Prijava

Secam se da sam u osnovnoj radio iq test u nekom centru za talente, posle su me cimali po nekim takmicenjima. Ali nema leba od toga. Cale radio iq test i na kraju testa ti traze da posaljes poruku i da uneses kod sto dobijes u poruci. Buduci da je poslao poruku spada u ispod prosecne lolo

Ја сам одговорио на два питања од немам појма колико их је онамо и послао и испало ми 78 ику, супер, задовољан сам.

123 jesam pametan, blagomajci...

nemam IQ ali imam OCD

Pametni ji sam otebe bač i to ne naspavan .

A uostalom kako da bude ozbiljan test kad piše dolje da je Web dizajn radio HRVOJE!

Džordi dečko zašto me pratiš po forumu?
Šta sam ti to učionio pa da zaslužim tako nešto?

Лол Неше откуд ти ово?

http://www.dodaj.rs/f/r/mq/3JfY8xco/untitled.jpg
лол
да парафразирам лудог чака, џаба ми висок и-ку, кад сам глуп ко курац

17 ipo cenata u ladnoj vodi.

Хахаха кад сам то рекао? :) Иначе радио сам ИКу тест и средњој, али ме на 2/3 сморило па сам до краја лупао, испало ми 118.

пазле, ја данас прочито иљаду дефиниција нових, рачунај да ми се смањио за 20

ja sad radio, kaze dolazili su vukajlijasi, do sad se jebavali sa tim, nisu znali da ukljuce test pa pokvarili masinu.

au brate to je zajebano. Probaj aroniju da uzmeš

IQ x (dužina penisa + obim penisa + prosečan broj sekundi pre nego što ejakuliraš tokom seksa) / broj godina = dobiješ koliki si mužjak

Луди Чак

Хахаха кад сам то рекао? :)

На чету мешчини. Ниси реко за себе, него као, "не вреди ти висок и-ку, ако си глуп ко курац", али сам ја прилагодио за своје потребе. Видео сам после и на нечијем профилу, цитирано.

znaci ovi sto im se ne dize su beskonacno veliki muzjaci?

Не верујем ја ништа овом срању. Није да немам лепо мишљење о својој интелигенцији, верујем да је изнад просека, али важи што сам потенцијални геније.

prosečan broj sek pre nego što ejakuliraš tokom seksa mora biti veći od nule