Prijava

i ja sumljam, nemoguce da sam ovoliko glup

ako sumljaš znači da ti je rez. tačan. Ako sumnjaš možda i nije.

imas li velikog i opasnog kera, maestro?

zato sto imas mali kurac. :))))

Не верујем ја ништа овом срању. Није да немам лепо мишљење о својој интелигенцији, верујем да је изнад просека, али важи што сам потенцијални геније.

Taj rad upravo... mada kad pogledaš realno, mnogo tih mensaša su glupi ka kurac.

Džabe mi što sam 70 posto genije kad sam 30 posto idiot.

Radiš u rudniku koji ima dva okna u obliku slova Y. Duži dio okna vodi prema površini. Dva kraka slova Y su okna iz kojih se kopa ugalj. Ugalj se iz okna izvlači kolicima koja vuče lanac. Lanac pukne i kolica pojure niz glavno okno. Skretnica je namještena tako da kolica jure prema desnom kraku okna, đe će ubit petoro rudara. Ipak, moguće je preusmjerit kolica prema lijevom kraku okna, đe će ubit samo jednog rudara. Ti si skretničar, preusmjeravaš kolica, na koga ćeš ih usmjerit?

Pa valjda bih reka ljudima da se maknu otale... mada ako se radi o onom u Pljevljima onda ništa ne bih čačkao.

Brate, sta goj da ucinis neki filozof ce da ti sere kako si se zajeba. Popij kafu, koga boli kurac, ako si skretnicar nisi atomski fizicar.

129, а нисам знао прво и последње из прве групе нисам ни дао одговор.

posljednje iz prve grupe ti ide po sistemu prethodni br. +1 pa korijen iz toga.

znači iz 63 nemaš korijena bez decimala ali je iz 64 korijen 8. Iz 8 isti slučaj ali je iz 9 korijen 3... tako dobiješ da je riješenje 2 jer je to korijen iz 3+1

132, nije loše obzirom da sam glup

Sistolni 95, Dijastolni 145, jebiga, hoću ja masno, slano, popit...

Eo, fala bogu, dobro je.

126 bez da se trudim. Jesam ja inteligentan, svestan sam toga, ali je test sranje. Ako je ovakav test za mensu stvarno, onda je sramota biti clan.

P.S Maestro, cale ti je bio u pravu, ne zavaravaj se ovim glupostima.

hahahaha a vidi kako svi prvo urade test pa tek kad izbaci nezeljeni rezultat kazu da je sranje :p
mene sramota da kazem sta je ispalo, a bas sam se potrudila :/
dobro, evo i da kompenzujem nedostatak inteligencije...
http://i1293.photobucket.com/albums/b598/snebivljiva_azdaja/IMG_20140206_112318_zpsfee8ab00.jpg