Prijava

Разлози за раскид секса и слично

šukurac. morao sam da naučim nešto novo a to ne volim

http://vukajlija.com/nicija-zemlja/180554

da ne bude zadnji post

edit: ima još 5 komada na isti fazon al ova bila prva

Što je ne peres pseto?

Pa nisam peder, ti kao pereš?

Uvek! Nasapunjam bobana pa sa njim uzmem i trljam.

uuuuu pederuuuuu

nisam slušao al verujem da je dobra stvar

Заправо нема везе са прањем ничије земље, него ето, подсетило ме па да шерујем. лололо

Ne znam kako uspeš da preskočiš

ne preskočim nego ne perem ni ostalolo

Nekim muškarcima to ne smeta, ne brini

znam. iz iskustva

ја сам оставио бившу јер сам прво преко фејса извалио да се дописује са разним ликовима а она се правдала да су јој то или другари или небитни ликови који је мувају и смарају а она их лера кад јој је досадно или је само уљудна ако их зна. а пошто ми је све то подигло сумњу, онда сам једном кад сам спавао код ње исценирао док је била улогована да сам отишао на свој фејс и као блејао кратко док се она мувала по стану и после затворио лаптоп и као нема ништа смор, ај се јебемо па да кунтамо. онда сам чекао да она баш баш закунта и отишао на миру да јој гледам по фејсу и ту сазнао штошта а између осталог видео слике како се љуби и вата са неким три пута горим ликом од мене, типа има неку фрћкаву косу, носи неку лејм стољнак шуљу и изгледа ко јебач, дебео и све... правио сам се да ништа не знам и само је искоришћавао за секс и разне фантазије по принципу "радим ти шта хоћу ко да сам те изнајмио" и генерално гледао да се само на то сведу виђања а у исто време сам мувао једну препичку за коју ни дан данас не знам на коју фору сам је смувао.. и ето после неког времена сам јој рекао да знам шта је радила и да имам нову рибу и раскунуо најопуштеније могуће, толико банално као да сам јој рекао мрзи ме до интерекса да идем, ипак ћу у макси. и то је, колико видим касније и урнисало

Рекао је да му се јавим када одлучим шта желим од живота. Одлучила сам, али му се нисам јавила.

"Ne mogu ja da pratim tvoje tripove."

KAD ME JEBEŠ, TOLIKO TO SNAŽNO RADIŠ DA MI SE PIČKA ZAPALI BUKVALNO, NE MOGU VIŠE DA ZADRŽIM BOL.