Prijava

Томдрил Мерилин
Nakon 14 mjeseci veze, shvatila je da je me ne poznaje, da sam iritantan, i da me smara.

Ljubav splasne posle nekog vremena, al ne u smislu da je nema nego izgubi onu poletnost. Misliš da slike onih starih baba i đedova što se nasmijani drže za ruke a na slici piše "Prava ljubav nikad ne umire", misliš da oni nikad nisu imali uspone i padove u vezi? Svi imaju probleme u vezi. Oni što nemaju imaju problem u glavi.
A inače su takve đevojke. Dosadiš im posle nekog vremena, jebiga, one su avanturističkog duha, nisi ti kriv što si fin momak.
Samo se ne sekiraj, boli te kurac, šta ti je đevojka osim tebe besplatnog seksa a njoj besplatne hrane?
Najbolje ti je kad si sam, ne nerviraš nikoga, imaš slobodnog vremena uvijek, a ako se ikad osjetiš usamljeno, pošalji PVT hehe...

udarac u trbuh je validan razlog.

Хаха, шукурац!
Озбиљно, раскидали смо ми више пута, сједели заједно у клупи, цкамали се на часовима, екеке. Хеј, симпатично!
А ја сам мислио да је једина жена који постоји за мене, и обрнуто. А, знаш шта је јако необично, што није превише занимљива, што немамо иста интерсовања и хобије и што је ирационална. Права љубав није ништа него термин, застрашујући број жена може да буде "права љубав". Ваљда вријеме и само бивање са неким добро/лоше утиче на биохемију.
Океј је мени бити сам, покушао сам и трудио се заиста да будем са неким, и био сам, али не иде...и знам да сам у већини случајева ја крив. А осјећам се усамљено већину времена, али не баш толико да патим за кожом нечијом.
А мислим се, можеш да "волиш" жену искључиво ако је способна да испуни све твоје фантазије, и обрнуто. А јавићу ти се на ПВТ :3

Ostavila te je zato što si Ciganin Tomdrile, ne loži se.

А јесам циганин, али на четвртом мјесту, Љуба, Роналдо, ти па ја, хехе. Или бијаше обрнуто, не знам, да не дајем срање од цијене нашој љепоути.

Рекао ми је "шта, мислиш да си посебна".

obavijestio me da je našao novu curu. well, thanks for notice :D

ej, pa to znaci da te je varao sa njom dok je bio jos uvek sa tobom!

"Ne peres niciju zemlju"

Do neke 24-5 su uglavnom one raskidale i to je bilo: Promenio si se, uvek si neozbiljan, nije do tebe - do mene je. A sad kad sam porastao kazem da je ne volim i ona posle seksa ode kuci zadovoljena ali ipak uplakana

Šta znači "Ne pereš ničiju zemlju"?

Pa da neko ne pere niciju zemlju. Pretraga radi a ja ne umem da linkujem sa fona.

Pseto komentariši definiciju, ja je ne mogu nać.

Petar Pan Pezo$
ej, pa to znaci da te je varao sa njom dok je bio jos uvek sa tobom!

recimo tako nešto :D

Nema takve definicije, sve prevrnuh.

LJUBAV JE SVUDA OKO NAS!
ZA VAS POSTOJI ONA PRAVA OSOBA!

Па, сере псето, не постоји та фраза