Prijava

Tru stori

Ortak zove ribu i priča sa njom 2 sata. Između ostalo zametne se sledeći razgovor:
(mala digresija - njen tekst je izmišljen ali vrlo verovatan)
Ona: :posle pola sata razgovora: Šta radiš sad?
On: Slušam muziku.
Ona: Koju pesmu.
On: He he netju da ti kazhem
Ona: aaaa recimi
On: he he netju he he
Ona: Šta radiš sad?

Dogovorili su se da odu kod šiptara na žito sa šlagom u 21h.

On: Ova ruža je za tebe! (daje joj ružu, na ruži je ceduljica vezana za stabljiku)
Ona: jaooo divno, hvala, a šta je ovo :otvara papirić:
On: to je pesma koju sad slušao danas
Ona: jao divan si i romantičan, ja ne verujem jao
On: he he

Na papiru je pisalo : Milan Stanković - Balkan.

nakon ištitane poslednje 2 strane ove teme imam jak osećaj da ću jebati
hvala vam što ste mi vratili nadu u život nadam se da ću i ja vama biti od koristi evo nekih tipova:

-jel ti izbio nekada kući požar možda
-štooo... hihi jel zatošto sam kao vatra hihi?
-ma ne nego imam ja neke tri godine gradjevinske pa ti mogu renovirati, znam i pločice da zamenim, za tebe superpovoljna tarifa naravno hehe (namig)
----------------------------------------------------------------------------------------------
-đe ti je papir
-onaj iz kojeg sam izašla hihi kao ja sam bombonica pa sam izašla iz papirića omota hehe
-ne nego wece neću ti ja rukom skidati spermu sobraza hehe

još ste KUĆI ŠTA ČEKATE?!
IZADJITE UZDIGNUTE GLAVE I SAMOUVERENOG KORAKA NA ULICU SADA KADA ZNATE OVE FAZONE .VERUJTE MI SVAKA JE PIČKA VAŠA, SAMO UPAMTITE POSTOVE ODAVDE

Luče, predivna si, ali siguran sam da imaš stroge roditelje? -Da, kako znaš? -Pa, vidim da si sise ostavila kod kuće!

mislim da je najbolje oprobati se u viteškom okršaju sa njenim udvaračem koji naiđe

имаш много лепе очи
моја бићеш ове ноћи
тако хтео бих да пипнем
твоје здраве лепе сисе

Tvoj je dodir lepi lepše nego svaki drugi,
Tvoja koža bičevanjem čar ne gubi,
Želim da ti radim ono što mi daš želim,
A za željom tvoje volje žudim bićem celim ja.

To je pesma ljubavna, sinegdohična.

Imaš veća usta od Vučića, a ja imam veći kurac od Šekila O Nila.

Mislim da smo stvoreni jedni za drugo.

-TIŠINA TAMO!

Tru stori

Ortak zove ribu i priča sa njom 2 sata. Između ostalo zametne se sledeći razgovor:
(mala digresija - njen tekst je izmišljen ali vrlo verovatan)
Ona: :posle pola sata razgovora: Šta radiš sad?
On: Slušam muziku.
Ona: Koju pesmu.
On: He he netju da ti kazhem
Ona: aaaa recimi
On: he he netju he he
Ona: Šta radiš sad?

Dogovorili su se da odu kod šiptara na žito sa šlagom u 21h.

On: Ova ruža je za tebe! (daje joj ružu, na ruži je ceduljica vezana za stabljiku)
Ona: jaooo divno, hvala, a šta je ovo :otvara papirić:
On: to je pesma koju sad slušao danas
Ona: jao divan si i romantičan, ja ne verujem jao
On: he he

Na papiru je pisalo : Milan Stanković - Balkan.

http://media.giphy.com/media/1zhkrVaDC8NoI/giphy.gif

након иницијалног упознавања и кратког смол тока
- чиме се бавиш у животу, радиш, студираш...?
- (шта год да каже), ти?
-аха, па ок. ја сам адвокат
:којитус:

Ja: Zdravo
Ona: Imam dečka
Ja: Imam i ja bicikl pa ga ne vozim

ЛООООООЛ свака рибица из осмодва је твоја на тај скеч

након иницијалног упознавања и кратког смол тока
- чиме се бавиш у животу, радиш, студираш...?
- (шта год да каже), ти?
-аха, па ок. ја сам адвокат
:којитус:

Dođi u moje društvo, bićeš maltretiran, seksusalno ili neseksualno, a od koitusa možeš očekivati samo silovanje, u smislu da budeš silovan. Jbg, takvi su ljudi, nažalost.

неразумем шта хоћеш да кажеш о свом друштву?

Da ne volu advokate i da ih drsko maze!

јао брате кад се ти не би умешао у буквално све на форуму... не мирођијај, пусти човјека да каже не треба му дрвени адвокат

Ma možda nisam dobro skapirao, možda skeč ide u prevodu ovako:

- Čime se baviš, radiš studiraš?
- Ma ja (popuniti praznine, samo da ima pičku), ti?
- Ja sam advokat.
- O, raširćui ti noge svoje, i ovlažiće vulva moja, i zadovoljstvo u telu mome naći ćeš ti, oplodi me...

Tako je meni izgledao ovaj dijalog. Samo što mnogo žena i muškaraca u mom društvu (možda i nerazumno, po predrasudi, ali gledajući iskustva nekih od njih, sasvim opravdano) mrzi advokate, tako da ne bi lučili telesne tečnosti na njih, već bi ipak gledali ko je kakva osoba, privlačna, neprivlačna, jer advokata personalno, i što se tiče izgleda, a i što se tiče morala, ima ljiga i grdoba, a ima i vilinski lepih bića i gandijevskih tipova.

па добро си скапирао само си додао на крају онај део са вулвом и ногама уместо којитуса ал то је то. није да сам написао нешто презајебано

било ми је чудно пар ствари, типа што у твом друштву има људи који силују мушкарце, ко да се дружиш са доживотним робијашима марије салватруће. и ово на крају такви су људи, није ваљда да мислиш да је данас нормално силовати мушкарца а и било кога уосталом? :шокиран:

а то за адвокате важи и за све остале масивније професије, што више људи то више различитог морала, изгледа, карактера и сл.
у сваком случају хвала на позиву али не желим да дођем у друштво које ме а приори мрзи, не готиви и све, и још хоће да ме силују зато што мрзе неку професију јер је приликом развода брака њихових родитеља једна страна узела много више због доброг адвоката или што неко није успео да анулира чињеницу да га је интервентна наватала са 4 мића траве

иначе ја сам супер особа овако по тим твојим нормама осим ако неко хоће да ме силује

било ми је чудно пар ствари, типа што у твом друштву има људи који силују мушкарце, ко да се дружиш са доживотним робијашима марије салватруће. и ово на крају такви су људи, није ваљда да мислиш да је данас нормално силовати мушкарца а и било кога уосталом? :шокиран:

hahahahahaha