Prijava

Pseto, Maršal je Maršal ;)

Ја се надам да ти је био лош дан...и да си скапирао касније.

nisi tii beli međed
ti si SISICA

Бар немам сексуалне односе са нећацима.

Men nije jasno okle psetu 10 odabranih lololo

Боли ме курац, кад мене банују за ситније, треба и ове падавичаре.

Pa banovao te je i za smaranje i za jebeno hejtovanje, što je mnogo podmuklo i jajarski. Opet si odbanovan prije vremena, a bio si tu sa duplog naloga, pa ništa. Nemoj da si pakšu. Nisi mjerodavan da tražiš bilo kakvu pravdu.
Još ako te ovi sad u'vate u mašinu...

Aj ne lupaj ti si najveci otrov na sajtu samo nesto negativno i samo vredjas .

Hahahaha, rasni ti si BOG!

Verujem da sam taj beli medjed ja, al bez obzira NECES MODERISATI BACJE!

Prozor mora pasti!!!

Бар немам сексуалне односе са нећацима.

skošarkaršicam iz kosjeriča uvek gentlmenski

TVOJ POJEN SISO!
Sad OK?

Хејтовање од по 5 минуса и није хејтовање. Осим 22 минуса Жајку, али ни то није хејт него објективно оцењивање. Ако оћеш могу да ти прекопирам.
Са дуплог нисам дошао 7 дана, ови су јахали сајт месецима и били одбановани после 3 сата.

И принт је са једне од седам тема које су отворене после бановања Псета. Ја да сам отворио рокнули би ми бар недељу дана јер нисам заштићен као бели међед овде.

Nije tačno. Radi se samo o tome da je Kelt shvatio da je pogriješio. I to je to.

Bace mi bijeli medjedi barem ne pusimo kurac za odabranu.

I hvala na dobrodoslici direktore i sto si nas ovako lepo docekao pred CZ-om gde nas je ovaj zasticeni svedok iz Kosjerica pokusao namestiti

Jadan bac ni mrava ne bi zgazio a svi su protiv njega. Moderatori ga banuju zbog malecnog hejta od 22 minusa, svi ga napadaju a nikada nikoga nije uvredio :(

Das umoduje neko ko će da mi odabere 20 reakcija ili uvede ktitore, samo da grobalj mogu da gledam!!1

nije svedok Džoni
svedokinja

PRAVDA ZA CRNOKOSE LOLATA !

OTKLJUČAJTE BUGARSKU TEMU PRAVDA ZA BUGARE
I DA SE OTVORI BUGARSKI PODFORUM GDE ĆE SE PISATI NA BUGARSKOM,RUMUNSKOM A MOŽE I NEKI EGZOTIČNI JEZIK SVAHILI NPR

Dusica je ovaj jebac...njega proganjaju samo, a on samo zeli sajt da bude fin i kulturan, da se prica o pozoristu i samo Kafka da pise defke.