
Kad bih nabrajao gradove, ispisao bih 2km dugačak tekst!

I popušio kurac od 2km usled tovarenja od strane internet zajednice izuzetno tolerantne na patišpanj.

Ja nisam nigde isao. Obisao sam dosta srbije i bosne. Bio sam i u CG i Hrvatskoj. Ali nikad nisam bio u EU (kod ustasa sam bio pre nego su usli)