Prijava

Velkoro preldžija čupa uši Mekohahju i otima knjige Murakamija koje čita u tramvaju

LOOOOOL

Elem, izvukla je epizoda sezonu u istoj meri kao što je kod prošle snizila ocenu.
Da nije bilo prve, ovo bi bila vrhunska serija, ovako solidna.

Najjači momenat kad žena proziva Vona da ne zna da glumi koji SKECH

narucio sam ovu majicu na netu

https://img0.etsystatic.com/061/0/10847269/il_570xN.794088064_qrz4.jpg

i ovaj poster uramljen kao slika

https://img1.etsystatic.com/062/0/8595015/il_570xN.801796115_8iui.jpg

sve zajedno 85e

nista od ovoga nisam narucio nego se salim

Bolja sezona od prve. Jebeni Vins Von uopšte nije bio užasan koliko sam zamišljao da će da bude, mada prve dve epizode sam se nonstop smejao kada se on pojavi očekivajući da će da izvede neki skeč.

Poceo sam da gledam drugu sezonu juce, evo sad gledam 6. epizodu. Zasto nema ni priblizno jebacine, a sto je jos vaznije meni kao gledaocu, golih sisa?
U prvoj nije manjkalo toga..

u ovoj sezoni neces nigde naici na sex

ej, vidi na netu proguglaj, msm da ima gif gde joj se vide sise...a i ako ne nadjes taj imace montaze photoshopa nje na telima golih zena..znaci gde joj se vide picka zatim sise..

Ono kad se vidi sisa na blic kad glumi odnos sa muskarcem u nekom ranijem filmu?

pa nije brate nego kad sa drugaricom kao skacu u reku topless!

Flipse kakva su joj ovo bijela jaja preko tijela?

TO SU JAJA
GUSINJA I PLAVA

sta mislite ko ce glumiti u trecoj sezoni?

Nije loša sezona, kad se uspije odvojiti u glavi od prve. Nema filozofije poput Rasta Kola, al zato nema ni jebačine, ne zna se šta je gore.
Farel Kolin odličan. Ova pičica isto. Vins Von je otkrovenje u odnosu na ono šta sam očekivao. A onaj što namiguje ko žmigavac kad gleda u daljinu, on je peder, i trebalo ga je ranije roknuti. Jedini mi je utisak da su se previše bavili likovima, imam osjećaj da je prvih 5-6 epizoda samo o njiha četvoro. Ja zadovoljen, ko da me za kurac vukla ona kovrdžava što se ovom šejtanu pederskom neće digne na nju.

Aj ne seri mrljo šta ti znaš koj kuras

Znam nataketi na kurac pičke mađarske

bio sam u budimpesti
divan grad zaista

Tibor se vrijeđa. Garant zato što sam rekao da pedera iz serije treba ubiti. I Tibor je peder. I mađar.