Prijava

Bio sam ja malo jače od dve nedelje u Izraelu i Jevreji su ubedljivo najprljaviji narod.

Нешто нисам то примјетио, барем у већим мјестима као што је Јерусалим који је чистији него било који наш већи град. У селима наравно друга прича, ал' опет ништа страшно.
Арапи су ти који не воде рачуна о хигијени у градовима (''лепо иде у град, има женске умотане да се само очи виде''). У Палестини на улицама смеће гдје год се окренеш. Ако је тако у Витлејему који је један од већих градова, не морам се ни питати како је у другим.

ja mislim da sam jedi ni čovjek na vukajliji koji nije bio u cg

Glupa tema. Puko navođenje zemalja u kojima je neko bio ... i to je to?
Bolje neka neko otvori temu kao što ih ima na klubu putnika, pa lepo napiše korisne stvari o mestima koje je posetio. Šerujte malo iskustva, neke zanimljivosti i informacije o hotelima, kvalitetu usluge itd.

Ok, ne ide mi da budem fin. Poserem se na temu.

Nije glupa tema nego je ti ne razumes.

U pravu si. Ne razumem zašto bi se neko hvalio time što putuje negde. Isto kao što ti ne razumeš tablicu množenja i proste proširene rečenice. Glođi.

Pa kao da nekoga na ovoj temi zanima da nekome pomogne sa svojim iskustvom. Ovo je tema za kurcenje.

jeste glupa tema, jedino sto mi je zanimljivo je da gledam kako se jedan hvali, drugi pokusava da razmeni par iskustva sa mesta gde je bio, a treci pokusava da bude duhovit tako sto proziva ove prve dve, zato sto nigde nije bio, a sve bez ikakvog reda.

upravo sam napravio i 4. kategoriju onog sto se hvali pa kenja posle :)

sve u svemu, glupa tema, jeste.

Ovo je samo poroseravanje koliko ko ima para. Kad im se vec ne mozemo videti patike malo da se kurce po ovakvim temama.

Ima i 5. kategorija - Oni koji žive u kul državi i ne moraju niđe da putuju.

EDIT: Nema potrebe da ti jedini sereš. Nikome do sad nije smetao gif... čak je i tačne veličine kućice za čet.

dobro, vrati ga, ja to obrisao da te spasim sopstvene gluposti, al kad si vec bas zapeo, necu vise da ga brisem.

FM JAM DRŽAVA!

(zlaTu, Ćiro u Slobodi)

celte, od tih država u koje si putovao, u kol'ko si jebao?

tema je jebeno glupa ko kurac, kao i sve jebene retardirane spomenarske faking teme.

el neko raspoložen za akciju večeras? mislila sam da uzmem i ispemujem forum temama tipa: koji ti je omiljeni sladoled, koje je najegzotičnije voće koje si jeo, koliko je najduže govno koje si iskenjao, itd. el neko raspoložen da se večeras nađemo ovde u neko doba i pootvaramo šurnaest miliona ovakvih tema? msm, ako više nas otvara, biće kompletniji spem foruma...

Lemajo uz tebe sam i u dobru i u zlu.

Lemajo, mani se toga, nego pakuj kofere da dodješ u goste. Prenoćište je kao što smo se dogovorili all inclusive lolo

Ja ću da otvorim temu o vaskularizaciji dojki. Da li bi mogla one slike udijeliti kao pokazni materijal?

Al sto si me iscimala kada sam procitao:

Jel neko raspolozen za akcijuveceras?

ves sam bio u fazonu da oborim sajt da se niko osim mene ne prijavi lolo

Lemajo, jesi li ti žensko ili kočijaš?

kako bih ti rekao cempi,visok je datum.sada je onih 7 pre onih 7.

onda večeras spemujemo, ja sad izlazim, treba neke sitnice da kupujm, putujem u ponedeljak lololo

e luks, ja se sa čičom dogovorila da dolazimo na leto, verovatno negde u julu, javiću ti blagovremeno, budite na stand-by za četvotku ;)))))